Monarchisti všech zemí, spojte se

Založil Jerry.Gunman, August 12, 2012, 08:28:49 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy March 26, 2013, 09:32:45 PM
bozi namazani prozivam skoro permanentne muzu si vod toho taky neco vodvozovat??  :P

Jardo, bacha na to, wono nejni mazání jako mazání :D
Být pomazán je cosik ouplně jiného, než  být namazán, promazán, přemazán, umazán, zmazán, smazán  nebo nedej bůh vymazán :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy March 09, 2013, 01:22:13 PM
s králem, jenž se může výsadnost své pozice odvozovat od "božího pomazání"

bozi namazani prozivam skoro permanentne muzu si vod toho taky neco vodvozovat??  :P

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 08, 2013, 01:19:04 PM
Jerry, už po tobě jde :-)

http://www.novinky.cz/domaci/295481-zeman-vola-po-zruseni-monarchistickych-prvku-v-ustave-milosti-a-amnestie.html

Ale to já s ním vřele souhlasím :D
Prezident, takto volený státní ouředník skutečně nemá postavení srovnatelné s králem, jenž se může výsadnost své pozice odvozovat od "božího pomazání"

A proto by prezidentská pozice měla být zrušena :D :P  Když se podíváš do historie, tak Masaryk byl de facto králem, jenom si tak nenechal říkat...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

trotl no... Na co jinýho tam pak asi s jeho pravomocema prezident bude ?


Jerry.Gunman

KOncem tohoto týdne vyšla nová "drnkovina" - http://www.bux.cz/knihy/144006-dejiny-ceske-statnosti-pro-konzervativce-a-legitimisty.html

Stručné zpracování historie kmene Čechů a jejich vztahu k sobě, okolí, státu - a tak vůbec...

Velmi dobré, velmi doporučeníhodné
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Tak mi nedávno o uši brnklo docela zajímavé hudební zpracování melodie CaK hymny
http://www.youtube.com/watch?v=p9q9vAT31PM
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy September 25, 2012, 09:54:28 PM
ano, zlatá bula sicilská patří k našim nejvýznamějším dokumentům.jen škoda, že posledním skutečně českym králem byl jiřík z poděbrad.

Pokud to bereš podle národnosti, tak má pravdu.
Vůbec, on ten Pan Jiřík (jak zněl jeho neoficiální titul) byl velký muž a vizionář, který se narodil mimo své století - protože jeho ideje a myšlenky plně docenily až věky devatenáctý a dvacátý
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

ano, zlatá bula sicilská patří k našim nejvýznamějším dokumentům.jen škoda, že posledním skutečně českym králem byl jiřík z poděbrad.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

Pouhé 4 dny bude v Praze k vidění originál jednoho ze základních dokumentů naší státnosti - Zlaté Buly Sicilské

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/197051-ctyri-dny-si-lze-cist-v-originalu-zlate-buly-sicilske/

Pro všechny historiofágy je to téměř povinná výstava :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Přikládám pro oživení "svého: thematu :D

Zpívaná hymna + kraťoučká prezentace
http://www.youtube.com/watch?v=P1N28Cwnrjs
http://www.youtube.com/watch?v=gAAp9JZrrQ8&feature=related

Zachovej nám Hospodine
Císaře a naši zem
Dej, ať z Víry moc Mu plyne
ať je moudrým vladařem

Hajme věrně trůnu jeho
proti nepřátelům všem

Osud trůnu Habsburského
naším ať je osudem,
osud trůnu Habsburského
naším ať je osudem


A ať mi někdo tvrdí, že myšlenka monarchie je mrtvá...
http://www.youtube.com/watch?v=sN2Zq5X2VoU&feature=related
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 18, 2012, 11:34:30 AM
miroslava bych bral, ale mam strach z jeho vyberacu dani.. me letos po lonsku vraceli a hlinomaz s kopeckym by to urcite chteli zpatky :)

Na Miroslava se vysör, stávajícím následníkem je Karel II.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

miroslava bych bral, ale mam strach z jeho vyberacu dani.. me letos po lonsku vraceli a hlinomaz s kopeckym by to urcite chteli zpatky :)

Jerry.Gunman

Hoši, hoši,
mně osobně je nějaká propiska celkem u (_!_), a kdyby tohle byla jediná ostuda, kterou náš / váš draze milovaný prezident spáchal, bylo by to fajn. Ale jak zřejmo, není tomu tak.

