O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: Romanius kdy November 06, 2012, 10:31:42 PM
Citace: Ladik kdy November 06, 2012, 10:03:20 PM
Citace: Krtek kdy November 06, 2012, 10:00:55 PM
Luhačovice

woe to mi nemáš říkat, co když ti to vykoupím ;-)

to nekoupíš, není to černý :)

jo, a nema to minustricetjedna woe :))))

Krtek

Jo tak to je to co se mi na tom líbí :-) Po xiftliftu uže je CTSko moc moderní :-( Ten dálkáč mně teda potěšil. Mam v plánu nechávat ho bublat ráno před školkou nastartovanýho. Tak ho alespoň budu moct zamknout.

T-Diesel

no, je to cerny :)
aspon za toho polosera me to tak prislo

detaily - tvar zrcatek, vnitrnich klik, cupliky a vubec cele ovladani radia apod
nebo to, ze to nema dalkac integrovany na kluci ale je k tomu extra privesek
a tak no, uz sem si odvykl

je to atyp, ale k tobe sa to bude hodit ;)

Krtek

Je vy volové :D Ani jeden nečumí a kecaj nesmysly :-)

Ladik

Citace: Romanius kdy November 06, 2012, 10:31:42 PM
Citace: Ladik kdy November 06, 2012, 10:03:20 PM
Citace: Krtek kdy November 06, 2012, 10:00:55 PM
Luhačovice

woe to mi nemáš říkat, co když ti to vykoupím ;-)

to nekoupíš, není to černý :)

aha, já na to ještě nekoukal ;-)

Romanius

Citace: Ladik kdy November 06, 2012, 10:03:20 PM
Citace: Krtek kdy November 06, 2012, 10:00:55 PM
Luhačovice

woe to mi nemáš říkat, co když ti to vykoupím ;-)

to nekoupíš, není to černý :)

Krtek

Jo Tondo a z čeho ti konkrétně lezly oči z ďůlků ? Mně se líbí že to auto je provedenim takovej "buran". Má to asi všechno co jde ale ovládání jak z 80 let v komunistickym paneláku. Žádný malý okrasný tlačítka a diodky :D

Ladik

Citace: Krtek kdy November 06, 2012, 10:00:55 PM
Luhačovice

woe to mi nemáš říkat, co když ti to vykoupím ;-)

Krtek


Ladik

Krtek je od Prahy woe ;-)
kurwa hoši píčete rychle nestačím se tu vracet
kde že je ten bazar? že bych tam zajel :-)))))

Krtek

No tak já jsem od Berouna :-)

T-Diesel

nooo mozna jo
sem mu rikal ze su tam jako zved bo ty to mas daleko, tak sa ptal z kama ze to si? rikam nevim presne, nekde od pribrami ci kde a on zabrblal aha tak to ne, ten druhy je nekde tu kusek od prahy, toz si vyber :)

T-Diesel

ale jo, bazaristi sou vybaveni, maji boostery a podobne veci, takze nahodit to pujde
navic myslim, ze kdyz si domluvis termin prohlidky tak to dobije aby to vypadalo vsecko v cajku
covece jak dluho tam stoji to nevim, ale vidis sam podle fotek ze stromy v pozadi maju este listy ale uz barevne, takze muj odhad je tak 3-4-5 tydnu max.

Krtek

No to jsem možná já co otravuje :-) Fotek už toho mam doma dost a ptal jsem se co se dá. Přislíbili mi i rampu :D

T-Diesel

inac sel sem tam az potom, cos odeslal prispevek, takze na palubku nad topenim sem nekoukal :)
esi mozu doporucit, esi o to mas vazny zajem zavolaj bazaristovi a zkus nejaku rezervacku - mezi recu sa zminil ze sa kolem toho kdosi mota, tak aby ti to nahodu nevyfoukl, ta cena asi neni spatna.
Nebylo to takova klasicka bazaristicka poznamka ze jooo pane ale rozmyslajte rychlo mam na to dalsi dva zajemce. Praveze sem mluvil primo s majitelem toho bazaru, ne s nejakym pohunkem, a ten to rekl enom tak mimochodem, tady bych ho nejak nepodeziral, videl, ze ja zajemce nejsu tak me nic netlacil, spis v klidu odkryl karty, taky sme sa nevideli poprve. On byl rad, ze sem mu taky doporucil, at nove auto co ma vyhlednute este nekupuje a at este chvilu pocka :)

Krtek

Dííík ! To jsem chtěl číst než tam pojedu. Snad mi to nějak nastartujou. Baterky jsou u tohohle bohužel slabota :-( Neptal ses jak to tam dlouho stojí ? Zkusim ukecat slevu, to víš přihlášení, evidenčka, povinný, havarijka, nový pneu a co nejdřív udělat rozvody :-(

