Nějaký ameriky :-)

Založil petrklm, February 02, 2012, 11:01:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 22 Hosté prohlíží toto téma.

FPT

no tak to fakt není fullsize.
--O-o-O--

Ladik


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Dnešní loučení, po devíti letech:



Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Hranatej na renovaci je, ale už se tím bude zabejvat někdo jinej... Dneska jsem si ho přivez domů, protáhl myčkou, vyklidil svůj humus (za devět let se toho nasbírá) a zaparkoval před domem. Teď každou chvilku postávám u okna a obdivuju tu bleděmodrou nádheru. Zítra ho zaparkuju v hangáru a tam už si počká na novýho majitele. Do Jizdic přibublám už tím novým.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy March 09, 2013, 10:28:51 PM
Hele, jak to blbě vypadá...



Ale jinak jo, přihlášeno, o peripétiích se ani nechci zmiňovat, ono u nás nejen uvést do provozu nově dovezenou ameriku, ale i jen jí přehlásit je docela kino. To se snad nedá napsat, i na povídání je to až moc barevný :)

Ale jdou, vašnosti. Maj krásný auto + druhý krásný hranatý na renovaci - tak si toho užívaj a neremcaj tady :D
krásný, KRÁSNÝ, KRÁSNÝ - BTW,  jak jsi n atom v polovině dubna? S čím pojedeš bublat do Jizbic?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

no, asi bych se s tím srovnal (:

holt bean counters, no, nenaděláš nic.
--O-o-O--

petrklm

Citace: FPT kdy March 09, 2013, 11:47:06 PM
co na tý fotce konkrétně vypadá blbě? nějak nemůžu na nic přijít...

Podívej se na ty páčkotlačítka na polohování sedaček, ten materiál a provedení je děs... na starým Lincolnu na to je takovej chromovanej joystick.

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

co na tý fotce konkrétně vypadá blbě? nějak nemůžu na nic přijít...
--O-o-O--

petrklm

Ta Alhambra se mi nějak smrskla...


Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Hele, jak to blbě vypadá...



Ale jinak jo, přihlášeno, o peripétiích se ani nechci zmiňovat, ono u nás nejen uvést do provozu nově dovezenou ameriku, ale i jen jí přehlásit je docela kino. To se snad nedá napsat, i na povídání je to až moc barevný :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

jo, je to nějaký unavený, nejen na předku :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

ten ma nejake zavodni nastaveni predni geometrie :)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Hm... stejně to rádio potřebuju jenom jako zesilovač pro flešku. Asi zkusím nějakej transmiter, u dětí se nějakej určitě najde, aspoň na vyzkoušení.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

o tom to neni  prostě se rozevřou cívky a posune se to o kousek vedle  chodit bude vše aš na ukázání frekvence 

petrklm

No, zkušenost s tím nemám, ale je to digi, žádná stupnice tam není...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

rádio se dá přeladit na naši normu jen roztáhnout krapet cívky každej radio amater ti to udělá sice nebude o ukazovat přesně na stupnici ale hrát to bude

petrklm

Tak Lincoln Town Car 2001 je doma :). Zejtra zkusím evidenčku a v pátek přihlásit. Jede to pěkně, jen to vydává zvuky z ložisek, nejspíš v předních kolech, možná taky diferák... začnu z jedný strany a pomalu to budu eliminovat. Pocity? Není to tak houpavý auto, jako TC90, uvnitř mi přijde o dost stísněnější. Zatím při jízdě o něco hlučnější, viz ložiska. Nezjistil jsem nic, co by nefungovalo, líbí se mi třeba přisvěcování do zatáčky. Zhruba 50 koníků navíc je znát, gumuje to při každým neopatrným rozjezdu. Protiprokluz mám samozřejmě vypnutej :). Podivný je, že počítač neukazuje okamžitou spotřebu, jen průměr. S tím se asi smířím, zvlášť, když je průměr nečekaně nízkej :). Rádio budu muset nějak řešit, jednak jede americky klasicky jen po lichejch frekvencích, jednak má jen kazetovou díru. Zezadu se dá připojit CD, ale já radši flešku, je to operativnější. Na dveře zevnitř radši nekoukám, protože všechny ovládací prvky jsu chromovaný, s výjímkou ovládání sedaček, který jsou z černýho plastu. Celkem děs. Ještě něco? Zeptejte se  *1025*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy March 04, 2013, 09:27:06 AM
Ked pozeram to logo "Skoda Service" dufam, ze na tom krasavcovi nespravili upravu motora na ekologicku 1,2TSi :)