Chce to krále :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

me to taky prijde, ze sa jerry zameril na tu prupisku a furt to vytahuje, stejne jak polovicka naroda
zbytek planety na to zapomel ale ze tu VeKacko komusi lezi v zaloudku tak je to nejjednodussi vytahnut a machrovat

ja si myslim, ze toto stado, kere sa ctihodne nazyva cesky narod, si nezasluzi nic vic, nez velky bic a maly dvorek. Zadne multi kulti desi cosi, pekne trikrat a dost a pockat, nez ti, co sa nakazili spolecenskym morem tak poumiraju, teprv potom povolit stavidla.

Co si myslet o chudakoch, co poskrabu cizi nove auto enom proto, ze on si na to urcite nekdo ukradnul? Co si myslet o ubozakoch, keri si nevaziju veci okolo, zivotniho prostredi, a to nemluvim o zivote, at uz zviracka nebo cloveka? Dokad tu bude velka vetsina takovych, co ukradnu, znicija nebo jinak znehodnotija statek nekoho jineho, a este k tomu nabadaju ostatnich, nebude tu lepsi. A z teto velke vetsiny sou bohuzel navybirani ve vseckych skupinach - najhorsi, ze aj ve sboru zakonodarnem, vykonnem a soudnim. A vychovavaju dalsi generace, kere nemaju jine vzory nez to co vidija doma a proto to leze do takych sracek jak to vidime kolem seba.

Nic, nevidim prostor ke zlepseni. Dokad to tu nepadne na drzku a nebude platit ze podana ruka je vic nez smlouva a tisice podpisu, bude to furt dokolecka - o nicem.

SirTom

tak, tak média.
Upřímně, média skutečně konzumuji jen velmi výběrově. TV a noviny jsem zrušil už dávno a na netu čtu velmi selektivně. Pokud už nějaký ten bulvár (idnes, lidovky atd) tak to vše beru s VELKOU rezervou.

Romanius

Media? Tieto nase media sa chytaju len pcvn, ja im na to serem

Lihobaron

Propiska se normalne bere, vtom problem neni a nebyl, de jen ze se pritom tvaril jako by ji fakt krad a media se toho samo chytli a jednodussi jedinci z toho budou nekolik let zit..

petrklm: pro postoje k EU a k ekologickejm vecem taky..

Romanius

Naka propiska je mi ukradnuta, to je spotrebka co sa strati ci vyhodi a pride dalsia, nech si to vezme klaus alebo vratny ... Dolezite su skutky, nazory a ich trvanlivost, cestnost, odbornost - a to u klausa myslim je. Ked skonci ako prezident, moze pokracovat ako kral :D

petrklm

Mi je osoba budoucího prezidenta (krále, císaře...) naprosto volná, je naprosto jedno, kdo bude příštích pár let klást věnce... VK si dost troufal, protože se cejtil silnej v kramflecích (jeho postoje k EU si hodně cením...), ale pochybuju že někdo z těch novejch kandidátů to dokáže.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

uš se perou já sam fandim klausoj ne santoj ale tomu našemu sice měl pár překlepu  ale pořád si stoji za tim co řek a co udělal podle mě nikoho lepšího sme zatim co já pamatujku neměli a ted koho dalšího fakt jen snad okamura ale to neni čech jedinej asi schudnej pro mě bude zeman  jinak monarchii snad ani ne spiš diktaturu protože ta drží na uzdě jak senát tak parlament :)