T-Diesel

tak sem tam byl
mosim rict, ze to auto je tak atypicke, ze me z nekterych detailu lezly oci z dulku
na druhu stranu mosim uznat, ze to mel asi nejaky peclivka, pac je to fakt pekny povoz a ostudu nikomu neudela.
Kdyz sem tam dojel, uz sa stmivalo, navic auto bylo nacpane mezi desitkama dalsich, sotva sa tema ulickama proslo. Zvenku sem to obhledl a neshledal nic zavazneho, krom par dulku ve dverach (klasicke promackliny z parkovist od jinych aut, vesmes ale bez poskozeni laku, jen promackle); LP roh narazniku je malicko skrabnuty a zatreny, ale nic co by bilo do oci; chromovana lista na cumaku je z nejakeho duvodu polamana, je potreba to bud vymenit nebo nejak prilepit, to ale na funkci nema vliv.
Interier je zachovaly, nesmrdi, kozka na sedadlach pravda je trochu omackana tak jak vsecky ostatni, ale s tim nic nenadelas, to je proste vlastnost. Volant a jine ovladaci prvky su hezke, neni nic moc osmatlane, strop taky cisty, mel sem z teho dobry pocit.
Na aute sou obute zimni gumy, nemel sem po ruce meridlo ale hrubym odhadem bude letosni zima jejich posledni, uz sa to blizi k limitu 4 mm, ale esi teho nenajezdis moc, tak by to tuto zimu odsluzit este mohlo. V aute su nacpane letni gumky, ktere maju zase odhadem 3-4 mm vzorku. Nejsu to komplety, pouze pneu (4ks).
Chtel sem to nastartovat a poslechnut, bohuzel baterka je vymlacena takze to enom parkrat cvaklo a bylo po srande.
Auto je kupovane v praze u charouza, odhaduju, ze po dobu zaruky jezdilo do autorizaku, po zaruce pan navstevoval jeden mistni servis, ktery je sice neznackovy, ale snad v takovem tom lepsim prumeru, takze osobne bych z toho strach nemel.
Majitel bazaru je shodou okolnosti nas klient, mel sem ho nedavno na jedne akci, tak sem s nim asi pulhodiny pokecal o vsem moznem, prosel technicak, poptal sa ho na byvaleho majitela a tak.
No, majitelem byl pan, povolanim snad nejaky stavar nebo stavitel nebo architekt ci co ja vim co, kazdopadne podle vsech veci co sem videl, to byl peclivka - uz jen kdyz sa podivam na technicak a palubni literaturu, tak ve velkem procentu v tom lidi maju bordel, technicak pokrceny, kolikrat popsany tuzkou a tak, toto je vsecko pekne, ciste, bez ohnutych rozku, tak jak to ma byt.

No suma sumarum - na mna to dela dobry dojem, takze klidne dojed s penezma v kapci a myslim, ze si to odvezes. Samo nejsem schopny udelat zadnu diagnostiku ani odhad co je s motorem, s podvozkem, pac sem s tim nejel ani to neslo nastartovat, ale nemel bych obavu, ze by to mel byt nejaky vrak, vypada to nezprasene.

proste za mna gut  8)

Krtek

Nevim, já kupoval ojetiny 2 a vždycky to byl průser :D Prolustruj asi servisku a původ, kdo to měl,jestli vyhrál on nebo to bylo už jednou prodaný a co já vim. Co na první a Xtej pohled uvidíš odhledně technickýho stavu, no.  Jak dlouho jim to tam stojí, v jakym stavu jsou oboje pneu, jestli se loupe palubka nad topenim.

T-Diesel

dobre co konkretne?
technicky stav asi uplne neprolustruju, na to nemam nastroje pristroje schopnosti dovednosti apod.

Krtek

držííííím  ;) Vysonduj co nejvíc zvládneš

T-Diesel

jo a bude to met elektricke servo a parkovaciho asistenta
krtku dneska sa tam chcu zstavit, snad to vyjde, rad bych behem 20 minut skoncil, tak snad to klapne, drz palce ;)

Krtek

Jéé ono už to má integrovanej parkovací prolis od patníku přes celej bok :D

Romanius


atnarfus

Nevadí že je na tom maskování aby to vypadalo jako O2?

Lihobaron

tyvole to fakt snad kreslej deti pastelkama, ty auta dneska to je hnus..

http://img.auto.cz/news/img/galleries/2012-44/skoc30_508ff6985c23b.jpg

Lihobaron

u pasata je zas jednoduchej motor..