To TSi tam má jako zálohu, kdyby se rozbil hlavní motor
...
...
...
...
u stěračů :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Ked pozeram to logo "Skoda Service" dufam, ze na tom krasavcovi nespravili upravu motora na ekologicku 1,2TSi :)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

tak problém není v tom "nechceme", žejo...
--O-o-O--

jb

prodas lincoln a na jaro vytahnes motorku ? :)

petrklm

Tak co? Nikdo nechcete jednu z posledních klasickejch amerik? No nic, vystrčí na vás prdelku a půjde k někomu jinýmu:

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

brano

Citace: Krtek kdy February 28, 2013, 01:53:30 PM
no mně by zajímalo jaká jiná automobilka (krom Škodovky) dávala do auta v roce 2001 kazeťák :-), jo vlastně určitě i Cadillac :-)

Lexus, aj v roku 2009 v RX400h, Audi, a vela dalsich.

Krtek

hmm holt my korejcomilci žijeme moc napřed :-)

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy February 28, 2013, 01:53:30 PM
no mně by zajímalo jaká jiná automobilka (krom Škodovky) dávala do auta v roce 2001 kazeťák :-), jo vlastně určitě i Cadillac :-)

Ford?
Opel?
Peugeot?

Jezdil jsem Ficusem, Astrou a 406 tohoto modelového roku -  a u všech bylo jako "základní ozvučení" uvedeno, že rádio s kazeťákem
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Kdepak, já to nebyl, jsem tenhle tejden na chalupě. Rozhodně tu není jen jeden kousek. Ale abych informoval - Lincoln TownCar 1990 je na prodej, cena 40 tis. Chcete ho? Je přítulnej, vhodnej na dálnice a vůbec pohodový jezdění. Děti ani maminky s kočárkama nežere *1025* *1025* *1025*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

hele, dneska vo pul devaty rano sem potkaval v protismeru presne todlenc auti.. mezi hradcem a pardubkama, letel vod pardubic, potkavali sme se na ctyrproudu takze sem nevidel ani ridice ani znacku, nebyls to ty petre??

petrklm

Já to řeším FM transmiterem, případně výměnou rádia - tak to dopadlo v minulým TC...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Citace: FPT kdy February 28, 2013, 03:02:10 PM
proč? mám tam i cd.

A nechceš kazety ? Samý chromky a Dolby C HX PRO :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

Citace: Krtek kdy February 28, 2013, 01:53:30 PM
no mně by zajímalo jaká jiná automobilka (krom Škodovky) dávala do auta v roce 2001 kazeťák :-), jo vlastně určitě i Cadillac :-)

ja mam pocit covece ze aj folcvagen to daval do serie, mozna drachsi modely mely ceda

FPT

--O-o-O--

Krtek

hmm svět neni tak krásnej, jak jsem si myslel...  *944*

FPT

--O-o-O--

Krtek

no mně by zajímalo jaká jiná automobilka (krom Škodovky) dávala do auta v roce 2001 kazeťák :-), jo vlastně určitě i Cadillac :-)

ferinom

nie je to slapacie auticko? ved na foto interieru nevidiet ziadne pedale. ;) ci sa tlacia cudliky na volante miesto pedalov. :)

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy February 28, 2013, 08:30:10 AM
no, ja premyslam v cem bych si nezvykl vic - esi v saabu nebo v temtek.

Já bych si zvykal dlouho - možná i několik set... vteřin :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Citace: jb kdy February 28, 2013, 08:28:13 AM
me se libi jak zachovavaji rucickovy ukazatel zarazene rychlosti resp modu :) to je jak retro bmw - rucickovy ukazatel spotreby...
ale palubka hezka, na 22tce uz si ji prohlednu.. na telefonu to bylo horsi :)
Je to pro mne částečnej návrat - starej TC měl všechno digitální...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target