Krtek

S tou poslední větou souhlasim ale ten zbytek..... Bez urážky přirovnal bych tvoje ideje k ideálním představách o komunismu. Všechno vypadá teoreticky hezky, spravedlivě atd atd...
Pokud bude panovník omezenej parlamentem a vládou jako dneska prezident tak to prostě je prezident ať mu řikáš jak chceš.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy August 15, 2012, 07:15:07 PM
Jenom by mně zajímalo Jerry... jseš si jistej že potomci Kadlíka I jsou dodnes vychováváni v duchu aristokracie a s úmyslem řádně a poctivě vládnout nějakýmu státu ? Komančové mně sice serou s tou jejich beztřídní společností ale pasovat někoho na něco víc, jenom protože se narodil z dobrýho vrhu mi nepřijde vhodný.
A v dnešní době by byl prostě nemyslitelnej panovník s neomezenou mocí a jinej by neměl význam.

Jistého nikdy nejni zcela nic, to sám víš :D
Ale jestliže jsi členem rodiny,která posledních +- 600 let spoluurčovala velké dějiny tohoto kontinentu, pak je vcelku logické, že jsi vychováván v úctě k tradicím a ke dlouhodobé odpovědnosti vůči hodnotám, které Tvoja rodina prosazovala.

Já taky nepléduju za panovníka s neomezenou mocí (mám takový pocit, že nic není horšího, než neomezená moc kohokoliv), ale za konstituční monarchii s volenou dolní a jmenovanou horní sněmovnou (coby reprezentanty lidu), s nejvyšším soudem (strážcem spravedlnosti), s vládou (týmem managerů)  - a s králem či královnou (nade vší pochybnost úctyhodnými osobami, které svým vlivem mohou odměňovat mimořádné zásluhy a napravovat případné zásadní přehmaty)v čele  státu.

A takovýto systém vlády mi připadá jako dlouhodobě nejstabilnější a nejméně nespravedlivý.

BTW v našich zemích má monarchie historii tisíc let a nezávislá republika všeho všudy necelých 30 :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

2 Ladik:
Anžto je toho více, tak to vezmu postupně:

* Prominuto, ty jsi taktéž pitka. A jako dvě potky spolu můžeme vycházet nebo se můžeme vzájemně ignorovat

* Co řeší bulvár, je mi vcelku ukradené, já ho nečtu. To, že se v daném momentu (a ne jen tehdy) Klaus zachoval nevýslovně trapně a že by se takto prezident chovat neměl, za tím si stojím a na tom trvám - a toť zase můj názor.

* názory jak dělník z továrny - pokud to bylo míněno jako pohana, tak shazuješ i sám sebe. Nebo máš pocit, že SAMOTNÝ FAKT, že je někdo dělňas z továrny AUTOMATICKY znamená, že onen dotyčný je nějaký nýmand, magor a debil? Pokud ano, tak tě celkom lituji - ale je to samozřejmě pouze Tvůj boj jíá Ti ze srdce přeju, ať si ho užiješ

* už jsi mi prý kdysi psal cosik o stylu, hlínách, švihadlech a kudrlinek o hovně - ano, je to možné. A já jsem Ti na to neodpověděl nic jiného, než Ti odpovím i nyní:
Já se sem už cca 11. rok chodím bavit a nezávazně + kamarádsky si pokecat s lidma, se kterýma se mi fajn kecá. S celkem mnoha lidmi ze zdejšího osazenstva jsem se setkal osobně, s několika navázal vztahy kamarádské až přátelské.
Tebe jsem považoval za jednoho z těch, se kterými se dá fajn "pokecat", ale jak se zdá, spletl jsem se. Pokud je to mu tak a mé příspěvky Tě iritují, nadzvedávají a serou, řešení je vcelku velmi snadné - nečti je, nereaguj na ně a zbůhdarma se nerozčiluj.
Pokud vím, já za Tebou nestojím, kalašnikovem ani jinou zbraní Ti na hlavu (ani jinou tělesnou část) nemířím, číst mé (abych citoval doslovně) přiblblé plkání Tě nenutím a reagovat na ně také ne.

