Tablet

Založil atnarfus, February 10, 2013, 09:10:09 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ladik

Jste nevideli to video jak se dcera pta taty jestli uz umi pouzivat ten ipad? A fotr jooo, naseka neco a oplachne vodou :)

FPT

však ono to nebude sklo.
--O-o-O--

ferinom

Citace: atnarfus kdy March 31, 2013, 05:12:56 PM
Krájení na skle, to bude pěkně kurvit nože.

Snad keramickym to neuskodi. A ked, z druhej strany je pogumovany, tak snad to nebude tak zle. :)

atnarfus

Krájení na skle, to bude pěkně kurvit nože.

ferinom

Citace: Ladik kdy March 31, 2013, 10:14:37 AM
videl jsem video, dá se na tom krájet zelenina ;-)

Diky za inspiraciu, ak neuznaju reklamaciu ponuknem polovicke do kuchyne. ;)

Ladik

videl jsem video, dá se na tom krájet zelenina ;-)

ferinom

No tak dnes mrnusovi asi zdochol tablet. Vybil sa, dal som do nabijacky, LED-ka signalizuje nabijanie, ale okrem toho ze sa prehrieva tak ze by som na nom mohol prazenicu uvarit, tak sa nic nedeje. Zapnut nejde ani po hodine na nabijacke. Pojde na reklamaciu, len vyhrabat blocky niekde. Dufam, ze ich najdeme.
Ked sa dari tak sa dari. :(

brano

Som ti hovoril a neveril si  ;)

atnarfus

Dnes jsem koupil Nexus 7. Když jsem si vedle sebe položil Acer Iconia B1 a Nexus, bylo rychle rozhodnuto. Rozdíl v kvalitě displaye je tak zásadní, že nebylo o čem uvažovat.

Je to fakt neuvěřitelně rychlé. Display radost se podívat. V pohodě se na tom dají číst webové stránky bez zvětšování. Naprosto dokonalá je i citlivost na dotek.


War

Já budu mít asi od O2 Samsung Galaxy Tab 2. Při mém paušálu vyjde na cca 1900,- ... a to se vyplatí! jinak bych o tabletu neuvažoval 8)
Saab 2.0i LPG

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

ferinom

Citace: brano kdy February 13, 2013, 09:47:34 PM
36 mesacna viazanost? To je hypoteka? Inak kurva dopice keby som chytil toho kto vymyslel a nadizajnoval novy itunes tak ho zabijem. Po rokoch som sa naucil pouzivat nieco z toho stareho a teraz zas upna zmena, nic neviem... toto je fakt asi pre blbeho americana.   :WTF:  :WTF:  :WTF:

to aby ti mozog nezakrpatel. musis si ho raz za cas "rozhybat" ;)

brano

36 mesacna viazanost? To je hypoteka? Inak kurva dopice keby som chytil toho kto vymyslel a nadizajnoval novy itunes tak ho zabijem. Po rokoch som sa naucil pouzivat nieco z toho stareho a teraz zas upna zmena, nic neviem... toto je fakt asi pre blbeho americana.   :WTF:  :WTF:  :WTF:

Romanius

teraz naš telekom dáva pri podpise zmluvy s 36 mesačnou viazanosťou tablet acer iconia tab b1-a71 "iba" za 99 € + 5 € poštovné. faaaakt výhodná cena :)

Lihobaron

Citace: LadYk kdy February 10, 2013, 10:30:17 PM
dá se na tom krájet cibulka, salámek, klobásky ....

ZEMAN  :lulka:

ferinom

February 12, 2013, 03:48:10 PM #17 Last Edit: February 12, 2013, 03:51:20 PM by ferinom
Mam doma Prestigio PMP5080C Pro. Kupoval som to kvoli malemu. Povodny ucel bol DVD prehravac do auta, nakoniec za cenu vlemi podobnu DVD prehravacu som kupil v lete toto. Ma to 8", Android 4.0.3.  Necakal som od toho nejak moc, ale musim uznat, ucel splna. Fici to velmi svizne, nema to problem s hrami (az na jednu od poslednej aktualizacie vid nizsie), auticka, puzzle atd, s prehravanim videi neseka. Baterka vydrzala 4 hodiny prehravat rozpravky v aute bez nabitia.

