Prodám: Škoda Fabia HTP Ambiente

Založil NiceOne, August 23, 2012, 10:24:01 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

Proto si Soptíka necham dokud neshnije. ALe dávat ho pak do šrotu bude asi kapku horší loučení :-(

Jerry.Gunman

Citace: NiceOne kdy September 06, 2012, 07:26:10 PM
Prodáno. Myslím, že budoucí majitel udělal dobrý kšeft. Já už o něco horší. Těžko jsme se loučili :)

Nic si z toho nerob.
Já, když jsem prodával prvního Škorpia, byl celý naměkko ještě týden potom... Holt, první láska (i ve vztahu k autům) je nezapomenutelná
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

NiceOne

Prodáno. Myslím, že budoucí majitel udělal dobrý kšeft. Já už o něco horší. Těžko jsme se loučili :)

Lihobaron

naahodou za štyrycet se da koupi třeba krasnej pasabek :)

Ladik

to je keců, já bych na nic nekoukal, on je kluk šikovný neojebává určitě, prostě bych mudal peníze a jedu dom no ne
taky co bych chtěl za 40 tis. za to dnes nekoupíte ani pořádný kolo ;)

Lihobaron


atnarfus

Já 43, ale jsem hrozný šťoura, tak to dej raději Ládíkovi za 38 aby jsi měl klid.

Ladik

Citace: NiceOne kdy September 05, 2012, 01:58:57 PM
Aby ses nedivil az ti napisu, at si pro to prijedes :)

klidně ;-) za dvě hodky su tam

Romanius


NiceOne

Aby ses nedivil az ti napisu, at si pro to prijedes :)

Ladik


bibo


NiceOne

Ani ne. Ukecal me na 55 vcetne zimaku.

atnarfus


NiceOne

Tak kupci se auto libilo. Pri zkusebni jizde prdla stahovacka  :WTF: Zitra si pry auto odveze, takze auto zarezervovano.

NiceOne

Za dva dny me prislo asi 6 smsek od AAA s reklamou. Nevim jak se jich zbavim :(

Odpoledne ma prijet kupec, tak jsem zvedav co vsechno se mu nebude libit a jakou bude chtit slevu.

atnarfus

To je jasne, ze bazarnik si pripravoval pekny vejvar. Ja pocitam s tim ze tam deset procent je, proto taky zacnu na dvaceti, aby jsme se na tech deseti dohodli. Smlouvat ale jiz po telefonu je nesmysl. Nejdriv musim mit argumenty.

T-Diesel

tak v pripade najsova auta je to sleva bezmala 20% a to je docela drzost si o takovou slevu rict :)

kazdopadne stryc bazarnik uz sa videl jak utoci kilometry a nejaky chudak mu tam vycaluje za fabiatika s polovicnim najezdem 70 tisicovek :)

atnarfus

Já pri nakupu jeteho auta pocitam s tim, ze je tam par tisicovek nadsazeno na smlouvani a tak sesumiruju zavady a chci slevit.

Lihobaron

tohle sem absolovoval na jare s tatovym mondasem.. dal sem inzerat za par korun ze ho prodam tejden me vopruzovali takovyhle debilove tak sem ho nechal sesrotovat.. nepochopim lidi co se kuli par tisicofkam dokazou chovat jako ubozaci..

atnarfus

August 28, 2012, 02:20:05 PM #18 Last Edit: August 28, 2012, 02:23:43 PM by atnarfus
Pro kalibraci ceny:
Když jsem okukoval s otcem auta, tak nám ve škodováckém autosalonu byla nabízena fabka 1.2HTP 40kW, r.v. 2004, najeto 45000km, pouze el. okna jinak holobyt, vínová metalíza. Auto špinavé, sem tam odřené, ale jinak stav odpovídal kilometrům. Servisováno vždy ve značkovém servisu, servisní knížka. Minulý majitel místní lékař - starší pán.

Cena byla 50k a žádá rvačka tam o to nebyla. Auto asi za dva týdny z nabídky na netu zmizelo. Myslím tedy, že cenu máš nastavenou akorát. Jestli na prodej nespěcháš, tak bych vyčkal, on se kupec najde.

NiceOne

Pan se vycukal a nabidl o 2000,- vic. Tento zpusob vyjednavani mi ovsem neni prilis symptaticky, takze na to kaslu. Myslim, ze ma nabidka 55tis. bez kol je ferova.

Jerry.Gunman

Citace: NiceOne kdy August 28, 2012, 07:38:47 AM
Tak se ozval prvni kupec. Aniz by auto videl, tak chtel slevu 10tis., s tim ze vic penez nema a potrebuje honem auto na jezdeni.

Obratil jsem se na google, ktery mi prozradil ze se jedna o obchodnika s ojetymi vozidly, tak jsem panovi sdelil, ze sleva se nekona.