Dear Watson, it is so elementary!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Jenom by mně zajímalo Jerry... jseš si jistej že potomci Kadlíka I jsou dodnes vychováváni v duchu aristokracie a s úmyslem řádně a poctivě vládnout nějakýmu státu ? Komančové mně sice serou s tou jejich beztřídní společností ale pasovat někoho na něco víc, jenom protože se narodil z dobrýho vrhu mi nepřijde vhodný.
A v dnešní době by byl prostě nemyslitelnej panovník s neomezenou mocí a jinej by neměl význam.

Ladik

Džery promiň ale ty seš pitka ;-)

řešit propisku jako to s velkou radostí dělá bulvár je fakt píííčovina, to by měli těm lidem dávat automaticky a ne se v tom hrabat, podepíšeš šup vem si to na památku, i já občas stopím propisku kterou mi někdo půjčí na psaní, samo nechtěně

máš názory jak dělník z továrny co mu nedali prémie a může za to samo za vše Klaus
promiň už to tu nebudu číst kecy kecy kecy
toť můj názor
takové to přiblblé plkání a libování si v tom mi fakt vadí

už jsem kdysi psal že Tvůj styl je podobný těm kecům na stránkách kde se píše o hlínách a švihadlech f dechtu, spousta kudrlinek o hovně

Jerry.Gunman

2 Sir Tom:

Nepotvrzené obvinění o prodaných milostech - kvalita člověka se pozná i podle kvality lidí, kterými se obklopuje. Navíc v našich podmínkách je nepotvrzeným obviněním lautr všechno - že dálnice jsou předražené, že Opencard byl tunel, že peníze Standy Grossů pocházely z korupce, že kalouskovy kšefty na obraně smrdí korupcí na 100 metrů proti větru aj...

Roztržitá tužka v saku - jestliže máslo v samoobsluze hodím do tašky a ne do košíku, pak se mohu vymluvit na roztržitos. Když jako prezident podepisuji smlouvu, pak si propisku zálibně prohlížím, stopím ji do kapsy a pak to ústy svého tajemníka velmi pochybným způsobem žehlím, je to ostuda. A nejen VK jako osoby, ale i jako prezidenta.


A co se historie vidno, u nás se již vřele přijimalo ledasco - Hitler, Heydrich,  nejrůznější generální tajemníci všech možných politických stran, celosvětový třídní boj, obranné rakety SS-20, skupina Lunetic, Shalom i umělecké duo Eva a Vašek  - tak proč jednou nezkusit přijmout cosi správného?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

SirTom mi mluvi z duse, prohlasuji ho svym mluvcim :))

SirTom

ad VK
Jako pozitivum souhlasím se stabilitou a konzistencí. A do protiváhy stavíš nikdy nepotvrzené bulvárem prohnané obvinění o prodaných milostech (navíc mířící na lid z kanceláře VK) a to že roztržitě strčil tužku do saka?
No tak to mi přijdou sakra slabé argumenty.

ad monarchie
skutečně se domníváš že český národ vřele přijme rakouského monarchu i kdyby měl nějakou legitimitu?

Jerry.Gunman

Citace: SirTom kdy August 15, 2012, 10:44:19 AM
No Jerry co říkáš sice zní možná pro někoho pěkně, ale problém máš minimálně ze začátku úplně stejný jako s prezidentem. Kde sebereš nějakého vhodného monarchu?

