členové a bývalí členové...

Založil Gogo, November 09, 2012, 11:45:22 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gronholmm

Jj četl jsem. Já sem po ní pokukoval po sterém modelu, ale nakonec jsem skončil u konkurence :D No konkurence - sám víš  :)

Jerry.Gunman

Citace: gronholmm kdy December 14, 2012, 10:46:33 AM
J.G.: No co by, dodělal jsem úspěšně střední, a nyní už snad jsem výdělečná osoba  *886* Z Fazola jsem přešel k Peugeotu ( chválím NiceOna za pěkný auto  :P ) a jinak se tam nějak probírám životem
P.S.: A jak jsi spokojenej s Citroenem když ti 407mu sešrotovali  *871*

Na C5 si nemohu stěžovat, je to skvělé auto  :D
http://moje.auto.cz/Jerry-Gunman/citroen-c5.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

gronholmm

J.G.: No co by, dodělal jsem úspěšně střední, a nyní už snad jsem výdělečná osoba  *886* Z Fazola jsem přešel k Peugeotu ( chválím NiceOna za pěkný auto  :P ) a jinak se tam nějak probírám životem
P.S.: A jak jsi spokojenej s Citroenem když ti 407mu sešrotovali  *871*

Ladik: Dejte mi zase čas abych se tady v těch Vašich vztazích vyznal  *886*

Ladik

Citace: gronholmm kdy December 12, 2012, 05:52:39 PM
Sice jsem tu byl navíc jako 16 -17 letý smrad, ale taky jsem byl členem  :P gronholmm zdraví všechny aktivní členy Cafe  *753*  :)

Nazdar prde, tož doufejme že občas něco napíšeš a pozor na Lihoša, jen pro info je to Zidan kterej se tu na začátku převlík za Powera a když mu někdo vzal nick Zidan tak chvíli trucoval a pak se nazval Lihošem bo k tomu má  blíže než k tomu bývalému fotbalovému nicku   *1025* *974* *1026*

Jerry.Gunman

Tož vitaj rybízku - a popiš, co jsi v poslední době dělal, ať máme přehled
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

cau, smrade :) nezapomen davat ladikoj minusy  *1026*

gronholmm

Sice jsem tu byl navíc jako 16 -17 letý smrad, ale taky jsem byl členem  :P gronholmm zdraví všechny aktivní členy Cafe  *753*  :)

petrklm

Hmmm, není nad vlastní kancelář a vlastní připojení k netu. Nikdo mi do ničeho nekecá :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: Papír kdy November 22, 2012, 12:22:43 AM
v práci nainstalovali program na sledování stránek netu.

tyvole u nas neco takovyho taky hrozi branime ty nase ovecky co to de ale nevim nevim :(

Papír

2x dítě, pes co chce sežrat ostatní psy ( ideálně brazilskou filu, Cane corso, atd) v práci nainstalovali program na sledování stránek netu. atd.  není čas

Ladik


FPT

--O-o-O--

Ladik

Hele odpoledne po 12té budu v Ostravě kdyby něco ;)
telefon máš?
wolej, ne volej jako wolej do auta ale jako wolej jako že volej až tu budeš někde, tě chci osobně kopnout do prdele i kdyby to bylo jen sekundasetkání

Lihobaron

tyvado musim jict spat zejtra jedu brzo vstávat a eště mám po ránu rozespalej topit koťata ať mam co hodit v karvinný ke fchodofkám..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:55:52 PM
to nejni pravda.. jaá bych to s nim zkusil..

hele nááás Vaše prasárny nezajímaj, zkoušej si to s kým chceš ale nepiš v tom jooo
mám v živý paměti jak si se koupal s ženskou a neumyl sis pindíka a pak.....
no ještě dneska se v noci budím a křičím ze spaní :)

Lihobaron

to nejni pravda.. jaá bych to s nim zkusil..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:26:12 PM
Citace: Ladik kdy November 14, 2012, 01:26:49 PM
Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:37:33 AM
to me prave strasne sere ty plusaci sou pjekny kurvy  :o

:)

je to podplacený, sou na to důkazy, žádám odstoupení admina proč by měl bejt admin zrovna z prahy je to zjevná dyskrymynace žádáme změnu: MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;

biboš by byl hodně zaujatý bo je to tvůj kámoš, bys měl plus milion a já mínus dva miliony :)
pak by se vožral a šecko by smázl jak by když usne jebl hlavou do klábosnice, by se ozvalo jen JEBZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
a bylo by po sobím foru

