Gumiarábikum a naše světlá budoucnost pod dobrotivou vládou islámu

Založil Jerry.Gunman, June 27, 2012, 09:16:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.


Krtek

Tak tu máme první výsledek Lisabonský smlouvy - nemožnost cokoliv vetovat.

A druhá věc je zase naše jazyková nesmyslnost na což už dlouho upozorňuju. Pomoc potřebným... Krásně je vidět že pomáháme lidem kteří jsou na světě naprosto ZBYTEČNÍ.
Potřební jsou teď v sezóně zedníci a aktuálně i hraničáři a brzy i vojáci :-(.

Ladik


Ladik

A Tom FTP mlčí, asi rozdává jídlo, šaty a jiné věci potřebným .... KO

Lihobaron


Jerry.Gunman

Zkušenosti z Německa - dokumentární film o tom, jak v Německu narození muslimové (mlaďoši tak okolo 16-17 let, čili druhá či třetí generace) pojíémají německou ústavu, práva žen a mužů, vraždy ze cti... a podobně

https://www.youtube.com/watch?v=CuZDFYoKoVM

ke konci roku 2015 bude muslimský kádr posílen o nějakých 700 - 800.000 imigrantů, přišlých do BRD jen v průběhu letošního roku

Jsme jako ty pověstné žáby v hrnci, až na to, že my si sami přidáváme plamínek pod hrncem...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

nejaky cas jsem tu nebyl, ale celkem cumim, ze vychodni cast ceske republiky ma stejne nazory na "uprchliky".
Ze by to bylo kazdodenni zkusenosti s tmavsi minoritou v praxi ? A tim, ze tu se musis i pro prumerny plat sakra snazit...
/Zajimavé, že Praha nazýva "uprchliky" z moravy za praci NAPLAVOU... přitom taky cestují za lepším..../

ja s tmavsima rodinama v sousedstvi zil dva roky.. a neni to fakt nic moc...
pritelkyne sama nesla ani 30m na zastavku.. do dvou rev a repraky na dvorku do 11 spali... deti do skoly nic... za to 15teho byli vseci nastoupeni uz pred otevreni na poste....kdyz rodinka shrabla 35litru tak jsem sel do kolen.. segra ma taky pet deti, ale tolik penez maji, kdyz oba robi... ne na materske...

no a v praci s nima bojuju furt, nic jineho nez beton uz si tu nedovolim postavit, cokoliv co hori, nebo jde odevzdat je spatne... takze tu mame krasne architektonicke prvky...
coz me vzdy nasere, bo misto,a bychom chranili neco pekneho, co tu vseci chcou, tak delame, ze to stejne ukradnou, tak to udelame rovnou hnusne z betonu.. to aspon neukradnou.
A do nekterych casti vesnice se lidi boji chodit.. ani se nedivim, spoluobcani to berou jako naruseni teritoria a pripadam si tam jako lovna zver na musce...nuz za pasem a peprak povinne minimum..
takze tak to je, kdyz mensina ovladne zivot vesiny...

ja nerikam, ze kazdy utecenec je hajzl, ale NELZE timto zpusobem emigrovat ... kdyz jdu k nekomu na navstevu a chci po nem azyl, tak se chovám takto ?  to mysleni je uplne divne... ja nechapal, proc uz davno neni u madaru spolecna EU armada (jo my ji nemame a NATO je v mosnove :) ) a proc utikaji do nemecka ? bezpecne je i jinde ?

no to je jedno, my to nevyresime a ti darmozrouti z EU uz vubec ne... takze emigrujeme asi my za chvilu..





