Krotitelé motocyklů

Založil FPT, April 29, 2012, 10:56:36 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

brano

Hele, Papire, TDM som dostal teraz ja, to neber na cestu do prace, je to hovado velke nemotorne :)

T-Diesel

no vidis, da sa vybrat
ten bandit je pekny, ram je shodny s vetsi 12kovou verzi, takze to neni uplny prcek
ten fazer funguje celkem dobre, ma v teto tride sestek nejvetsi vykon
myslim, ze bude dulezitejsi trefit na pekny zdravy kus, esi to bude B6 nebo FZS nebo neco v teto tride je celkem egal

SV mas na mysli jaky rocnik? do 2002 je to celkem prcek, 03+ je uz vyssi
zabavny motor, hezky zvuk, ale na top speed a rychle presuny po dalnici to moc neni

Papír

Citace: T-Diesel kdy November 22, 2012, 02:04:01 PM
motorka stocena, 2x po buracce, nesel bych do teho
chybi polepy na kapote a podsedlovych plastoch, vyfuk vymeneny za neorigo z jakeho asi duvodu?
navic model prvni generace, mizerne sviti
motor vymezeni vule ventilu podlozkama, servisni naklady drachsi nez u konkurencni suzuki
inac agregat jede hezky, sam sem to kdysi mel, ale kdyz uz, tak si vem druhu generaci (po faceliftu), rocniky 2002-2004 - ta uz ma jinu kapotku, hezky sviti a vypada lip

mrkni na suzuki GSF 600 (bandit), velice levny sluzebnik, yama XJ 600 ta ma kardan, super zalezitost, nebo suzuki GSX 750 inazuma, ta je dobra jen to je nahac.

ale jinak - na 10 km denne bych si vzal velkeho skutra, 150 ccm+

Ciao Tondo,
tak jsem našel tuto Suzuki, jen to není moc naháč.
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuki/677912-gsx-r-750.html

bantit
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuki/673128-gsf-600-s-bandit.html

nebo je tam hafo SV,

Yamaha
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/675540-tdm-850.html

http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/662677-fzs-600-fazer.html


Nekoukej na konkrétní moto, stejně to nyní nekoupím,  jde mi jen o to na co má smysl se koukat a na co ne.


Jinak skůtr nechci. Chci moto i na delší ježdění. Budu jezdit i po dálnici, kde 150ccm je asi málo.





Lihobaron

Citace: jb kdy November 23, 2012, 10:58:48 AM
no ja myslel ze u nas jsou nejvetsi uchylaci, ale cesta Moravská Třebová x Hradec x Hořice to se skoro vyrovna.. tam pravda se skutrem byt 125-150cm3.. tam to je o pysk.
Ja mam 125cm3 jezdi to kilo deset a mimo mesto nejsem moc klidny... berou me jak ves co zavazi... i do ostravy 20km jedu radsi na velke motorce.. ono predpisovych 90 je jedna vec ale v 160 tam na me blikaj ze brzdim... me to po CR uz nebavi jezdit... nutne zlo...

tak to je presny !!

FPT

--O-o-O--

Gogo

jééé Jenda se nám probudil :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

jb

no ja myslel ze u nas jsou nejvetsi uchylaci, ale cesta Moravská Třebová x Hradec x Hořice to se skoro vyrovna.. tam pravda se skutrem byt 125-150cm3.. tam to je o pysk.
Ja mam 125cm3 jezdi to kilo deset a mimo mesto nejsem moc klidny... berou me jak ves co zavazi... i do ostravy 20km jedu radsi na velke motorce.. ono predpisovych 90 je jedna vec ale v 160 tam na me blikaj ze brzdim... me to po CR uz nebavi jezdit... nutne zlo...

brano

Ja ti nevim, so 100km/h sa na to moc aut nechyta... do mesta je to kazdopadne najlepsia volba, vacsi skuter je uz neohrabany, s tymto sa da jazdit aj po chodnikoch :)

Lihobaron

jasne, je to prtavy, poradne se nerozvalis, kolena neschovas, a neni 120 jako 120, do mesta super, ale jak rikam, na 20kilaku po statofce mezi kamionama a blaznama rano spechajicima do hradce musi bejt trosku sviznejsi vozejk..

brano

Jak male? Ako rozmerovo? Je to tak akurat a ide to v pohode 120

Lihobaron

Citace: brano kdy November 22, 2012, 09:09:07 PM
Citace: brano kdy November 22, 2012, 09:06:54 PM
Citace: Ladik kdy November 22, 2012, 12:17:40 AM
1998 a najeto jen 38tis. mi připadá dost podezřelé :( ale všecko je možné