Lihobaron

Citace: Ladik kdy November 14, 2012, 01:26:49 PM
Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:37:33 AM
to me prave strasne sere ty plusaci sou pjekny kurvy  :o

:)

je to podplacený, sou na to důkazy, žádám odstoupení admina proč by měl bejt admin zrovna z prahy je to zjevná dyskrymynace žádáme změnu: MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;

Jerry.Gunman

Kurňa, dite do (_!_) aji se všema karmama  ;D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Lihobaron


Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

TO CO TO TOTO ??? +65!!!!!!!!!!!!!!!

admiiiiiin, tu je nejaký hacker :)

Lihobaron

to me prave strasne sere ty plusaci sou pjekny kurvy  :o

Ladik


Lihobaron


Romanius

- 62 ! ten ládík ešte nemá zmazané konto???

:)

Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 11, 2012, 06:37:56 PM
no popravde to asi nedopadne bo noveim este ani kudyma pojedu, mame zarizovat stavbu v Jastrzebie nerad bych tam zustaval pres noc budu rad kdyz to vsecko stihnu vcetne cesty tamazpjet kua..

ses na to vysrááál coooo?
celej den kvůli tobě sedím doma ;-)

Jerry.Gunman

No vida, staří Pavlíka vzpomenout a už se ozývá.
Tož vyprávěj, bratře slovane - jak tam v krajích severských a co nového u Tebe - furt kšeftuješ s akciema?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Nazdaaar woeee  já a vyprávět...a ještě humorně... no nevím buˇsi byl na šrot, nebo si mě pleteš :-))
Hehe
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

sou věci, sotva ho vzpomeneš, hnedle je tu a hned tak hezky komunikuje

FPT

Ahoj Pavle! Máš ještě ty moje cd? (:
--O-o-O--

Krtek

Jsem rád že saabik potvrdil co jsem vždycky řikal. že je normální a neni takovej ... jako někdo jinej. Tak ať holka rtoste, zlobí a ať je zdravá. Taky se poslední dobou radši palcatim na zemi mezi kostičkama než kecat tady :D A jde se na mašinkyyyy

saabik

zdarec chlopi. zkusil jsem se zaregistrovat a zjistil jsem, ze je tu chlivek nostalgie. gogo, rad vzpominam jak jsem se v luhackach za bricho popadal, kdyz jsi zacal vypravet ;D.

kdyz nespamuju, tak mam aspon cas na svou uz dvouletou dcerku. letos jsem ji vzal na dovolenou k mori do svedska, viz priloha. moc se ji tam libilo. i memu saabikovi, kteryho jsem tam krmil ethanolem. teda krmim ho tim i u nas. mam se skvele a doufam, ze se tu vsichni mate taky skvele. nekteri z vas kvuli tomu, ze sem uz par lidi nechodi ;D. tak se tu mejte!

Lihobaron

no popravde to asi nedopadne bo noveim este ani kudyma pojedu, mame zarizovat stavbu v Jastrzebie nerad bych tam zustaval pres noc budu rad kdyz to vsecko stihnu vcetne cesty tamazpjet kua..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 11, 2012, 05:25:44 PM
mamka svolava k veceri bo co?? v utery pojedu vokolo tebe, tak ti z zamafam  :-*

nemávej, volej a stav se aspoň na pět minut
tel. 603 449 805

Lihobaron

mamka svolava k veceri bo co?? v utery pojedu vokolo tebe, tak ti z zamafam  :-*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 11, 2012, 05:18:14 PM
Citace: Gogo kdy November 10, 2012, 03:26:12 PM
Mě kdysi jeden tak znechutil, že jsem začal být aktivní až když tady není .... kkt jeden uff

ale ja hus prece sem zase tady :)

-47 ale já pomalu a jistě odchááázím

Lihobaron

Citace: Gogo kdy November 10, 2012, 03:26:12 PM
Mě kdysi jeden tak znechutil, že jsem začal být aktivní až když tady není .... kkt jeden uff

ale ja hus prece sem zase tady :)

Gogo

Uff na některá jména jsem opravdu a rád zapoměl ....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: T-Diesel kdy November 11, 2012, 12:00:45 PM
hosi hosi, v pripade nekterych jmen mi jejich vzyvani prijde jako takovy druh sebemrskacstvi  ::)

tak