brano



brano

Uz vam drbe na tie pometene hlavy vy pomahaci? Jasne, navozme si ich sem vsetkych, ved podla toho co je v mediach su tam sami astrofyzici, profesori, inzinieri vsetkeho druhu... zachrania nas pred strasnym koncom, su spasou Europy. Fakt som nemyslel ze toto zazijem, prizerat sa spokojne vlastnemu koncu, nastastie u nas nechcu byt, sme pre nich zobraci. Sa cudujem aj tym nasim politikom, kludne mozu povedat, ze ich zoberieme 1.000.000. Nie je toho boha, ani Allaha aby sme ich tu udrzali  *886* *886* *886* *886*  Ucitelovi sa necudujem, svedomilovi tiez nie, staci pozriet ako to vyzera vo svedsku. Esteze Nori maju dobre napady : http://www.sme.sk/c/8001403/svalbard-ma-viac-medvedov-ako-ludi-zvratit-to-mozu-utecenci.html

Len neviem, ci je to humanne, krmit medveda utecencami... lebo to je jedine, co tam mozu robit. Oni nehladaju bezpecne miesto, oni hladaju svoje geta, niekde vo velkej komunite vo velkom meste, tam im to ide, predavat kebab, popri tom nejake drogy, organizovat pasovanie, podporovat teroristov doma, sem tam skocit odrezat domov nejaku hlavu. To by z takeho ostrova len tak neslo.

ferinom

"Milionarsku" dan mame aj my na slovensku uz nejaky piatok aj my, ale zatial ani vy a ani my nemame danove zatazenie odovodnene potrebou zivit "navstevnikov".

saabik

Finové jsou pozadu. U nás platíme solidární daň z příjmů presahujících měsíčně výdělek hrubé mzdy 106444kč, a to 7%. Plebs jásal, protože to neplatí. Vyskoko výděleční mlčí, nic jiného jim nezbývá.


Ladik

Najednou vsichni zacali hlidat hranice, divne, dyt je treba pomahat.
Tome tak co je nejdulezitejsi, ptal jsem se i Jerry a nic, chtel bych vedet co je pro tebe dulezite. Ja jsem prizemni starik a rad bych cetl tvuj nazor.

Jerry.Gunman

Citace: saabik kdy September 13, 2015, 09:51:28 PM
Neměl jsem na mysli cikány. Měl jsem na mysli ty naše "světlé" Čechy, kteří nepracují. S cikány zkušenost moc nemám.

Máš pravdu, nevyňadřil jsem se zcela jednoznačně.
Dlouho se už setkávám s názorem, že cikán (nebo též cigán) nemusí být záležitostí etnicity, ale spíše životního postoje a přístupu k životu.

Nakonec sloveso cigánit (či cigániť), používané na Slovácku či Slovensku ve smyslu lhát a  podvádět také o čomsi hovoří :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik

Neměl jsem na mysli cikány. Měl jsem na mysli ty naše "světlé" Čechy, kteří nepracují. S cikány zkušenost moc nemám.

Jerry.Gunman

Citace: saabik kdy September 12, 2015, 01:32:00 PM
O těch našich nepracujících spoluobčanech bych už mohl napsat knihu. Raději budu podporovat uprchlíky než ten domácí xindl. Nebo bych je alespoň prohodil. Nechat tady uprchlíky a recipročně deportovat ty naše spoluobcany :-P.

No, já Ti nevím...
Když jsem viděl rozdíl v hospodaření židů a "hospodaření" ručnikářů v Izraeli,  byl bych na velmi velkých pochybách, zda větší bordel dělají hnuslimáci nebo cikáni :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy September 12, 2015, 09:04:37 AM
...Jsem rád, že jste si (jako obvykle) vybrali pár věcí, a to nejdůležitější zcela ignorovali...

No, a co bys tedy viděl jako nejdůležitější problém?
Vidím-li, v jak obrovském počtu se do Evropy valí muslimové, mám zcela odůvodněnou obavu, že mé bezpečí a jistota mohou být vbrzku vepsí.

