Auto 4x4 ....

Založil Gogo, September 13, 2012, 03:18:30 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Gogo

jj také možné, ale hlavně jsem si pomohl o 35kW a to je znát :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy December 20, 2012, 08:15:39 AM
Tak o přepínání a občasném projetí, neříkali ničehož nic, startuje to vždy na benzín a přepne se až při teplotě 35°C, takže se to na benál projede docela často...   že by se ty benzínové vstřiky zatím nějak zanesly-ucpaly..?  Jinak extrém jsem netestoval, prostě jezdím pořád stejně-technicky, už mám halt své návyky...proto jsem pocitově nezaznamenal nějaký rozdíl. U Laguny jsem byl zvyklý na výrazný rozdíl, proto se mě to nyní zdá super .-))

možná to bude i tím, že to auto máš chvíli

Gogo

Tak o přepínání a občasném projetí, neříkali ničehož nic, startuje to vždy na benzín a přepne se až při teplotě 35°C, takže se to na benál projede docela často...   že by se ty benzínové vstřiky zatím nějak zanesly-ucpaly..?  Jinak extrém jsem netestoval, prostě jezdím pořád stejně-technicky, už mám halt své návyky...proto jsem pocitově nezaznamenal nějaký rozdíl. U Laguny jsem byl zvyklý na výrazný rozdíl, proto se mě to nyní zdá super .-))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

jb

Zkus full gas az do max. Otacek. Jestli to neprepina na benzin. A auto urcite reaguje pomaleji pri jizde na plyn. Lpg dele hori nez benzin a prudke zmeny otacek to odhali. Schvalne zkus na volnobeh skocit po plynu na obe paliva. Jinak ja mel sekvent vstrik od brc vc flashlube...a clovek by nerekl jaky je rozdil mezi znackami... Mechanik mi to nejdriv ukazal od ruznych vyrobcu a nakonec stejne slo brc...ale vahal jsem mezi LR a BRC. Noa nevim jestli to bylo tim ale i kdyz jsem poctive obcas prepinal na benzin a projel par km i dravejsim stylem odesly dva vstrikovace na benal. Ono cekal jsem spis ze odejdou vstriky na lpg i kdyz jsem menil filtry kazdy rok ..ale u nas lpg neni cistene jako palivo do spalovacich motoru...holt u nas se nepodporuje ekologickeho nic....teda krom fotovoltaiky apod... Tak hodne spokojenosti s lpg :) ja byl spokojeny ale az po cca pul roce  a dvou navstevach servisu...nerozumet tomu trosku tak me poslali doprdele ze to tak je a nejde to opravit...no a to je mechos u ktereho jsem si overoval par let co a ajk dela a zivi se tim od 1993....a stejne to zkusil jako kazdy servisak....

Gogo

Tak Sportka už má díru v nárazníku a chlemtá LPG :-)
Zatím po 150km zajímavý rozdíl proti Laguně. Na výkonu a zrychlení, nepoznám na co jedu, pocitově je to pořád na stejno :-)  No uvidíme co bude dál..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...


ferinom

Citace: Gogo kdy December 17, 2012, 01:37:02 PM
ferino  to asi néé

No a uz tam citim neistotu. Uz je tam to "asi".  *886*

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy December 17, 2012, 12:47:08 PM
Kym ti to daju do plynu, tak budes tak ocareny tym TSi ze to hned predas, zoberies vyhodnu vianocnu pozicku a pobezis kupit Yetiho :)

A nebo budeš mít tendenci postal do plynu i ty magory, co Fábku navrhli  *943*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Kym ti to daju do plynu, tak budes tak ocareny tym TSi ze to hned predas, zoberies vyhodnu vianocnu pozicku a pobezis kupit Yetiho :)

Gogo

December 17, 2012, 12:10:00 PM #201 Last Edit: December 17, 2012, 12:11:34 PM by Gogo
Tak dnes jsem Sportu předal ke zplynování......obdržel jsem náhradní žihadlo Fabia  1,4 TSHYPERMEGAi  *753*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Netuším, ale pochybuji že to některé evropské auto utočí. Zkoušel bych to tak od pětilitrového motoru.

Gogo

naprosto super :-) kolik ta sranda stojí??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

podle myho hodne dobrej napad..

atnarfus

Typ na vhodný vánoční dárek pro čtyřkolkáře
http://youtube.googleapis.com/v/XwpKjEa4LYY%26hl=en_US%26feature=player_embedded%26

Gogo

nooo slušný brko, to ukazuješ až teď, až už jsem koupil :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

tak tohle jsi měl koupit Gogošu

http://www.youtube.com/watch?v=ovXQdlsRvzo&feature=fvwrel
v tom by se na tu tvoji chatku jezdilo dobře ;-)

Jerry.Gunman

2 Laďa: Holt nějakej dobrej oddíl :D
Sviští mu to pěkně, může provádět tzv. bleskovou orbu . ale v zatáčkých bych v tom jet nechtěl :D :P