BTW VK má spoustu much, ale podle mne je to v rámci možností dobrý prezident a nedokážu si na jeho místě představit někoho konkrétního lepšího. /samozřejmě teoretickou lepší osobnost ano, ale to jsme v pohádce/

* Kde ho vzít a nekrást? Podle názorů některých právníků (znáte to, 2 právníci = 10 názorů) jsou potomci posledního R-U císaře, Karla I, stále legitimními následníky trůnu českého království. nakonec si dej, že z těch 94 let, kdy máme deklarovanou republiku, jsme
- jsme 19 let měli de facto republikánskou monarchii, protože TGM byl téměř králem, i se tomu tak veřejně neříkalo
- 7 let války jsme byli bezprávným přílepkem velkoněmecké říše, která s republikou či demokracií neměla zhola nic společného
- dalších 40 let jsme vyli bezprávným přílepkem impéria velkoruského
Takže jakož-takož republika tady funguje s přestávkami nějakých 27 let, přičemž v těch posledních 24 letech skutečně nenalézám mnoho věcí, na které by bylo možno být nějak velmi hrdý...

* VK coby prezident - stál vždy vytrvale na svém, což se mnohdy ukázalo být velmi prozíravé, až státnické - a za to je mu nutno vzdát dík. V mnoha případech ale svým vlastním přístupem tomuto státu udělal dosti velkou ostudu - sestřelení vlády v době jejího předsednictví EU, milosti na prodej, propisovačka vyčórovaná v přímém televizním přenosu - to všechno jsou celkem fatální ostudy. A věc se má tak, že se teď klopotně a upoceně hledá jeho nástupce, o němž již teď všichni vědí, že bude horší než VK.

Vždyť se podívej na tu sqadru, která se chce dostat na Hrad a řekni sám, zda by nebylo lépe, kdyby na jejich místě seděl král, člověk úctyhodný, s vědomím historické odpovědnosti za své skutky a profesionál pro tuto roli celý život vychovávaný a trénovaný...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

SirTom

No Jerry co říkáš sice zní možná pro někoho pěkně, ale problém máš minimálně ze začátku úplně stejný jako s prezidentem. Kde sebereš nějakého vhodného monarchu?

BTW VK má spoustu much, ale podle mne je to v rámci možností dobrý prezident a nedokážu si na jeho místě představit někoho konkrétního lepšího. /samozřejmě teoretickou lepší osobnost ano, ale to jsme v pohádce/

Jerry.Gunman

2 Ladik též popořadě:

stojí/nestojí: tož to gratuluji

Vašek + amerikán: Klaus už z pochopitelných důvodů kandidovat nemůže a Havel taky ne. Ze stávajících kandidátů je snad někdo, komu bys věřil a koho bys tam chtěl?

Království a prestiž: "za pár" budeme slavit 100 let výročí vzniku republiky. Republiky, která po R-U podědila většinu bohatství, ale i národnostních problémů, jejichž dlohodobé neřešení se lví měrou podílelo na jejím zániku. Čili, první republika vydržela 20 let a svého "otce zakladatele" Tomáše Garrigue Masaryka, přežila o necelý jeden rok.
* Druhá republika se zhroutila po půl roce, pak přišla okupace.
* Po válce třetí republika v podobě omezené demokracie vydržela cca 2,5 roku, přišel Vítězný Ounor - a byli jsme opět v hajzlu.
* Pak přišlo "pražské jaro", kraťounké půlroční nadechnutí - a další okupace a opět odchod do (_!_)
* Po "sametu" bylo cca půl roku celonárodního nadšení následováno tím, co je tady dnes. Vzájemné spojení politiky, justice, policie a organizovného zločinu

Vidíš tady snad něco, co by naši státní prestiž významněji zlepšilo na co bychom měli být být nějak extrémně hrdí?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

tak popořadě

..a to za to fakt nestojí... neboooj stojí mi to furt a často :-))

ä z toho co píšeš je dost jasné, že ten Vašek není tak špatný, jiného lepšího nevidím, nějaký amerikán co prd ví co se tu děje a dělo by nebyl lepší
odkazy si nech nemám náladu se plácat v pičovinách :-))
jen tak mezi náma, vyhlásit království nebo něco takového by nám jako státu na prestiži nepřidalo, by si asi většina klepala na čelo jako si klepu já když tě tu s tou monarchií čtu :-)))




Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy August 14, 2012, 11:30:47 PM
Citace: Jerry.Gunman kdy August 14, 2012, 09:41:44 PM
Citace: Romanius kdy August 14, 2012, 11:12:27 AM
Co mate stale proti Klausovi? By som bol stastny, keby bol u nas taky prezident, hento nase howado, stary chujo ...