Dle Maslowovy pyramidy (viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Maslowova_pyramida ) je potřeba jistoty a bezpečí jednou ze zcela základních potřeb, kterou lidský jedinec má. Vyšší prioritu nežli to, má (alespoň podle maslowa) mají už jenom zcela základní biologické potřeby - dýchání, příjem potravy, vyměšování a sex

Co bys tedy Ty viděl jako důležitější problém?


.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Němci evidentně dostávají rozum a ilegálům budou bránit ve vstupu jak jen to půjde.

Krtek

zajímavý... TV plná magorů co jim prej chtěji pomáhat. V naší DE kolbcence neznam jedinýho a nesouhlasej s tim ani imigroivaný Turci. Když Německo nezvládá, měla by nést osobní odpovědnost ta jejich Pizda co je tam pozvala. Milion jich přece může u sebe doma v pohodě ubytovat. Myslim že nahrabáno, aby uživila pár skromných pracovitých Afghánců a Iráčanů, má dost.
A druhej pragmatickej pohled na věc: koho bude IS vyvražďovat, až jim v tom regionu nikdo nezbude ????? Rozroste se to až sem.


atnarfus


saabik

Krtku, jestli chceš, můžeš jet příště se mnou. Aspoň si s nima budeš moct pokecat a zjistit co jsou zač, dost jich mluví anglicky. Pak budou mít tvá slova třeba ještě větší váhu ;)

Krtek

Jak řiká jeden muj kolega "oni to maji zakódovaný v tý svý šroubovici". No a pak se koukni na cikána, Inda a ostatní plemena ze středomoří. V Egytě jsem taky neviděl nikoho hnout brvou pokud nedostal bakšiš. Na stavbu chodili normálně na celej den chrápat a večer pryč.

saabik

O těch našich nepracujících spoluobčanech bych už mohl napsat knihu. Raději budu podporovat uprchlíky než ten domácí xindl. Nebo bych je alespoň prohodil. Nechat tady uprchlíky a recipročně deportovat ty naše spoluobcany :-P.

Ladik

Citace: FPT kdy September 12, 2015, 09:04:37 AM
Jsem rád, že jste si (jako obvykle) vybrali pár věcí, a to nejdůležitější zcela ignorovali.

No nic, počkám, až to utichne i tady a budou zase nějaký nový auta.

A co je dle tebe to nejdulezitejsi??
Pro kazdeho je to neco jineho.
Vzdycky natukavas, nevyjadrujes se konkretne
Hlavne je to tvuj subjektivni pohled na svet
Pro mne je nejdulezitejsi moje rodina a lide kolem,mne, nikdy mi nikdo nic nedal zadarmo a kdo mel pocit, ze jsem slaby, ten me podelal, pritom to nebyla slabost ale vstricnost, snaha pomoci

Krtek

nedovolíme.... asi jako cikánum. Ale máš pravdu že tohle je brzy předjímat jako fakt.

Z mýho pohledu je ale špatně zaměstnávat kohokoliv zvenku pokud je tu jedinej nezaměstnanej Čech. A to platí na jakoukoliv pomoc. Dokud tu bude jediný dítě co potřebuje operovat, neměly by cizí dostat ani kapky na kašel. A když vidim že firma rozšiřuje provoz (přistavuje) a už mele že by si nechali dovézt uprchlíky na práci, je mi zle. Bude to mít vliv na snížení platů a další vyhrožování místnim. Stačí jak sem tahaj Modavce, Bulhary a UKčka přes agentůry. Takovýho podnikatele bych nakopal do prdele. Proč nepostaví pobočku někde na Ostravsku nebo v jinym regionu ? Taková Příbram je zabitej region a je tu X prázdných využitelných výrobních hal.
Obdobně ten tvuj nápad s jídlem z Afriky, jasně banány a kokosy ať se dovážeji ale proč tahat přes půl světa obilí atd ? Je to neekonomický i neekologický.