Zatial som tomu nasiel dve nevyhody. Tento model nema nabijanie cez USB, ale svojim konektorom ktory je totalny atyp. Takze budem musiet nieco co ho bude nabijat v aute kupit na e-bay. Keby som ten konektor niekde zohnal, tak uz ho mam spraveny aj vlastnorucne.
Po poslednej aktualizacii na tom nejdu "vtaci", takze maly je smutny. Ale dal som mu "prasiatka" a to ma vacsi uspech.

Mrnus (3,5 roka) to ma v rukach takmer denne. V pohode drzi pokope. Myslim ten tablet. :)

Pre vianocami som kupil aj dvojsimkac od Prestigia PAP4300, ale tam to az tak ako na tablete nezvladli. Ten ma tych "nedostatkov" viac. Ale zase za 150 evracov co by som chcel.

atnarfus

Pouze do něj nejde nacpat SD karta.

brano

Asi tak, a funguje fakt svizne, budes mat stale aktualny android a ma vsetko co pozadujes.

atnarfus

Mám velké cukání. Když vezmu ten Acer, koupím folii na display, koupím futrál, tak jsem už skoro na ceně Nexusu, který snad má futrál v ceně a folii nepotřebuje.

brano

A co trochu pritlacit a kupit od gugla nexus? za malo penazi dobry stroj.

atnarfus

O tabletu s woknama neuvažuji. Určitě v tom bude android, už jenom proto, že mám nakoupené nějaké hry a aplikace.

brano


atnarfus

Tablet s woknama? Myslíš že jsem podnikatel a dám si to do nákladů?

Taplet s W8 ještě neznamená, že se na tom dají spustit běžné programy pro windows. "Levnější" tablety jsou postavené na platformě AMR a na tom běžné programy nejedou. Tablet s plnou verzí W8 a x64 procesorem, to je rána jako za luxusní noťas.

Romanius

zabili Kennyho, parchanti :)

brano

Tak teraz si to zabil.

Romanius

androidove su lacné, kopec aplikácií, všetko super. ale nebol by aj tak lepčí tablet s win8? kvoli softu z PC  *871*

Ladik

dá se na tom krájet cibulka, salámek, klobásky ....

atnarfus

Navic hledame cache, tak si na to bude moci delat  pripravu, pripadne to sebou vzit i do akce.

Chodime koukat na hvezdy, proto je nutny kompas, aby fungovala aplikace google sky. Navic jsou samozrejme aplikace na vypocet preletu ISS a vypocet Iridium flares.

atnarfus

Ja bych si to neporidil, protoze to nema klabosnici. Ona na tom bude cucet na video, hrat hry, telefonovst pres skype.

Jo jeste jedna mne zajima, jde na tom hrat flesove hry co jsou na webu?

brano

maily, mapy, knizky, navigacia,internet,poznamky  *1001*

Gogo

Hele a k čemu to bude používat- nebo jinak k čemu to používáte kdo to máte??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Dcerka bude mít v dohledné době narozeniny a tak uvažuji že jí pořídím nějakou sedmipalcovou placku s androidem.

Zatím jsem vybral tohle
http://www.mojandroid.sk/katalog/acer-iconia-b1/
nebo
http://www.obchodni-dum.cz/dotykovy-tablet-prestigio-multipad-pmp5570c-pmp5570c_duo/z325558/

Jde mi o to, aby to mělo dobré rozlišení, aby na tom šlo hrát běžné hry, přehrát video v rozumné kvalitě (nemusí to nutně být HD). Podmínkou je GPS a kompas. Přítomnost kompasu jeden prodejce uvádí, druhý ne. Je v tom bordel, budu to muset někde naživo okouknout. Acer se mi docela zamlouvá, ale nemá senzor na regulaci podsvídení. Největším problémem v téhle kategorii ale bude odolnost plastového "skla".

Nemáte někdo něco podobného doma, nebo na vlastní kůži vyzkoušeno?