Když se budeš utěšovat, že jinde je to horší , skončíš nakonec v kotli lidožroutů :D :P :D :P

koho navrhuješ????
by mě fakt zajímalo, třeba Paroubka?

Ladiku,
sa nerozčiluj, jak píše lihobaroní kolega Yarda Zid@n, praskne Ti cévka a to za to fakt nestojí...

Koho navrhuji?
No, to je těžké. Právě proto, že v reálu není nikdo, kdo by byl dostatečně schopný, reprezentativní, zkušený, mravně nezpochybnitelný - a kdo by to přitom chtěl dělat. I tohle je jeden zdůvodů, proč považuji za nutné nejen připustit, že stávající systém potřebuje pozvednutí zejména v oblasti morální, ale začít pro to i něco dělat.
Nakonec výrok Tomáše Bati o hospodářské krizi  http://bigdrobek.com/tomas-bata-citace-o-hospodarske-krizi-z-r-1932/ je asi znám dostatečně.

Společnost bude vždy taková, jací jsou její vůdci a vice versa. Dokud budou panovat stávající vazby, kdy se na místo, kde by mohl něco skutečně změnit, člověk, který by mohl něco změnit, nemá šanci dostat, dotud se budeme neustále točit v kruhu. Společnost dlouhodobě nemůže fungovat bez mravního kompasu a pilíře, který ji dlouhodobě spojuje se stovkami generací předků i potomků. A po mém soudu takovýmto kompasem a v původním slova smyslu "dobrým správcem" je král.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Ja sem jako moucha.. sem zpokojenej s tim co mam :)

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy August 14, 2012, 09:41:44 PM
Citace: Romanius kdy August 14, 2012, 11:12:27 AM
Co mate stale proti Klausovi? By som bol stastny, keby bol u nas taky prezident, hento nase howado, stary chujo ...

Když se budeš utěšovat, že jinde je to horší , skončíš nakonec v kotli lidožroutů :D :P :D :P

koho navrhuješ????
by mě fakt zajímalo, třeba Paroubka?

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy August 14, 2012, 11:12:27 AM
Co mate stale proti Klausovi? By som bol stastny, keby bol u nas taky prezident, hento nase howado, stary chujo ...

Když se budeš utěšovat, že jinde je to horší , skončíš nakonec v kotli lidožroutů :D :P :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Romanius kdy August 14, 2012, 11:12:27 AM
Co mate stale proti Klausovi? By som bol stastny, keby bol u nas taky prezident, hento nase howado, stary chujo ...

přesně Romko, já to říkám furt, kurwa rozhlídněte se kolem co maj za chuje a važte si toho co zatím máme
ale čehuni budou plakat i kdyby tam seděl sám panbůh

Krtek

Já bych státu přidal nějakou tu záchrannou činnost - hasiči a nutný základní zdravotnictví. Armádu bych naopak oříznul a klidně třeba spojil s tou záchrannou hasičskou složkou. Rozhodně by měla fungovat na obranu a pomoc ve vlastní zemi a ní šaškovat někde v banánistáně, do kterýho nám nic neni.

SirTom

Souhlasím s minimálním státem. Co by tak asi měl řešit:
- armádu
- policii
- justici
- + asi něco jako řekněme mezinárodní reprezentaci, nějaké minimalistické pojetí ZAMINI
nenapadá mne nic moc dalšího do čeho by měl stát strkat ty svoje špinavé a chtivé pazoury

Romanius

Co mate stale proti Klausovi? By som bol stastny, keby bol u nas taky prezident, hento nase howado, stary chujo ...

FPT

Já klidně nic, ale chápu, že to je asi zbytečný.
--O-o-O--