Nějaký ameriky :-)

Založil petrklm, February 02, 2012, 11:01:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 29 Hosté prohlíží toto téma.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Tak aby tu nebyly jen samý starý báby:

http://i45.tinypic.com/2zs78rt.jpg

Ovšem, je to focený v roce 70, takže už jsou z nich důchodci taky  ;)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb


Gogo

auto nebo ta ojetina??   :D :D *1026*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Ale to chevy bych bral už teď :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Kabrio to není ani náhodou, je to takovej blbej trim, no... mně je proti srsti i vinyl, plátno je snad ještě horší. Ale tohle auto zase není tak starý, aby to muselo způsobovat nějakej problém.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

ja mel za to, ze ta cerna strecha je platena.. i kdyz neni, nic to nemeni na mym nazoru..

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 20, 2013, 09:23:46 PM
jen sem tam na projizdku mozna.. jako normal na jezdeni ani nahodou.. nech to pak nekde pres den na parkaci..

No ja nevim, skoly nemam a mohu se mejlit. Ale kde tam kurna vidis nejaky kabrio?!?!?!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

jen sem tam na projizdku mozna.. jako normal na jezdeni ani nahodou.. nech to pak nekde pres den na parkaci..

T-Diesel

a ja zas, az bych byl stary a neudrzal sa na motoru, tak bych kabrousa chtel
prave misto motorky.

Lihobaron

ja bych v dnesni dobe kabro nechtel ani zadarmo.. ale jinak auti pekny OK

Jerry.Gunman

Citace: jb kdy January 20, 2013, 04:33:34 PM
prvne me zaujala sorela v pozadi... a ono fakt :) to je v Havirove Na nabrezi... je tam dilna, kde meni skla, ma to takovy 35lety kluk a vozi i ameriky.. klasicky kseftak, jednou me menil sklo a naposled. Namontuje Cinu /s nejakym atestem, ale kdyz jsem videl na co vsecko jde udelat atest.../ dojde kamarad likvidator, oceni se sekurit popr pilkington, zakaznikovi se umyje auto a rekne, ze nemusi platit ani spoluucast a vseci spokojeni. Teda az na takove jako ja... K tomu vsemu mi bez nejakeho upozorneni nalepil na moji podlozku po RZ svoji reklamu...Holt je nejbliz memu bydlisti, tak sem ho zkusil, dohoda byla ze tam bude neco normalniho a ne cina...  no nic k tem US cars.. mel tam pekne kousky s kteryma sam jezdi.

JJ, Havířov, nábřeží, u základní školy :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

prvne me zaujala sorela v pozadi... a ono fakt :) to je v Havirove Na nabrezi... je tam dilna, kde meni skla, ma to takovy 35lety kluk a vozi i ameriky.. klasicky kseftak, jednou me menil sklo a naposled. Namontuje Cinu /s nejakym atestem, ale kdyz jsem videl na co vsecko jde udelat atest.../ dojde kamarad likvidator, oceni se sekurit popr pilkington, zakaznikovi se umyje auto a rekne, ze nemusi platit ani spoluucast a vseci spokojeni. Teda az na takove jako ja... K tomu vsemu mi bez nejakeho upozorneni nalepil na moji podlozku po RZ svoji reklamu...Holt je nejbliz memu bydlisti, tak sem ho zkusil, dohoda byla ze tam bude neco normalniho a ne cina...  no nic k tem US cars.. mel tam pekne kousky s kteryma sam jezdi.

petrklm

Mladší bráška mýho Lincolna... rozhodně by stál za hřích, i když to není Cartier:
http://i.imgur.com/yQObvij.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Hmm po dnešnim nakupování s naší máti přestávam slintat nad F150 a upgradujeme dreamcar na 350ku :-)

Jerry.Gunman

Ten Smart je k tomu jak záchranný člun k parníku  *1025*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius


petrklm

Když už jsme diskutovali o těch Fordích F? tohle je F-350:




Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Moje 10,61 jsem to ted spočítal, páč jsem bral LPG, docela čumííím teeeda... no ještě nějaký benzín k tomu...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Moje spotreba prumerna dnesni 12,3

