O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

atnarfus

Kontrolka motoru, nebo emisí nesvítí? Mě se to přesně takto chovalo, když byla v háji lambda. Jelo to na bohatou směs, hučelo to, chlastalo to jak ZIL.

brano

Citace: Ladik kdy October 12, 2012, 12:04:21 AM
lidi co se divíte, víte kolik lidí se musí zabývat tím aby tu krytku dostal Ferko do ruky
taky nepracujete zadarmo, musí to někdo objednat, někdo objednávku přijmout, vyskladnit, zabalit, odvézt nebo poslat, doprava něco s tojí, pak mu oznámit že to mají pro něj, předat, vypsat účet, dát účetní z zaúčtování atd. možná jsem ještě na nějaké operace zapomněl než to Ferko dostane do ruky
vy byste to dělali za třeba 50Kč?????????????????? bych řekl že to nevedeme, nemáme atd.

Prave som nad tym rozmyslal...

po prve mi 10e pride celkom fajn cena, picovina na korejskeho sraca... po druhe sa cudujem ze sa to da kupit samostatne a nie ako set aj so strechou a sklom za 3000e

SirTom

hele když jsme u aut, dneska sednu do auta a ono to zničehonic jakoby hučí. Zjevná souvislost s otáčkami motoru, čím vyšší tím víc to hučí. Dokonce i vibruje, cítím to skrz plyn.

V pondělí s tím někam zajedu, ale nenapadá někoho co by to mohlo být?

Kromě toho se zdá že vše funguje ok, možná má auto trochu míň výkonu, ale to může být tím, že na to nešlapu, protože v otáčkách to dělá tohle...

Romanius

ládík je ideálny spotrebitel - tak pane to je akumulátor. to si radši kupte nové auto, tam máte záruku dva roky ...

Ladik

lidi co se divíte, víte kolik lidí se musí zabývat tím aby tu krytku dostal Ferko do ruky
taky nepracujete zadarmo, musí to někdo objednat, někdo objednávku přijmout, vyskladnit, zabalit, odvézt nebo poslat, doprava něco s tojí, pak mu oznámit že to mají pro něj, předat, vypsat účet, dát účetní z zaúčtování atd. možná jsem ještě na nějaké operace zapomněl než to Ferko dostane do ruky
vy byste to dělali za třeba 50Kč?????????????????? bych řekl že to nevedeme, nemáme atd.

Romanius

chorý svet toto. bud rád, že ti neobjednali celý ten plastový diel na streche, alebo rovno celú karoseriu

petrklm

hm, aspoň víš, proč ta krytka tvojí polovčce zmizela...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

ferinom

Polovicke "zmizla" jedna stresna krytka/zaslepka na Cee'de co kryje otvor na stresny nosic. 5cm kusok umelej hmoty. Volal som do servisu Hyundai, mam po ceste ci nemaju, i30 ma to iste. Chlapik ze nie ale objedna. Cena okolo 10,-EUR. Som sa spytal ci to je za 4 kusy. Urazene odpovedal ze "Pane nesrandujte. To je cena za jeden." Tak som sa musel zasmiat a podakoval som.
Uz sa nedivim ze pri mensom tukanci poistovna prehlasi auto za totalku. Staci ak porata do ceny taketo zaslepky a krytky, viac nemusi.

Gogo

No máte pravdu oba + na závěr se jen oblízne :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: ferinom kdy October 04, 2012, 11:59:35 AM
Citace: Gogo kdy October 04, 2012, 10:19:30 AM
Navoněná a vymydlená baba je pro sraby.
Fanjšmekr se jen oblízne :-))))

nemas preklepy? po spravnosti malo byt
Fanjšmekr si ji oblízne :-))))

nene
fajnšmekr ji ji oblízne :-)))

ferinom

Citace: Gogo kdy October 04, 2012, 10:19:30 AM
Navoněná a vymydlená baba je pro sraby.
Fanjšmekr se jen oblízne :-))))

nemas preklepy? po spravnosti malo byt
Fanjšmekr si ji oblízne :-))))

