Pažout 407 v dehtu

Založil atnarfus, January 05, 2013, 07:01:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

atnarfus

Když jsem si to tak hodil na papír, tak i když auto bude v pohodě a pouze vymění náplně plus rozvody a koupí sadu zimních kol, tak by měl mít připraveno 25k.

Lihobaron

to ja samo chapu, ale pochop ze to bude az na poslednim miste co bude resit.. nejaky rameno za 15nact bude brnkacka..

atnarfus

January 05, 2013, 09:00:46 PM #6 Last Edit: January 05, 2013, 09:02:18 PM by atnarfus
Díly náprav jsou na jeté plechovce v kombinaci s naší kvalitní silniční sítí podle mne docela zásadní věc. Je rozdíl koupit čepy za pětikilo, nebo ramena za patnáct tisíc.

Navíc to řeším já, ne budoucí majitel.

Lihobaron

FAP ti zjisti podle vin ten tvuj znamej, za dvouhmotu bych dal levy predlokti ze ma a resit u tohodle auta samostatne menitelny cepy mi pride trosku ujety   ;D

Tom

S autej je svezení pardání, ale motoru 1.6HDi s FAP ( tady je, je to vidět už jen při pohledu na motor ) bych se vyhnul, podle mě je ideální motor 2.0 HDi 100kw.


atnarfus

Nic o tom nevím, tak ani nevím na co se ptát.

FAP má či nemá? (asi podle roku výroby a země určení)
Dvouhmotnostní setrvák má či nemá?

Motor to bude pakárna jako každý dehet. Čerpadlo drahé, vtřiky to je vyloženě pálka. Slyšel jsem, že je na těchto motorech nějaký problém s mazáním turba a hodně záleží na použitém oleji.

Opravitelnost podvozku - podle katalogu dílů to vypadá, že se snad dají měnit pouze samotné čepy, ale známe frantíky, ti to dělají každého půl roku jinak.

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy January 05, 2013, 07:01:14 PM
Švagr si vykouknut v bazáči Pažouta 407 1.6HDI. Nerozmlouvám, nepomlouvám, pouze se mu snažím pomoci sehnat k tomu nějaké informace. Mám známého v Pažoutím servisu, tak doufám že mu podle VIN vyhrabe něco z minulosti. Zajímalo by mne ale, zda tento povoz nemá vyloženě nějaké typické průsery.

http://www.andy-auta.cz/auto/AV334_12-peugeot-407-1-6-hdi-s-kniha-panorama-alu.html

Kilometry ani neřešte, to snad nikdo nebere vážně. Mě spíš zajímá jestli to má FAP.

Já se sedanem najezdil nějakých 160 Tkm, pak něco málo s kombíkem - kterej mi IMHO zachránil život při havárce, takže zkušenosti veskrze WELLMI pozitivní.

Budeš-li míti jakékoli konkrétní dotazy, jsem Ti plně k dispozici  ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Švagr si vykouknut v bazáči Pažouta 407 1.6HDI. Nerozmlouvám, nepomlouvám, pouze se mu snažím pomoci sehnat k tomu nějaké informace. Mám známého v Pažoutím servisu, tak doufám že mu podle VIN vyhrabe něco z minulosti. Zajímalo by mne ale, zda tento povoz nemá vyloženě nějaké typické průsery.

http://www.andy-auta.cz/auto/AV334_12-peugeot-407-1-6-hdi-s-kniha-panorama-alu.html

Kilometry ani neřešte, to snad nikdo nebere vážně. Mě spíš zajímá jestli to má FAP.