Je to mozne, ta TDM co som dostal je rocnik 2000 a tiez ma 32,000 km


A na tych 10km do prace a po meste je ten skuter ideal, ziadna spotreba, pohodlne,  mas kam dat veci. Ja asi na leto kupim totok : http://moto.honda.sk/motocykle/scooter/pcx150/zakladne-informacie.html
to je prej fakt super ale je to pro me male na cca 20km po statofce..

brano

Citace: brano kdy November 22, 2012, 09:06:54 PM
Citace: Ladik kdy November 22, 2012, 12:17:40 AM
1998 a najeto jen 38tis. mi připadá dost podezřelé :( ale všecko je možné

Je to mozne, ta TDM co som dostal je rocnik 2000 a tiez ma 32,000 km


A na tych 10km do prace a po meste je ten skuter ideal, ziadna spotreba, pohodlne,  mas kam dat veci. Ja asi na leto kupim totok : http://moto.honda.sk/motocykle/scooter/pcx150/zakladne-informacie.html

brano

Citace: Ladik kdy November 22, 2012, 12:17:40 AM
1998 a najeto jen 38tis. mi připadá dost podezřelé :( ale všecko je možné

Je to mozne, ta TDM co som dostal je rocnik 2000 a tiez ma 32,000 km

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy November 22, 2012, 02:04:01 PM
ale jinak - na 10 km denne bych si vzal velkeho skutra, 150 ccm+

presne tak!!!

T-Diesel

motorka stocena, 2x po buracce, nesel bych do teho
chybi polepy na kapote a podsedlovych plastoch, vyfuk vymeneny za neorigo z jakeho asi duvodu?
navic model prvni generace, mizerne sviti
motor vymezeni vule ventilu podlozkama, servisni naklady drachsi nez u konkurencni suzuki
inac agregat jede hezky, sam sem to kdysi mel, ale kdyz uz, tak si vem druhu generaci (po faceliftu), rocniky 2002-2004 - ta uz ma jinu kapotku, hezky sviti a vypada lip

mrkni na suzuki GSF 600 (bandit), velice levny sluzebnik, yama XJ 600 ta ma kardan, super zalezitost, nebo suzuki GSX 750 inazuma, ta je dobra jen to je nahac.

ale jinak - na 10 km denne bych si vzal velkeho skutra, 150 ccm+

Ladik

1998 a najeto jen 38tis. mi připadá dost podezřelé :( ale všecko je možné

Papír

Chystám změnit "flek" a je tam blbé spojení. Ač je to 10km tak MHD je to na hodinu.  Proto si musím nutně koupit přibližovalo. A protože nemám prachy (30.000,-) tak to bude levné přibližovalo.  Požadavky: min 600ccm rv 1999 a mladší. Našel jsem Yamahu Fazer.  Co vy na to? Něco jak toto:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/673480-fzs-600-fazer.html

brano

Nene :) 

Tu je foto ako som si to odvliekol domov  ::)

T-Diesel

tyyyyjo, nema ten stryc nahodu este nejakeho lehkeho motarda? :)

brano

Tak mam radost aj ja :) Dostal som za odvoz mopeda, Yamahu TDM850. Stala dva roky, inak vyzera v pohode, tak to idem dat dokopy nech mam nieco na leto na dlhe cesty .)

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy November 01, 2012, 10:33:10 PM
zabijat za to.
na fleku.
blbci.

Njn, tak ona schodiště do metra z materiálu, který klouže aj za sucha, taky nejsou nič moc  :-\
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

zabijat za to.
na fleku.
blbci.

FPT

Aneb bezpečnost především.

Sent from my MB526 using Tapatalk 2

--O-o-O--

brano

Co bile, ti kokoti tu u nas zaviedli novu modu, prechod pre chodcov maluju teraz bielou a cervenou a ta cervena je jak olej aj na suchu a tym ze nie je asfalt medzi pruhmi nemas sa ako vyhnut. jeden takyto paradny mame v 90 stupnovej zakrute pri skole, tam sa da prejst bokom aj s autom alebo na babette.  :WTF:

Ladik

na bílé to vždy klouže, je to postrach pro motorky, stačí předjíždět a řádně zabrat na střední čáře za mokra a prdelka se ti rozkýve riadne

FPT

Ne, to mi nedoporučili, to si říkám teď (:

Nicméně telefon nefunguje, což mě trochu sere.
--O-o-O--

ferinom

Mozno aj tu to tak malo vypadat, akurat niekto mozno nedocital manual do konca kde sa pise o zdrsneni.

Ta hospoda nema sklad ked odporucali zachod? Ci to tam tak poznaju. :D

FPT

V Praze jsou dva druhy, jedno je zdrsněný, to je super, druhý je barva, ta klouže jako zebra (specialita Prahy 4).

