Jak se jezdí v cizích zemích

Založil FPT, March 15, 2012, 02:32:35 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano

neni. je zas o dovod viac na buzeraciu...

Gogo

No vzhledem k přesnosti těhle testerů, je to celé na houno :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

--O-o-O--

atnarfus

Hlavně takový zarytý abstinent, když si ráno foukne do škatule, si jistě oddychne že může v klidu řídit.

FPT

Tak cejtěj, že jim teče do bot...
--O-o-O--

brano

Neviem, doteraz nejake vyhovorky pomahali? Len dalsia buzeracia ... nic ine.  A ta kreativita uradnikov je fakt neskutocna...

atnarfus

Údajně to má dát řidičům jistotu že už mohou řídit a nebudou se moci vymlouvat, že si mysleli, že jsou již OK.
Mě se na tom ale líbí, jak si státní aparát vytvořil způsob, jak se vylhat z dohodnutých pravidel.

brano

kokoti keby si radsej riesili ine problemy... a co ten tester akoze riesi? ked je neikto namlete hovado a sada si za volant to ho ten tester akoze od toho odradi???

atnarfus

Naši novináři to tak píšou, tak to fakt možná bude. Francouzky neumím, tak informaci nemohu ověřit.

Prakticky by to mělo znamenat, že na hranicích musíš koupit schválený alkohol tester, jinak ti můžou policajti dát flastr.

Krtek

A jakou povinnou výbavou vymyslej ty hovada pro chodce ?

FPT

--O-o-O--

atnarfus

Citace: Tom kdy March 15, 2012, 07:11:35 PM
Neměla by povinna výbava být taková, která je platna v zemi registrace vozidla? Podle nějaké úmluvy?
Povinná výbava vozidla ano. Frantíci se z toho vyvlékli tak, že je to povinná výbava řidiče.

Krtek

Tak nevim... co jsem viděl v cizině na jihu je mazec kterej funguje, OK. Ale autor je podle mně fakt nějakej divnej. Mele něco o aroganci ale z něj to tam přímo vyzařuje. No nic.

Krtek

Citace: FPT kdy March 15, 2012, 02:32:35 PM
Máte nějaké zkušenosti/doporučení/varování/upozornění?
Na D-FENSu je docela slušný článek (když pominu ty naprosto zbytečné rádobyvtipné vsuvky)
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012031104

Mně tam nesednou ani ty sprostý vsuvky.

Tom

Neměla by povinna výbava být taková, která je platna v zemi registrace vozidla? Podle nějaké úmluvy?

atnarfus

Jak se bude jezdit ve Francii? Sice trochu přiožralý, ale s alkohol testerem v kapse.
http://www.mediafax.cz/zahranici/4011975-Od-cervence-budou-muset-mit-ridici-ve-Francii-v-aute-tester-na-alkohol

Do Německa ekologické plakety. Do Francie Alkohol tester schválený ve Francii. V každé zemi jiný způsob platby za dálnice. Ježdění po jednotné Evropě začíná být docela dobrodružství.

Jerry.Gunman

Žádné relevantní - ale asi bych tam jako šofér snad ani figurovat nechtěl...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Máte nějaké zkušenosti/doporučení/varování/upozornění?
Na D-FENSu je docela slušný článek (když pominu ty naprosto zbytečné rádobyvtipné vsuvky)
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012031104
--O-o-O--