Gogo

Navoněná a vymydlená baba je pro sraby.
Fanjšmekr se jen oblízne :-))))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

Tohodle SAABa mám od roku 2007 a destičky jsem ještě neměnil. Byly jetý a já na nich mám zatím víc jak 50 tisíc km. Já vlastně destičky měnil jen jendou na minulým autě a ty mi vydržely taky víc jak padesát a při prodeji ještě nebyly ko.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

mně se líbí voboje.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy October 03, 2012, 09:46:09 AM
Když Ladik založil rubriku o autech, tak jí taky musím využít, ne?
http://img11.rajce.idnes.cz/d1101/5/5570/5570946_145b36b57b60747f5b2394e794030003/images/c117.jpg


Ojojojojojojoj,
auto by možná i ušlo, ale ta paňmáma je jak z Nádražní ulice v Ostravě, taky taková poněkud více šmucik  :-\
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: petrklm kdy October 03, 2012, 09:43:52 PM
A tak se shodnem - auto je krásný, na babu kašlem... aspoň dokud se nezcivilizuje :)

no baba je popravde zvlastni zrejme k plastice koz dostala zdarma silikony aj do lejtek.. pokud to nejni segra olafa ludviga teda :) jinak auto parada, ja chtel dycky 115tku, ale ani takovejhlenc stodvacetrojkovej mladik by mi doma na dvorku nevadil..
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mercedes-benz/tridy-b/10262338?goFrom=list

Ladik

Citace: Romanius kdy October 03, 2012, 09:58:23 PM
Jo, a nerikat, ze je po valce ... :-D

Ladiku ladiku, skoda slof

ty si vypucuj studnu od cikánu a nebruč

Romanius

Jo, a nerikat, ze je po valce ... :-D

Ladiku ladiku, skoda slof

Ladik

babu vymydlít, navoňat, použít :)

petrklm

A tak se shodnem - auto je krásný, na babu kašlem... aspoň dokud se nezcivilizuje :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Citace: Romanius kdy October 03, 2012, 07:11:34 PM
Citace: Ladik kdy October 02, 2012, 10:58:41 PM
Citace: Romanius kdy October 02, 2012, 10:19:47 PM
no ja to nedávam do servisu kde nie som pri aute. takže na predných je furt origo, isto iste :)

ale asi to pozriem, už by sa mohli vymeniť.

myslím, že to auto máš tak dlouho, že jsi určitě zapomněl ;-)


Kdybys byl tady, tak bych te nakop do kotniku a nebo i vejs!!! Ze zrovna ty ladiku mi tady pices o zapometlivosti woe !! Rok mu picu o nakym emdzi, dva tydny pred prodejem se jeste pripominam a von to pak miiirnix-dyyyrnyx proda nakemu prazakovi!!! A ja jsem zapomel ... woe jsi me zas nasral

jsem ti říkal že ti ho nechci prodat bo jsi puntičkář a nebudu pak poslouchat že se ti někde něco posralo a když jsem se pak rozhodl přece jen prodat tak najednou Romanko mlčel a já přece nemůžu čuchat že je na dovolence, já když někam jedu tak to hlásím :)

Lihobaron

jedno z nejkrasnejsich aut sveta 280 SE mozna SEL.. chtel bych nekdy pracovat ve firme, ktera se zabejva renovacej takovejhlenc skvostu..