FPT

Možná jenom jednu poznámku - všichni operují s tím, jak ti příchozí nebudou pracovat a budou jenom na dávkách. Problém je v tom, že oni by asi i pracovat chtěli (doma taky pracovali, proč by nepracovali tady), ale my jim to podle našich zákonů prostě nedovolíme. Takže?
--O-o-O--

FPT

Jsem rád, že jste si (jako obvykle) vybrali pár věcí, a to nejdůležitější zcela ignorovali.

No nic, počkám, až to utichne i tady a budou zase nějaký nový auta.
--O-o-O--

Lihobaron



Jerry.Gunman

Tome,
obávám se, že s Tebou nemohu souhlasit :(

Já jsem si teda nevšiml, že ti, kdo přicházejí, jsou nějak politicky organizovaní. Nicméně je veřejným tajemstvím, že dějiny světa skutečně ovlivňují jednotlivci, takže poznámka o počtu členů partají je zcela irelevantní.

Ti, kteří sem přicházejí, jsou organizování čímsi, co je daleko nebezpečnější nežli politika. Jsou organizováni islámem, který za odpadlictví (= opuštění politické strany) zná jediný trest - trest smrti


Překračování hranic v první řadě nemá být vůbec nic trestného, to už tu mockrát bylo a neosvědčilo se to. Hranice jako takové jsou v dnešní době (naštěstí) už přežitek.

"Hranice" máme zakódovány již v naší biologické podstatě. Když budeš stát s autem na křižovatce a někdo se Ti pokusí do auta vlézt, přivítáš ho a nabídneš mu nezištně, ať se klidně sveze s Tebou? Když se Ti do baráku pokusí vlézt opilý soused, přivítáš ho nebo ne? Atd. Každý živý tvor má teritorium, které považuje za své a které si brání proti ostatním, všude jsou nějaké hranice, které je nutno respektovat


A už vůbec nechápu, proč by mělo záležet na kultuře, národnosti, nebo dokonce rase. Já křesťan rozhodně nejsem, ale zcela upřímně věřím tomu, že všichni lidé jsou stejní a já nejsem ten, kdo má soudit, kdo je a není hoden (čehokoliv).

Mně na mé "kultuře" záleží a i když občas stojí za pendrek, rozhodně ji nechci vyměnit za "kulturu", jejíž vyznavači uřezávjí malým holkám klitoriosy nebo vraždí "jenom" kvůli karikaturám nebo názorům. Jsem proto špatný?
Lidé nejsou stejní, každý z nás je unikát. Každá rasa je biologicky přizpůsobena něčemu jinému, má jiný poměr délky končetin k délce trupu, jiné zaúhlení nohou, jiný poměr rozměrů lebky k rozměrům těla, údajně také (nevím, nezkoumal jsem, ale nepovažuji za nemožné) jiné rozložení křivky IQ  atd atd atd. 

A propos - kolik znáš světově dobrých černých džudistů nebo gymnastek? Kolik vynikajících japonských boxerů nebo hokejistů? A jestliže je zcela zřetelné, že bílá, černá a žlutá rasa se od sebe liší po fyziologické stránce, proč tak vehementně popíráme, že se mohou lišit i po stránce rozumové?


Francii se neasimilovali, protože je k tomu nic nenutilo. Problém je skutečně v nás, necháváme zde vytvářet iluze toho, že je tady ráj. To není pravda, a je to z velké části naše chyba, protože nám to bylo a je jedno.

Ano, uznávám, je to chyba nás, že si volíme TAK EPOCHÁLNĚ SLEPÉ A HLOUPÉ zastupiteel a vlády, které řeší kde jakou píčovinu a nikoli věci skutečně nebezpečné. Základní biologický zákon je, chceš-li žít s námi, budeš žít dle našich pravidel - a neb alespoň nikoli v příkrém rozporu s nimi



Není chyba těch lidí, že jdou za lepším, to je přece lidská přirozenost.
A stejnou přirozeností je i to, že si každý člověk brání to, co považuje za "svoje" a nehodlá to bezhlavě rozdávat každému, kdo jenom po cestě přijde...