Ladik

u sorenta je taky jednoduchý vyndat přední světlo, zvedeš kapotu odšroubuješ tři šrouby desítkou klíčem a vytáhneš :-)

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy November 06, 2012, 06:16:19 AM
tak co má chudák konstruktér dělat.

no nevim nevim, na nas taky tlacej, na nic nejsou prachy, na vsechno je spousta casu a pak bum ted hned a ze bych si dovolil vypusit nejakej propadak nebo to nejak vojebavat na ukor funkcnosti..
kdyz se nechce, je to horsi nez kdyz to nejde..

atnarfus

Designer navrhne komplikovaný paskvil jenom pro efekt, ekonom chce aby to bylo levné, tak co má chudák konstruktér dělat.

Ladik

Citace: Romanius kdy November 05, 2012, 10:56:13 PM
nač myslet? myslenie bolí


zajímavé, nad tím by bylo dobré se zamyslet .................. aaaau kurwa to bolí, jebu na to

Romanius

nač myslet? myslenie bolí

Lihobaron

me spis zaujalo tohlenc:

S podobně jednoduchou demontáží světel se už dlouho potýkají majitelé Škod Octavií. Designéři a konstruktéři totiž navrhli tak složitý tvar, že by bylo téměř nemožné vyměnit žárovku ve světlometu tradičním způsobem z motorového prostoru. Proto vymysleli jednoduchý způsob vysunutí světla ven.
Zdroj: http://auto.idnes.cz/v-amsterdamu-kradou-predni-svetlomety-porsche-fln-/automoto.aspx?c=A121105_154521_automoto_hig

tady se krasne ukazuje neschopnost dnesnich "inzenyru" rychlokvasek s kohoutem na hlave a piercingem nad vokem vubec neco domyslet do dusledku..


Jerry.Gunman

No vždyť píču, že si v EU mohou automobilky do techničáků nakydat více-méně co chtějí...  :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Pozor, tohle platí pro US tam je metodika a udávaná spotřeba o něčem jiném!!
A je velký risk to ošulit jako v evropě!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

ferinom

Sa divis ked sa ta priemerna spotreba urcuje ako sa urcuje?

Pri spotrebe automobilu sa stretávame s tromi hodnotami a síce spotreba v meste, mimo mesta a kombinovaný cyklus v litroch na 100 kilometrov. Tieto hodnoty vykazujú výrobcovia podľa smernice 80/1228/EEC a naposledy doplnenej smernicou 1000/100/EC.
•   Mestský cyklus je simulovaný na valcovom dynamometri podľa presne stanoveného jazdného režimu, ktorý obsahuje okrem iného aj studený štart , schému radenia prevodových stupňov, akceleráciu aj presný počet brzdení, či beh motora na voľnobežné otáčky.
•   Mimo mestský cyklus začína pri prevádzkovej teplote motora nadobudnutej počas mestského cyklu. Opäť sa odohráva na valcovom dynamometri podľa špecifického jazdného režimu, ktorý už ale neobsahuje napríklad studený štart. Spôsob výpočtu priemernej spotreby je rovnaký ako v prípade mestského cyklu.
•   Kombinovaný cyklus vyjadruje priemernú spotrebu v zmiešanej prevádzke. Tento cyklus sa však už nesimuluje na dynamometri, ale sa vypočíta ako vážený aritmetický priemer spotreby v mestskom a mimo mestskom cykle, pričom podiel mestského cyklu je stanovený na 36,8 % a mimo mestského na 63,2 %.
Takto exaktne vypočítané hodnoty priemernej spotreby sú ideálne na porovnávanie ekonomiky prevádzky automobilov, lebo porovnávajú hodnoty namerané pri rovnakých podmienkach, aké sa dajú dosiahnuť len v laboratórnych podmienkach.

Jerry.Gunman

November 05, 2012, 05:46:03 PM #89 Last Edit: November 05, 2012, 05:52:20 PM by Jerry.Gunman
Cheche,
ještě, že žijeme v takovéto úžasné Euro-Uhniji, kde si každá automobilka může do techničáku nakydat jaké chce lži o spotřebě, jinak by se takový VW nedoplatil :D :P

http://www.novinky.cz/ekonomika/283730-kia-a-hyundai-budou-ridicum-doplacet-palivo-sekly-se-v-udajich-o-spotrebe.html

http://www.lidovky.cz/hyundai-a-kia-chybne-informovaly-o-spotrebe-svych-vozu-pgj-/ln-auto.asp?c=A121104_222855_ln-auto_sk
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Boze ledva skoncila onania s nazvom Rapid a zacala onania s nazvom Octavia 3. Ked ta skonci tak uz len tipnut ci zacne Fabia alebo Yeti alebo nove MPV.

ferinom

No aspon im to nastartuje vyrobu automobilov.
Len mam obavu ci to nevyvola dalsiu krizu v poistovnictve.

Romanius

slana voda konzervuje :)

Ladik