Krtkovo Cadlík

Založil Krtek, November 14, 2012, 09:36:12 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron

a kolik ti je?? dys zpominam byl si mladej sulin, tak me zajima jak si vod ty doby zestarnul :)

Gabko

Citace: Ladik kdy November 20, 2013, 12:16:27 AM
Zdar Gabko ;-)

ako u teba? dlho som ta necital synak ;-)
co robis?
ake mate auto?
kde si, doma ale niekde vo svete?

Ahoj Ladik - uz nie si Sorentik? :) Mas este Sorento?
Som doma, vozim ludi kam potrebuju a tak...
Momentalne, docasne mam dve, jedno z nich - auto z gulama je na predaj  :) Tento rok som kupil Hondu Accord Touer, benzinove mi sedi viac  OK

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: Gabko kdy November 19, 2013, 11:27:49 PM
Ahoj Gogo  :) a zdravim vsetkych

No isteze, ze som to ja, akurat som sa musel znova registrovat, lebo akosi sa vymazal moj nick  :)
Predtym este na Autohite som mal nick Gabo-EU, ale teraz by som si uz taky nick nedal...

No vitaj po dlouhých rokách, že jsi se taky vokázal :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Gabko kdy November 19, 2013, 11:27:49 PM
Ahoj Gogo  :) a zdravim vsetkych

No isteze, ze som to ja, akurat som sa musel znova registrovat, lebo akosi sa vymazal moj nick  :)
Predtym este na Autohite som mal nick Gabo-EU, ale teraz by som si uz taky nick nedal...

Zdar Gabko ;-)

ako u teba? dlho som ta necital synak ;-)
co robis?
ake mate auto?
kde si, doma ale niekde vo svete?

Gabko

Citace: Gogo kdy January 14, 2013, 05:38:48 PM
pánové, pánové, pánové....
minule jsme chrněli v jedné chatce ještě s Mihalem (ten si užíval se Siaskou)
a Gabko se myslím jmenoval ten mládenec ze Slovači. 
Co s ním vlastně je?? Sem nějak nechodí...

Ahoj Gogo  :) a zdravim vsetkych

No isteze, ze som to ja, akurat som sa musel znova registrovat, lebo akosi sa vymazal moj nick  :)
Predtym este na Autohite som mal nick Gabo-EU, ale teraz by som si uz taky nick nedal...

T-Diesel

sa divam ze to dal do nejakeho "premioveho" autobazaru, kery neni schopny ani vymenit podlozky pod SPZ od konkurence

hlavne ze schvaleni uveru po mailu.

Krtek

Koukam že už je zase na prodej...http://www.tipcars.com/cadillac-cts/26-lpg-7151984.html

Ale ta cena, to je celkem fantasta. Dal za něj 95, pak ještě dostal 7,5 nazpátek kvůli opravě převodovky, ta prej stála 15. Vyměnil snad rozvody. No asi holt Kadlíci stoupli v ceně.

jb

no jo, jsem to chtel spojit s navstevou, ale co ? mame svojeho na vizitky :)

jinak ten majitel oneho servisu ma zlatou disco... fakt divne i z blizka i z pohledu zevnitr :)







Ladik

Vizitky delam pro firmy z prumyslove zony ( Stant, Arcelor,  Gates) do druheho dne ;)

jb

no i kdyz se sam divim :) mam uplne stejne zavery jako fido.. ale fakt ted nebyl prostor ani zajet na stk...takze to slo do servisu rozumneho cloveka, nicmene ten uz nedela rukama a nabral lidi.. a to je zacatek konce v CR....

a ze je krize.. kua ja sedim celou letni sezonu v praci bo jedou stavby/ ale naopak lidi z dodavatelskych firem a projektanti apod to je trikrat za sezonu v prdeli kdesi na jachte, na plazi/ kam zavolam v lete tam nikdo nerobi nebo ze za 14dni mam zavolat az se vrati... jako remesla vymrela to je jasne... kazdy profik ale max na hube.. sebevedomi nezmerne ale pak ukaze vystup :(
a nejlepsi byl minuly tyden jeden dodavatel ... shanel jsem ho byl na dovo.. sice pak dojel ale zas jeho subka byla na dovo.. a kdyz aj ten dojel tak subka subky byla na dovo a to uz jsem rikal, ze at si to jdou zastupitelum na zasedani vysvetlovat sami.... debilni vyvesni desky do centra a kua robi to jakysi tatar na slovensku... ale tak evidenten to staci na splaceni baraku X5 a x dovolenych...