To nejlepší, co můžeme udělat, je pracovat na tom, abychom byli bohatí, a spolu s námi i zbytek světa.

Zatím to ovšem vypadá tak, že cílem stávající garnitury je, aby celá Evropa pracovala to, aby kdokoli sem dorazí ze zbytku světa, měl zaručen stejný životní standard jako pracující evropané...


Například Afriku nedecimují žádné války a diktatury zdaleka tolik, jako evropská cla. Kdybychom si už konečně přiznali, že nepotřebujeme dotovat francouzské zemědělce, když to můžeme dovézt třeba z Afriky lepší a levnější, žilo by se všem líp.

Stovky, ne-li tisíce let byla Afrika kontinentem s relativně nejsnazšími životními podmínkami (nevymrskaná úrodná půda, 2-3 sklizně za rok atd atd atd.) a má stále stejný-ne-li lepší potenciál uživit své obyvatele, než Evropa. Když Afriku decimují cla z Evropy, proč to neplatí také naopak? Proč Evropu nedecimují cla africká?
Všem by se žilo líp, kdybychom si už konečně přiznali, že rozhodující podíl na tom, co se v Africe dneska děje, nesou různí političtí korektníci a jejich krasoduché ideje. Proč se v tolika afrických zemích žilo lépe v dobách pod evropskou správou? Proč Bůrové vybudovali jižní afriku? Proč Rhodesie byla (na africké poměry) vcelku rozvinutou zemí a proč nyní, když si obyvatelé Zimbabwe vládnou sami, jejich místní měna nedosahuje hodnoty kočičího trusu?


Svět už dávno nejsou izolované městské státy, pokud je zásadní disproporce mezi bohatými a chudými regiony, nemůžeme se přece divit těm chudým, že chtějí být bohatí. Je to jako atmosféra, mezi tlakovými výšemi a nížemi prostě vznikají větry. Někdy i bouře a hurikány. Když pomůžeme chudým zbohatnout, nebudou se cpát sem.

Zásadní problém je ovšem v tom, že chudé i "chudé" evropští sluníčkáři svým jenáním utvrzuji v tom, že stačí spálit dokumenty, přijíto do ráje, zvaného Evropa - a tam už se o ně místní lid postará.

Letos jenom do Německa dorazilo okolo půl milionu "běženců" - a předpokládá se, že jich do konce roku může být okolo 750 - 800 tisíc celkem. Loni jich bylo za celý rok někde okolo 400 tisíc, předloni snad nějakých 200-300 tisíc? Všichni dostali kompletní zaopatření - byt, stravu a kapesné.  Zatím... Bude-li imigrace narůstat týmž tempem, za jak dlouho se německý stát zhroutí tíhou vlastních sociálních transferů?

Podle euroskopu (https://www.euroskop.cz/46/24991/clanek/nejvice-imigrantu-v-eu-miri-do-nemecka/) je dnes v Německu více jak 20% obyvatelstva s jinými kulturními kořeny. Za jak dlouho v Německu vliv jincýkultur vzroste natolik, že Německo přestane býti Německem? A když v něm začne převládat jiná kultura, za jak dlouho se to začne projevovat na ekonomice?

Zbohatnout můžeš v zásadě dvěma způsoby - prací nebo zlodějinou, ať již podvodem či násilím
Když pojedu do Košic na Luník IX a budu tam rozhazovat peníze, pomohu jim jistě zbohatnout. Když dám místním "Luníkům" na vědomí, že stačí, aby přijeli, zahodili své dokumenty a prohlásili se za nebohé uprchlíky - a my se o ně postaráme, i to jim jistě pomůže zbohatnout.
Ale přiznám se, že ani jednu z těchto alternativ nepovažuji za rozumnou - byť je to ALE GANZ PŘESNĚ TÝŽ ZPŮSOB, jaký evropské vlády "řeší" africké problémy

A to je celé.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: FPT kdy September 11, 2015, 04:17:29 PM
Já jsem si teda nevšiml, že ti, kdo přicházejí, jsou nějak politicky organizovaní. Nicméně je veřejným tajemstvím, že dějiny světa skutečně ovlivňují jednotlivci, takže poznámka o počtu členů partají je zcela irelevantní.