A spolustolovníci se bránili tím, že tam choděj normálně, narozdíl ode mě. Měl jsem jí zatáhnout na záchod (:
--O-o-O--

Krtek

Divný... u nás (teda v PB) jsou před přechodama tyhle červený pásma. Ale je to nějaký extra drsný a brzdí se na tom mnohem líp než na normálnim asvaltu a to i za deště. Mně se to zamlouvá

ferinom

No, pozeram ze teda ti spolustolovnici boli riadne svine. To museli byt alebo zeny, alebo znechuteni stari zenaci. Inak to neviem pochopit. :)

Apropo smyklave prechody. Jednu specialitku maju aj na kruhaku pri Bernolakove, neviem ci to Brano pozna. Tam to pred kruhakom nejaky debil dal natriet cely jeden pruh cervenou farbou na dlzke snad 10 metrov. Ked som tam brzdil za dazda prvy krat par dni po  natreti ako zvycajne, tak som myslel ze tym kruhakom preletim. Mimo celeho spektra nadavok co som si spomenul mi stiahlo prdel tak, ze snad ani struhany vlas by mi tam nevosiel.  :WTF: Sa divim, ze sa tam na motorke este nik nezabil.

Lihobaron

Citace: FPT kdy October 30, 2012, 08:37:36 PM
A dobrý den pokračuje, servírka mi utopila mobil v pivu. Aspoň, že měla hezký kozy. Ale spolustolovníci byli proti tomu, aby je ukázala jako náhradu. Nechápu.

spatny vyber spolustovlovniku..

Ladik

Hele nic si z toho nedělej mě dnes začal stávkovat můj HTC HD2, najednou nejde odemknout, nejdříve to začalo že zmáčknu tlačítko pod diplejem  a když chci tahem odemknout displej šlo to je když jsem předtím zmáčkl místo krajních prostřední tlačítka pod diplejem, pak se to rozhodlo, že to nepůjde vůbec, pak jen s káblem napojeným do pc, naštěstí jsem vyhrabal starší HD mini a měl čestvou zálohu čísel, takže mám poloviční telefonek a vleze mi do každé kapsy

ráno jedu do Brna kdyby někdo byl po cestě ;-)
kurwa si uvědomuji, že tedy nemám navigaci, bo jiný tel., že no do Brna trefím a pak se zeptám neee ;-)

FPT

Dík. Rád bych ti zavolal, ale nemám z čeho. Tak zítra.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy October 30, 2012, 08:37:36 PM
A dobrý den pokračuje, servírka mi utopila mobil v pivu. Aspoň, že měla hezký kozy. Ale spolustolovníci byli proti tomu, aby je ukázala jako náhradu. Nechápu.

Tož abys nebyl ochuzen a škodney :D
https://www.google.cz/search?q=koza+dom%C3%A1c%C3%AD&hl=cs&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Ky6QUIKxGIzSsgaHl4HADw&sqi=2&ved=0CCkQsAQ&biw=1280&bih=805
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

A dobrý den pokračuje, servírka mi utopila mobil v pivu. Aspoň, že měla hezký kozy. Ale spolustolovníci byli proti tomu, aby je ukázala jako náhradu. Nechápu.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy October 30, 2012, 08:03:04 PM
Citace: Ladik kdy October 30, 2012, 06:43:16 PM
bo v pátek jedu na moto do Budějic :)

woe prej na motorce.. kazdej slusnej clovek vcetne svejka chodi do budejic pesky !!!!

A béře to velikým okruhem :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Ladik kdy October 30, 2012, 06:43:16 PM
bo v pátek jedu na moto do Budějic :)

woe prej na motorce.. kazdej slusnej clovek vcetne svejka chodi do budejic pesky !!!!

Ladik

Citace: FPT kdy October 30, 2012, 04:52:48 PM
Kurva mám vodřený koleno a bolí mě rameno a bok, ty vole, nejsem na to starej? (:

nene, seš mladej a blbej
starej su já a blbej taky bo v pátek jedu na moto do Budějic :)

Lihobaron


FPT

Kurva mám vodřený koleno a bolí mě rameno a bok, ty vole, nejsem na to starej? (:
--O-o-O--

FPT

Ha, tak mám za sebou první pád, podíval jsem se na kapotu starýmu mercedesu. Odneslo to zrcátko, pána jsem pořádně vystrašil, ale co, má koukat, nedal mi přednost. Jel jsem pomalu, stihnul bych to ubrzdit v pohodě, ale začal jsem brzdit na přechodu pro chodce a ta svině zebra klouže fest...
--O-o-O--

Lihobaron

nojono, tak zacinam psat.. az ten seznam dokoncim, hned ho sem vlozim :)