krize ? ani hovno... profesionalita ? ani hovno... jak psal fido, jenom vymyslet, jak kde co ojebat a co nejrychleji zbohatnout... ovsem u me taci po prvni zkusenosti uz nedostanou ani vyrobit vizitku...mimichodem tu jsem taky zadal pred mesicem.. po mesici volam co je /je 5km ode me a neni to ladik :)/ a pry nemel cestu, ze se muzu stavit.. jako chapu neni to super zakazka, ale dela pro nas jako dvorni dodavatel i jine lukrativni... a kdyby zavolal jel sjem x krat kolem.. ale delat mrtveho brouka staci veta do emailu.. popr. 5s hovoru... no nic cumim s otevrenou hubou jak se da porad zivit a s jakym pristupem a fungovatnim resp. nefunguvanim..

akorat blbe fakt je ze clovek nema na vsecko cas :( ani kdyby nechodil spat... po zkusenostech s projektanty za ty roky jsem se radsi zas dal na projektovani po 10 letech.. potrebuju neco stvorit pro sebe a radsi jsem dva dny oprasoval znalosti kresleni v cadu...

no pudu nasekat drevo to pomaha vycistit hlavu :)


by me zajimalo, jestli to nekde fakt funguje, ze clovek dela svoje a kdyz to dela dobre, ma penize na sluzby, ktere pak nestiha, neumi.. a ty sluzby jsou kvalitni.. ja nejsem sveta znaly, ja toho moc nepojezdil... ale sou tady jinci svetobeznici :)
tak by me fakt zajimalo, jestli to nekde funguje....

petrklm

I když o tvoje pravidlo č. 1 nás vede zpátky na stromy, taky ho vyznávám. Moje zkušenost: za rok třikrát vyměněnej rozvoďák, protože "to se při tomhle vždycky dělá..." :(. No co, už tam nejezdím, no...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Pekne vypraveni :) Jako by z prdele vypadlo vsem, co slysim kolem sebe, pripadne z mych vlastnich zkusenosti. Odnesl jsem si z toho dve zkusenosti - 1. co se da udelat svepomoci, to si udelam sam (jakkoliv jsem driv vyznaval pravidlo, ze kazdy ma delat to co umi nejlepe a s ostatnim ma dat vydelat dalsim) 2. narky o tom, ze neni prace a ze nejsou penize, jsou picovina, protoze kam se podivam, tam chybi lide, co neco umi. Je to z vetsi casti jen v lidech, ze jsou liny jak prasata, levy a kazdej jen kouka, kde rychle vydelat a nezpotit se pri tom.

jb

o dilnach mi kua dneska ani nemluvte... zas jsem jednou dal po letech auto z ruky bo nemam ted moc cas na nic... krom toho ze neopravili co měli, dolili ostrikovace....
když mělo auto byt, tak nebylo, pak bylo, ale nebyla faktura... no nic
ono když reknete vymen remen k altiku.. a on vymeni aj u klimy a serva a nadsene rekne, ze tam byly tri.. rikam, ja vim ku,a sak sem ostatni menil...
nebo jim reknu, zjistete. jestli jde objednat samostatne krokovy motorek do klapky vzduchove.. oni striknou sprejem do ni, ze to opravili, jak jsem chtěl.. /kua ja to mel v zime cele venku, vycistil rucne hadříkem, steteckem, lihem a udelal reset adaptacnich hodnot...  ne kua profi mrdnout sprej do vytoceneho motoru/
další úkol znel.. udelejte geomterii a něco vrze v naprave asi gumy na stabiku, ale uvidíte..
no vymenili horni ulozeni tlumicu, coz pravda mělo svoje, ale kua tim to evidentne nebylo...hlavne ze najel km jak by jel kurva na vylet...
a z geometrie zadny papir... ani z testu baterky.. rikam kupil jsem baterku s autem, jedu pryc, at em nekde nenecha, tak udelejte zatezovy test... rikam jaka je ? no dobra. .rikam papir z testru ? no kolega to nedodal...
no vrchol ze nemaji orazenou servisku (není to original servis, ale znam majitele, rozumny clovek ...) ze me ji zitra mechos doveze.. bo rikamm ja tu uz nejedu po 4 a auto uz potrebuju... jj sefe... no dnes volal ze zakopl cela serviska je v kaluzi ..kaluz rozumej smej oleje smiru... kua to auto ma razítka z nemecka .,. no su zvedavy jak se domluvi s dovozcem...

kkt kam se podivam poslední dobou... debil co sam splete aj leva prava... nechapu za co si tady většina necha platit, sam amaterismus ..to sem si rikal rano, ze me dnes nikdo nedonuti si srat zdravi, nervacit se a byt sprosty... ti lidi se proste snazi co to jde...

bibo


Tom

Kdyby to koupil v bazaru, tak mu řeknou, nebo mají ve smlouvě, že hned po koupi musíš zajet do nejbližší dílny a nechat stav náplní zkontrolovat, jakožto i případné úniky.
Tzn. nikdo by se s kupujícím nebavil.




atnarfus

No to je pruser. Nenapada mne jak se z toho vylhat.

Lihobaron

jo tak to vypada OK.. ja hned ve vsem vidim vychcany podvodniky.. svet je nahovno kazdej se nazi kazdyho jen vojebat..