Překračování hranic v první řadě nemá být vůbec nic trestného, to už tu mockrát bylo a neosvědčilo se to. Hranice jako takové jsou v dnešní době (naštěstí) už přežitek. A už vůbec nechápu, proč by mělo záležet na kultuře, národnosti, nebo dokonce rase. Já křesťan rozhodně nejsem, ale zcela upřímně věřím tomu, že všichni lidé jsou stejní a já nejsem ten, kdo má soudit, kdo je a není hoden (čehokoliv).

Ve Francii se neasimilovali, protože je k tomu nic nenutilo. Problém je skutečně v nás, necháváme zde vytvářet iluze toho, že je tady ráj. To není pravda, a je to z velké části naše chyba, protože nám to bylo a je jedno. Není chyba těch lidí, že jdou za lepším, to je přece lidská přirozenost.

To nejlepší, co můžeme udělat, je pracovat na tom, abychom byli bohatí, a spolu s námi i zbytek světa. Například Afriku nedecimují žádné války a diktatury zdaleka tolik, jako evropská cla. Kdybychom si už konečně přiznali, že nepotřebujeme dotovat francouzské zemědělce, když to můžeme dovézt třeba z Afriky lepší a levnější, žilo by se všem líp.

Svět už dávno nejsou izolované městské státy, pokud je zásadní disproporce mezi bohatými a chudými regiony, nemůžeme se přece divit těm chudým, že chtějí být bohatí. Je to jako atmosféra, mezi tlakovými výšemi a nížemi prostě vznikají větry. Někdy i bouře a hurikány. Když pomůžeme chudým zbohatnout, nebudou se cpát sem.

To je celé.

Tome, pises jako idealista, nechce se mi psat ale takhle prece svet nefunguje, vzdycky ten silnejsi sezere slabsiho, nejen u zvirat, nebudes se branit, sezerou te, nejde o ty uprchliky ale vseobecne. Kurwa jsem rad, ze mi je 50  kolem roku 2050 tady uz nebudu. Vis oni pracovat nebudou kdyz nebudou muset, natahnou ruku jako  nasi ,,spoluobcane,,  jsou prece ti chudaci z valkou postizene zeme.  Ok, zustante, ale kurwa jste tu na navsteve. Lidi funguji kdyz nad nima visi nejaka hrozba, jakakoliv, zbrane, policie, soud, silna ruka sefa, pokud ne maji v pici a delaj bordel, kdyz zjisti, ze muzou budou delat jeste vetsi bordel.... Ja je tu nechci, nedru se cely zivot abych se na stari bal o svou rodinu a zivot. Staci mi ta banda co tu je kolem, ti co mi vlezou az do domu a kdyz je vyhazuji a rvu co si to dovoluji prohlasi, ze brana byla otrvrena a on nevedel ze nemuze dovnitr,pritom se usmiva a ja bezmocny ho ani neprizabiju aby me nezavreli za ublizeni na zdravi. Ja se klepu vzteky, manzelka strachy bo tu byva na firme sama. A ted prijdou jini, kteri uz vuuubec nemaji co ztratit a bude jim vse sumafuk, muzou jen ziskat, nemaji co ztratit.