Romanius

Citace: Ladik kdy October 02, 2012, 10:58:41 PM
Citace: Romanius kdy October 02, 2012, 10:19:47 PM
no ja to nedávam do servisu kde nie som pri aute. takže na predných je furt origo, isto iste :)

ale asi to pozriem, už by sa mohli vymeniť.

myslím, že to auto máš tak dlouho, že jsi určitě zapomněl ;-)


Kdybys byl tady, tak bych te nakop do kotniku a nebo i vejs!!! Ze zrovna ty ladiku mi tady pices o zapometlivosti woe !! Rok mu picu o nakym emdzi, dva tydny pred prodejem se jeste pripominam a von to pak miiirnix-dyyyrnyx proda nakemu prazakovi!!! A ja jsem zapomel ... woe jsi me zas nasral

Romanius


Gogo

Vyjímečně s Krtkem souhlasím,  ten meďour umýt a tu rez taky trošku ....todlenc obrousit...
Já ten Rat moc nemusím.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

špína jedna ošklivá

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

ferinom

No na Cee'de je 50000km a tam su povodne.

Zato na O1 mam 165000km a problemy mam skor s kotucmi. Za ten cas boli 2x egalizovane a 2x menene. Samozrejeme s tym suvisi aj vymena oblozenia.  Asi na tom neviem  jazdit.  :-[

bibo

mě tak 60 tis  a mám feroda zadní jen 40 tis holt brzdy na pikaču brembo

Ladik

Citace: Krtek kdy October 02, 2012, 10:58:12 PM
Tak koukam do tabulky aáááá:
Oboje destičky v 60 059 km a pak ještě jednou zadní, to bylo při 95 333 km když zarezly. Měnili to i s brzdičema. Kotouče jsem zatim neměnil. Stav počitadla dneska večer: 156 675 km

hihi konečně se ta tabulka hodila :D

Ladik

Citace: Romanius kdy October 02, 2012, 10:19:47 PM
no ja to nedávam do servisu kde nie som pri aute. takže na predných je furt origo, isto iste :)

ale asi to pozriem, už by sa mohli vymeniť.

myslím, že to auto máš tak dlouho, že jsi určitě zapomněl ;-)

Krtek

Tak koukam do tabulky aáááá:
Oboje destičky v 60 059 km a pak ještě jednou zadní, to bylo při 95 333 km když zarezly. Měnili to i s brzdičema. Kotouče jsem zatim neměnil. Stav počitadla dneska večer: 156 675 km

Romanius

no ja to nedávam do servisu kde nie som pri aute. takže na predných je furt origo, isto iste :)

ale asi to pozriem, už by sa mohli vymeniť.

Ladik

Romko u tebe bych řekl, že sis nevšiml že ti to někdy v servisu měnili ;-)

Romanius

Hmmmm, zatial som menil len zadne, mam nieco cez 100 tis

brano

Asi vela brzdite :) Ja priemerne tak po 80.000.

Ladik

Hmmm tak to nic moc Franto
se mi zdálo že 28tis. je celkem málo u diskošky ale kolega mi včera říkal, že u Tuarega měnil po 18ti tis.

atnarfus

Mě vydrží málo. Vždy po pár letech musím měnit vyrezlé kotouče a tak dám i nové destičky.
Poslední sadu destiček jsem vyhodil po asi 20k km, protože to byl šmejd od Feroda a obložení se odlepilo.

Schválně brzdím víc než by bylo nutné, abych oddálil korozi kotoučů, i tak bych desky musel měnit tak odhadem po 50k km.

Jerry.Gunman

Témat o autech je tu hafo...

Auto 4x4
Petrovy Émeriky
Najsův Pažoutík 308
Najsova HaŤáPie
Židánkův cukající se Prassatek
moje skvělé fordí zadohrabky
tatra
Novinky z automobilového průmyslu
Saaaab
1,2 TSI motor
Koupě pickupa

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

woe jsem dal téma o autech 4x4 a píšete tam samé kktiny :-)))
mě desky tak 30-40 tis. pokud to dobře z hlavy a paměti počítám...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

kolik Vám vydrží brzdové destičky na autě?
Pak Vám řeknu kolik vydrží na Disco4 s automatem s váhou 2,5 tuny,při agresivnějším stylu jízdy a častém brždění

Ladik

Máme tu milion témat a o autech už tu toho moc není
snad jen Petrovo téma o amerikách i když i tam už to je samá baba :-))