Krtek

Koupí převodovku z bouračky. Naštěstí prej sehnal někde za 15 tisíc jinou (bude i doklad a nafotí mi výměnu). Dohodli jsme se že půlku mu na ní dam (práci atd si platí sám).  Jinak by to asi hnal soudem a chtěl by vrátit auto.
Neřikam že byl Kadlík nějak načasovanej. Když jsme ho vybírali tak tam někde olej kapal. Měl jsem to v plánu nechat zkontrolovat a přetěsnit při velký servisce s rozvodama. No a k tomu jsem se už nedostal.
Paradoxem je že Nubiru furt ještě nemam opravenou :-( Kdyby ten tipan tak nespěchal aby už odjel leštěnkou a nechal mi Kadlíka než bude opravená Nubira, tak jsem měl teď před barákem nepojízdnej vrak asi já.

Lihobaron

chce prachy nebo vratit auto?? jestli vratit auto tak prevodofku vymenil za svoji zkurvenou a ted hraje divadlo..

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy August 15, 2013, 08:42:27 AM
Paráda, ozval se kupec, prej se mu vysypala převodovka. Prej v ní nebyl olej :-( Záruka na skrytý vady a Krtku poser se :-(


A kurwa :( :( :( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Paráda, ozval se kupec, prej se mu vysypala převodovka. Prej v ní nebyl olej :-( Záruka na skrytý vady a Krtku poser se :-(

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

no právě, letos mně snad už nic nedokáže rozbrečet.

T-Diesel

hm, tak takovy biz neni z nejlepsich
ale dokad sa jedna enom o penize... cert jich vem. Hlavne, ze to je z krku  *753*

Krtek

předběžně jsem tu mojí srandu spočet na 70 kolíků v mínusu :-( Ale do budoucna jsou snad lepší výhledy.

bibo

sice prodělek ale zas máš klid škoda ho :)

atnarfus


Krtek

Kadlík prodanej za 95. mam z toho prazvláštní pocity  *blem* A ten člověk byl taky takovej asi atyp.

T-Diesel

tywoe, to sou terminy jak na stani u soudu.
v normalnim servisu bys to mel do tydna komplet, akorat by teda asi vzali nove dily a ne z vrakacu.

Krtek

Jo a jinam to dávat nebudu než k člověku kterej mi Nubiru od jejích 4 let pravidelně udržuje a vim že mi to udělá poctivě.

Krtek

no sehnat nový dveře nebo i z vrakáče (Nubir III nebo Lacetti sedanů u nás moc neni) + odstrojení a ořezání je tak tejden.  Lakovna prej trvá taky obvykle tejden. No a zbytek dát to zase dohromady + geometrie a co já vim.

T-Diesel

aha, no to je komplikace
a co jim na takove oprave trva 3 tydny? To nejde dat jinam?

Krtek

Defa: když teď je překážka spíš z mojí strany... Nubiru opravěji snad do konce července a my MUSÍME mít 2 pojízdný auta.

Krtek

Jasně no. Já jakožto chtivec a fanda jsem to kupoval s tim že budu měnit rozvody a asi jeden čep. Žádná trága. A taky že u tohohle motoru je rosící olej u kardanu vlastnost, né vada :-( Ideální by bylo mu to někde zvednout na zvedák což tu v okolí asi nedokážu zajistit.

T-Diesel

ze zkusenosti vim, ze z takovych extremne nadsenych reakci casto vyplyne uplne prd.
Manik nateseny, vola jo hned to beru rezervujte beru penize a za dve hodiny sem tam
chlap nikde, tak volam zpatky a nooooo viteeeeeeee bratr nabural auto tak mu mosim pucit penize na noveeeeee

ale trebas to bude fakt nadsenec, kupi to a ty budes spokojeny aj on - kez by to tak bylo, drzim ti pace  OK

atnarfus

Když jsem něco prodával, na férovku jsem řekl co tomu kde je, napsal jsem to do smlouvy a hotovo. Když víš že to není křáp, tak proč by jsi z toho měl mít nervy.

Krtek

Dneska se ozval první zájemce co by si ho chtěl alespoň přiject prohlídnout. Zněl teda až moc nadšeně že by s tim nejradši hned odjel. No ty vole a já mam strach abych někoho třeba nějak nezklamal nenapálil nebo mi to časem něvyčítal. Asi jsem poctivej blbec.

Jerry.Gunman

Jak jsem byl slíbil, rozhodil jsem to mezi známými - a reakce jsou zatím nulové :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

já zlevňuju kdykoliv updatuju cedule za oknem a inzeráty. Akruálně jsem na 115

atnarfus

Z rachoty chodim kolem autosalonu. Dva roky tam stoji Pazout 207. Uz pod nim dlazbou prorusta trava. Za tu dobu neslevili ani korunu. To snad za dalsi dva roky hodi do srotu, nez aby slevili.