Krtek

No tak se shodneme že, se  tomhle neshodneme.
Já to vidim tak že svět bohužel řídí lidi s názory jako máš Ty Tome. Zvrhne se to v jeden obrovskej rasovej, kulturní a národnostní hnusnej monolit. Něco jako USA. Tisíce let se lidi snaží vyvraždit navzájem. Nestírej rozdíly (ano, jsou a existujou, už naše rozdílný názory a různá účinnost léků na různý rasy jsou toho důkazem) a nechme svět žít v klidu izolovaně každej na svym písečku podle svých zásluh.

FPT

Já jsem si teda nevšiml, že ti, kdo přicházejí, jsou nějak politicky organizovaní. Nicméně je veřejným tajemstvím, že dějiny světa skutečně ovlivňují jednotlivci, takže poznámka o počtu členů partají je zcela irelevantní.

Překračování hranic v první řadě nemá být vůbec nic trestného, to už tu mockrát bylo a neosvědčilo se to. Hranice jako takové jsou v dnešní době (naštěstí) už přežitek. A už vůbec nechápu, proč by mělo záležet na kultuře, národnosti, nebo dokonce rase. Já křesťan rozhodně nejsem, ale zcela upřímně věřím tomu, že všichni lidé jsou stejní a já nejsem ten, kdo má soudit, kdo je a není hoden (čehokoliv).

Ve Francii se neasimilovali, protože je k tomu nic nenutilo. Problém je skutečně v nás, necháváme zde vytvářet iluze toho, že je tady ráj. To není pravda, a je to z velké části naše chyba, protože nám to bylo a je jedno. Není chyba těch lidí, že jdou za lepším, to je přece lidská přirozenost.

To nejlepší, co můžeme udělat, je pracovat na tom, abychom byli bohatí, a spolu s námi i zbytek světa. Například Afriku nedecimují žádné války a diktatury zdaleka tolik, jako evropská cla. Kdybychom si už konečně přiznali, že nepotřebujeme dotovat francouzské zemědělce, když to můžeme dovézt třeba z Afriky lepší a levnější, žilo by se všem líp.

Svět už dávno nejsou izolované městské státy, pokud je zásadní disproporce mezi bohatými a chudými regiony, nemůžeme se přece divit těm chudým, že chtějí být bohatí. Je to jako atmosféra, mezi tlakovými výšemi a nížemi prostě vznikají větry. Někdy i bouře a hurikány. Když pomůžeme chudým zbohatnout, nebudou se cpát sem.

To je celé.
--O-o-O--

Krtek

Asi narážíš na moje názory Tome. Vim že jsem radikál a možná mam i trestně stíhatelný názory ale co naděláš... Mě neučili milovat každýho i když se považuju za (ano dooost špatnýho) křesťana. Mě osobně ani nezajímaji pohnutky lidí co se sem hrnou. Jsou jiní kulturně, národnostně i rasově = nemaji tu co dělat ! To je celý. Zbytek je už balast nabalenej k tomu
A možná stejně mě irituje ta snaha úřadů legalizovat trestnou činnost ve formě překračování hranic kde se komu jak zachce. Lidi jsou odlišní, maji mít mezi sebou hranice a to nejenom na mapě.
Ve Francii se ten jejich póvl z Maroka neasimiloval za 50 let !
Solidárně ale chápu že to musíme jako člen NATO odsrat páč náš spojenec dokázal rozvorat celej blízkej východ a půlku Afriky.

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy September 11, 2015, 10:48:35 AM
Když už se do toho máme pouštět, tak trochu proporcí do toho. Celá Evropa má skoro tři čtvrtě miliardy obyvatel. I kdyby se jednalo o 22 miliónů, pořád to není problém...

JJ, pár milionů uprchlíků ( i kdyby jich bylo 10 mio) se do 3/4 miliardové Evropy vsákne, vždyť 10 mio / 750 mio = ani ne 1,5%

NSDAP měla v červenci 1921, kdy se jejím předsedou stal Adolf Hitler, něco okolo 5.000 členů; v Německu tehdy žilo celkem nějakých +- 65 milionů obyvatel, to je cca 0,008% zastoupení

Vks(b) měla v srpnu 1917 nějakých 23.600 členů, přičemž v celém Rusku žilo v té době okolo 100 milionů obyvatel, takže tehdejší bolševici se na celkovém počto obyvatel podíleli 0,0236%, tedy dvěma a půl setinami procenta.

