Sluchátka s odnímatelným kabelem

Založil FPT, December 02, 2012, 09:03:27 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Romanius


elpidio

Citace: Romanius kdy December 07, 2012, 06:47:53 PM
tak už mám tie Tiamaty, tfuj ho to má zvuk jak howado! sťahujem basy na všetkých softoch, ešte som nepočul tak basujuce sluchátka, dynamiku to má priam hroznu.
celé prevedenie pevné, tlak na hlavu velmi prijatelný, vysuvatelny mikrofon, su lahké. je fakt, že bez ekvalizera pri štandartnom nastavení to hrozne basuje, hlbky su silné stredy zanikajú a výšky sú zas moc silné.
skúšam dalej ...

Tak to jsou herní sluchátka, tam to musí dunět. To není na hudbu :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

tak už mám tie Tiamaty, tfuj ho to má zvuk jak howado! sťahujem basy na všetkých softoch, ešte som nepočul tak basujuce sluchátka, dynamiku to má priam hroznu.
celé prevedenie pevné, tlak na hlavu velmi prijatelný, vysuvatelny mikrofon, su lahké. je fakt, že bez ekvalizera pri štandartnom nastavení to hrozne basuje, hlbky su silné stredy zanikajú a výšky sú zas moc silné.
skúšam dalej ...

Romanius

čakám na tieto RAZER Tiamat Expert 2.2, ked sa dočkám dám vedieť ako :)

FPT

nepotřebuje slyšet nic, ideálně aby byly co nejodolnější (:
bezdráty určitě ne.
--O-o-O--

elpidio

Ani na ceně ne ? :)
Nebyly by lepší bezdráty ? A jaký typ ? Uzavřená, okolí nerušící, nebo naopak aby třeba slyšel zvonek ?
Když napíšeš na headphones.cz, tak ti poradí. Má to dobrý týpek co se vyzná. Nebo něco takového.
Tady nevím jak je na tom kabel.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

--O-o-O--

Lihobaron


FPT

Sháním sluchátka s odnímatelným kabelem, na ničem jiným nezáleží, je to pro dědu k televizi (:
--O-o-O--