BTW, tohle http://www.youtube.com/watch?v=i1-ALNFPMHU&feature=related taky nejni špatný řidič ...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Gogo, tohle jsi měl koupit, je to sice jen dvojkolka ale vodpich to má riadny
kukej až do konca jak mu to šlape :-)

http://www.youtube.com/watch?v=9yHl24QynOM&feature=g-all-xit

Ladik

Citace: atnarfus kdy November 01, 2012, 09:27:44 PM
Vystrkov je vesnice hned vedle dálnice. Od Brna sjedeš z dálnice, dáš se doleva do kopce, podjedeš dálnici a po třista metrech máš po pravé straně benzínku a po levé straně vesnici. Na té pumpě jsem měl jednou spicha s Tomem a jednou s PetremZ

jj tam mám spycha s ním ve 12 a asi 14km dál budem jíst někde

Ladik

Citace: Romanius kdy November 01, 2012, 09:49:41 PM
Citace: Ladik kdy November 01, 2012, 08:38:44 PM
no hned pod dálnicí v nějakým Vystrkově dáme s kamarádem co pojede z Chocně scuka a papu a v půl čtvrté mám v Budějicích objednánu v servisu výměnu gum http://www.pneumoto.cz/servis
až bude něco vrčet tak mávej ;-)

ty woe,to je zas nejaký milionársky výstrelok - z karviné de do budejic do pneuservisu  ::)

jjj milionári maju sraz ;-)
http://www.chary.cz/ tu su info ¨:)

T-Diesel

tak gogo popis podrobnosti nech mozeme zavidet

Romanius

Citace: Ladik kdy November 01, 2012, 08:38:44 PM
no hned pod dálnicí v nějakým Vystrkově dáme s kamarádem co pojede z Chocně scuka a papu a v půl čtvrté mám v Budějicích objednánu v servisu výměnu gum http://www.pneumoto.cz/servis
až bude něco vrčet tak mávej ;-)

ty woe,to je zas nejaký milionársky výstrelok - z karviné de do budejic do pneuservisu  ::)

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy November 01, 2012, 09:27:44 PM
Na té pumpě jsem měl jednou spicha s Tomem a jednou s PetremZ

a ja furt kvuli cemu tama sou ty dve zulovy pametni desky :)

atnarfus

Vystrkov je vesnice hned vedle dálnice. Od Brna sjedeš z dálnice, dáš se doleva do kopce, podjedeš dálnici a po třista metrech máš po pravé straně benzínku a po levé straně vesnici. Na té pumpě jsem měl jednou spicha s Tomem a jednou s PetremZ

Ladik

no hned pod dálnicí v nějakým Vystrkově dáme s kamarádem co pojede z Chocně scuka a papu a v půl čtvrté mám v Budějicích objednánu v servisu výměnu gum http://www.pneumoto.cz/servis
až bude něco vrčet tak mávej ;-)

atnarfus

Přímo přes Pejřimov jo? Škoda že jsem celý den zavřený v rachotě.

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy November 01, 2012, 01:44:28 PM
2 Ladik:

Kdybys jel náhodou okolo Prahy, zastav se... Máme v zásobníkách půl čtvrtého tisíce tun chemických roztoků a potřebuju dobrovolníka, který přesně změří výšku hladiny v jednotlivých nádržích :D

jééé tak to mě mrzí, kdybys řekl dříve sakra :-)
já to beru kolem Humpolce dolů tak to nevyjde
zkus dát příště vědět dříve
;)

Jerry.Gunman

2 Ladik:

Kdybys jel náhodou okolo Prahy, zastav se... Máme v zásobníkách půl čtvrtého tisíce tun chemických roztoků a potřebuju dobrovolníka, který přesně změří výšku hladiny v jednotlivých nádržích :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Gogo kdy November 01, 2012, 09:18:03 AM
nj tak příště dej vědět s předstihem že někam jedeš prde....
fakt je, že už jsme se dlouho neviděli.

ok zítra jedu do Budějic ráno, je to dost brzo aby ses připravil na setkání :-)))

Gogo

nj tak příště dej vědět s předstihem že někam jedeš prde....
fakt je, že už jsme se dlouho neviděli.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

byla tam výstava Reklama prde

Gogo

No dojednal jsem si termín mimo úřední hodina, lidi jsou tam od 6 ráno a otevírá se v 8.
A ti od 6 hod jsou hotoví-vyřízení tak kolem 11 hod!!!
Na to nemám ani čas ani nervy.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

tos mně teda potěšil :-(

Gogo

Bíbo, není-tam byla černá....
No uvidíme, až bude pořádná zima-jestli to bude nějaký posun  :-)
Prde v Brně---co tam :-)) Ležím doma s chřipkou.

Jinak pánové registr vozidel je opravdu lahůůůůdka-stále to spíš nefunguje než funguje :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

ferinom

Hihi, nejak sa tak skupina vlastnikov aut od "pestovatelov ryze" rozsiruje.

Tak nech ti to teda jazdi. :)

bibo

to je ta z těch opatovic co sem ji tam posledně nenašel nenašel :)

Ladik

kolem poledne jsem v Brně na výstavě ve Voroněži u výstaviště prde

Gogo

Nechtěl dědku nechtěl :-)
Chtěl jakoukoli 4kolku :-))) Mě to stačííííí

Fotečka bude, zatím jsem nestihnul nic :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik


Lihobaron

Citace: Gogo kdy October 30, 2012, 06:57:45 PM
Tož a je to...
Snad je to pořešeno...
Dnes jsem prošel evidenčkou.
Sportage 2005 2l, benzin.

uz haby byl snich, co?? :)

FPT

Gratuluju!
Foto, specs?
--O-o-O--