Jaké štěstí, že ani nacistická ani bolševiská strana historii  Evropy nijak zvlášť neovlivnily :D



.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Když už se do toho máme pouštět, tak trochu proporcí do toho. Celá Evropa má skoro tři čtvrtě miliardy obyvatel. I kdyby se jednalo o 22 miliónů, pořád to není problém. Za druhé, je opravdu neuvěřitelné, že se soudný člověk může byť na chvilku domnívat, že všichni ti lidé se sem hrnou jen proto, aby mohli zneužívat sociální systém a dělat bordel.

Média tu tvoří paniku, na kterou přistupují i lidé, které jsem vnímal jako poměrně inteligentní. No, člověk se holt učí v každým věku.
--O-o-O--

saabik

Nikdy předtím jsem nevěřil v mlčící většinu více, než po těch vašich příspěvcích...

Krtek

Teď zažívíme ten efekt zvanej "Too bog to fall". Teda když má krachnout velkej podnik byl by to takovej průser že se zachraňuje za každou cenu.
No a teď když se rozhodne 22 mega zmrdů narušopvat naše státní hranice, nejde je soudit, zavírat a vyhošťovat  *blem* Jako první mělo proběhnout 10 exemplárních procesů s vyhoštěnim přímo do moře, zpřísnění imigrační politiky, zavedení pobřežní stráže a potápění lodí i s tim xindlem.
Bohužel už neplatí že lidi od opic odděluje středozemní moře :-(
A až se těch 22 mega xindlů tady pak rozhodne dělat cokoliv se jim zlíbí, zase nebude možný jim to jakkoliv zakazovat nebo regulovat.

atnarfus

Citace: jb kdy September 10, 2015, 08:43:18 AM
opet se ukazuje, ze blbec je ten, kdo pracuje, dodrzuje jakesi pravidla a snazi se neco tvorit...

to je fakt motivujici pro vstavani kazdy den do prace a navraceni vecer...

me jenom zarazi, ze ukrajinci, kteri chcou legalne zadat o azyl pry uz nemaj narok, protoze jsme vycerpali pocet zadosti ?
Je zajimave poslouchat ukrajinskou rodinu, ktera tady zije uz pres rok ve vesnici, jsou za vsecko vdecni, slecna studuje ted v Plzni od zari, tata chodi do prace a zijou sporadane v byte a plati najem... A to utekli opravdu pred nepokoji na Ukrajine, bydleli na Krymu.
Takto si predstavuju lidi, kteri utekaji pred valkou, jenom potrebujou nove zazemi, aby zacli znovu "normalne" fungovat...

Ale narusitele statnich hranic, kteri se rozhodli, ze chcou vsecko zadara a hned a bez prace.. Tak si pro to dojdou.. tak to je treba brat pouze jako jiny druh okupace...
Kdo bude proboha ten socialni system zivit ? uz tak ubyva pracujicich jedincu a ti zerou leky na vsecko mozne z teho stresu... duchodcu pribyva.. nemocnych taky... a do teho kvoty ? a jeste tomu rikaji reseni ?? no nic... dam si suchy rohlik na snidani ze solidarity...
U nás v kolbence makal bělorus. Píšu makal, protože dělal i v sobotu a v neděli. Programoval roboty. Naučil se to v Německu, pak ho majitel přetáhnul k nám. Ten moula si zapomněl požádat o nějaké prodloužení pobytu a tak ho po několika letech legálního pobytu vyhostili. Do dvou dnů musel opustit naše území.
Evidentně se všem měří stejným metrem a vše je přesně podle zákona.