No neboj,oni se za chvíli začnou objevovat hoši ze srAAAček a to si pak užiješ :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

NiceOne

Tak se ozval prvni kupec. Aniz by auto videl, tak chtel slevu 10tis., s tim ze vic penez nema a potrebuje honem auto na jezdeni.

Obratil jsem se na google, ktery mi prozradil ze se jedna o obchodnika s ojetymi vozidly, tak jsem panovi sdelil, ze sleva se nekona.

Ladik

Citace: NiceOne kdy August 27, 2012, 06:20:43 AM
Citace: Ladik kdy August 26, 2012, 09:37:41 PM
Ok paráda, vítej Najsi ;-)

takže beru po odečtu těch věcí co popisuješ 40 tis. a jedu k tobě pro auto???

Nabídka platí do zítřejšího poledne ;)

Ze ses to ty, tak pro tebe za 55tis, nabidka platí do dnešních 9h. :)

nechceš, neber, zájem byl ;-)

NiceOne

Citace: Ladik kdy August 26, 2012, 09:37:41 PM
Ok paráda, vítej Najsi ;-)

takže beru po odečtu těch věcí co popisuješ 40 tis. a jedu k tobě pro auto???

Nabídka platí do zítřejšího poledne ;)

Ze ses to ty, tak pro tebe za 55tis, nabidka platí do dnešních 9h. :)

bibo

nevěř mu máš blbou barvu on jede jen po :)

Ladik

Ok paráda, vítej Najsi ;-)

takže beru po odečtu těch věcí co popisuješ 40 tis. a jedu k tobě pro auto???

Nabídka platí do zítřejšího poledne ;)

NiceOne

Citace: Tom kdy August 24, 2012, 08:07:13 PM
Nekupoval si jí tehdy kvůli jízdám do Brna do práce? Sice je to už "pár" let, ale možná si to ještě pamatuju  :)

Jasne:) Jizdy do Brna porad plati, ale casto ted jezdim i na druhy konec republiky a vubec vetsi auto uz jsem si zaslouzil.

Tom

Nekupoval si jí tehdy kvůli jízdám do Brna do práce? Sice je to už "pár" let, ale možná si to ještě pamatuju  :)

Jerry.Gunman

Nále vitaj Najsi, kde jsi se tak dlouho proflakoval :D

A svěř se, čímpak že jsi svého splašeného HaTlaPatlu nahradil?
BTW, u mne možná v nepříliš vzdálené době také dojde ke změně v auto-párku
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

vypadá velice zachovale podle mě nebude problém jí prodat


FPT

--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

NiceOne

Kdyby se to neprodalo, tak se za dva roky ozvu  ;)

Romanius

Kurna, keby mal syn o 2 roky viac, mal by krasne autiiii

NiceOne

August 23, 2012, 10:24:01 AM #1 Last Edit: August 23, 2012, 10:29:52 AM by NiceOne
Po delší době vás pánové zdravím.

Jelikož již Fabia přestala vyhovovat mým potřebám, zakoupil jsem nový vůz a Fabia je tedy na prodej. Nečekám, že bych právě tady narazil na spoustu zájemců, ale jeden nikdy neví a nemůžu vám odepřít tuto svělou příležitost:) Případně kdybyste o někom věděli, tak dejte vědět. Auto parkuje v Boskovicích, případně přivezu do Brna.

Takže něco o autě:
Škoda Fabia hatchback, modrá barva, do provozu 02/2005
Motor 1.2 40kW, najeto 205tis. km
Výbava Ambiente, tedy 2x airbag, ABS, el. okna, el. zrcátka, palubní počítač, mlhovky, kožená řadička a ručka, rádio s CD, zamykání řazení, výškově stavitelné sedadlo řidiče.

Auto nebylo nikdy havarované, servisní knížka. Nový střední díl výfuku, vlnovec. Zadní díl výfuku ještě v záruce cca 2 roky, přední kotouče a destičky měněny ve 180tis. km, baterie v záruce.

Cena 60 000,-

Stav vozu je velmi dobrý. Karoserie a interiér perfektní. Motor jede bezvadně, je ale trošku hlučnější (prostě HTP). Auto má velice levný provoz a nízkou spotřebu. Dlouhodobý průměr 5.6l.
Investice, které budou nového majitele čekat je levé přední ložisko a do budoucna zřejme pravá přední stahovačka. Pokud toto neopravím do prodeje, tak dám slevu 4000,- (momentálně na to nemám čas, ale říkám na rovinu jak to je, aby mě pak někdo nenadal, že jsem mu něco zatajil)

K autu je sada zimních disků a pneu, vzorek cca 6mm. Pokud by o ně nebyl zájem tak sleva 4000,-