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Při přihlašování se s tím asi daj dělat kouzla. Třeba můj Lincoln má tažný a s povoleným zatížením se dostanu přesně na 3501 kg... neřeším to, když už jsem tahal vozejk, tak měl max. 600 kilo a bylo...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

no já měl celkem problém se svoji  francii že má tažné a celková hodnota soupravy přešla přes 3500 kg a to uš je na jinčí papír neš mám já pač váha max auta 1760 a vlek to samé a blyl sem v pr tak to napsal techni o 100 kg min proto mě zaraželo že u f150 je na tažnem 5 tun

petrklm

Tak tady něco k tý F-150:
Když už, tak by to bylo 1500 liber, 2500 liber a 3500 liber, s tím, že to ale podle těch čísel bylo kdysi dávno v první generaci, která byla velká asi tak jako dnešní Ranger a F-series od tý doby obrovsky narostla.
A je to samozřejmě užitečný zatížení, ne celková hmotnost. Na F-cokoliv ti stačej papíry podle celkový hmotnosti, která se bude lišit podle toho, co to auto reálně váží (což se bude zase lišit nejen podle toho, jestli je to F-150 nebo F-350, ale dost zásadně i podle konfigurace - třeba krátká single cab F-250 bude asi o "kousek" lehčí než long-bed double-cab dually) plus toho, co má napsaný jako užitečný zatížení. Takže určitě půjde zařídit i F-350 na béčkový papíry.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Stěhovat ? Nevim jak kombajn a současná generace ale muj Kadlík uveze sotva o basu piva víc než Nubira a ta má v kufru nepraktický rameny zavírání dveří.

fido

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 07:56:47 PM
A to já právě už ne. moc sportovní a na mých 8km do rachoty je to až moc. Ale v US dávali nějakej normální 4-5L V8 bez foukacích fíčurin.

ja to mam do prace 5km a abych se svezl, tak jezdim delsi trasu pres Strahovsky kopec, kde je hodne zatacek :)
Na CTS-V se mi libi, ze je to velky prakticky 4-dverovy auto (jeste vtipnejsi to je v kombiku)
se kterym se da stehovat, a da se s nim vyrazit i na okruh a poradne se vyradit.

Krtek

A to já právě už ne. moc sportovní a na mých 8km do rachoty je to až moc. Ale v US dávali nějakej normální 4-5L V8 bez foukacích fíčurin.

fido

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 12:48:59 PM
Tak V8 bych chtěl už i teď :) Jenže do Cadlíka je už jenom oturbená :-( a v tý mojí hezčí generaci ani V8 myslim nebyla.
Líbila by se mi v F-150 nebo Silveradu ale to je už jiná cenová liga.

A to ja bych CTS-V s kompresorem (nikoliv turbem) bral hned :) Krasny auto s nekompromisnimi parametry.
Bohuzel, jako uz tradicne, je i tahle amerika v Evrope nehorazne predrazena :(

Jerry.Gunman

2 Ferino:

Njn, ono jde o to, zdali hovoříme o opici nebo opíci :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

i kdyby to zralo 20l Lpg, tak to je jak 10l N95 a to snad neni likvidacni spotreba... pokud chcu jezdit za 5l N95 pak tu jsou auta jako trojcata z kolina apod...
pak budu met levnejsi i pojistku dily a gumy...

a toto se asi nekupuje jako auto pro manazera co najede 100tkm rocne...

ferinom

Citace: Jerry.Gunman kdy January 17, 2013, 07:05:49 PM
Citace: ferinom kdy January 17, 2013, 06:54:39 PM
Citace: Romanius kdy January 17, 2013, 03:08:24 PM
fuuuu, ten je klááásny!  OK

to hej, ale zivit by som ho nechcel :)

Kdo má na opici, má i na banány :D

by si sa divil kolko ludi ma opicu a na banany nezvysilo :)

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 07:06:15 PM
no jasně Jerry :-( nebo jí naučí na jabka :-)

Sa nečil :D
Nic proti plynofikaci, ale koupit si auťák, který wokazuje Petr (IMHO v ceně oholené Octávie :P) a pak převracet korunky, jestli mám na to si koupit plnou nádrž, to mi přijde takové nějaké divné :(

To si taději koupím "o cosik" lacinější a zplynu-fuckuju si ho hned, ne?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Krtkuuuuu woe dyt moje disko ma hole 2,5 tuny

Krtek

no jasně Jerry :-( nebo jí naučí na jabka :-)

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy January 17, 2013, 06:54:39 PM
Citace: Romanius kdy January 17, 2013, 03:08:24 PM
fuuuu, ten je klááásny!  OK

to hej, ale zivit by som ho nechcel :)

Kdo má na opici, má i na banány :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Citace: Romanius kdy January 17, 2013, 03:08:24 PM
fuuuu, ten je klááásny!  OK

to hej, ale zivit by som ho nechcel :)

Romanius

fuuuu, ten je klááásny!  OK

petrklm

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 01:28:15 PM
Na F-150ku na náklaďák ? Já myslel že to maj odstupňovaný 150ka - 1,5t, 250ka - 2,5t a 350ka - 3,5t
Takovýhle rozdělení rozhodně nesedí, ale sám to nevím, zeptám se chytřejších a pak to sem přilepím...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

no já to bral podle velikosti a podle toho kolik to má tun na tažné

Krtek

Na F-150ku na náklaďák ? Já myslel že to maj odstupňovaný 150ka - 1,5t, 250ka - 2,5t a 350ka - 3,5t