Co žereme a pijeme

Založil bibo, March 02, 2012, 07:23:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

Já když to vidim tak zase vaření radši podle Babici. Prostě takový normální jídlo kde se člověk nažere. Pohlreich kam přijde, furt kecá aby snížili porce, víc to načančali nebo co a zdražili. Když byl někde v Neratovicích (vim od příbuzných, chodili do tý hospody) tak to tam podle něj tak vyšpekulovali že se na ně lidi vysrali a přestali tam chodit. No nedivim se. Ale hlody má slušný. Tu jeho hospodu jsem viděl jenom z fotek a televize a pro mně to neni. nemam rád umatlanej talíř za pětikilo kterej někdo nazývá jídlem a tváří s enóbl.

atnarfus

Polrajcha jsem jednou slyšel v nějakém rozhovoru a mluvil velice rozumě. Kritizoval všechny ty čínské, italské... restaurace. Každá nabízí desetistránkové menu, ale normální jídlo ve slušné kvalitě se v menším městě objednat nedá.
V jeho restauraci jsem nebyl, tak nemohu hodnotit.
Ten jeho pořad v televizi byl naprosto o ničem. Blbě kecal a to bylo asi tak vše.

Babica je kdo? Znám jenom Babiše (estébák který se slušně napakoval) a ten určitě nevaří.

Osobně pořady o vaření moc nesleduju i když vařím rád a jídlo mám ještě raději. Když jsem si to náhodně pustil, tak jsem pokaždé dokoukal Kluky v akci a Itala v kuchyni.

Nejšílenější pořady o vaření jsou ale ty, kde se předvádějí komedianti (herci, zpěváci...)

elpidio

Taky mám Pohlreicha rád, ale raději mám jeho "civilní" role, kdy nemusí dle modelu říct každé druhé slovo vhodné k vypípání. Ale že umí vo tom žádná. Babica nemá s vařením nic společnýho, to je bez debat.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Hele on Pohlreich minimálně když mluví jak má a nemá vypadat hospoda a podnikání všeobecně, tak má svatou pravdu!
No a co se týká vaření, tak minimálně se k tomu umí postavit a postupy zná, proti matlalovi Babicovi je to pan kuchař.  I jídla co podávají u něj jsou kupodivu super.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Já ne. Machruje, blbě kecá ale ještě nic neukázal. Když loni dávali jeho pořad o grilování, tak se to dalo brát maximálně jako ukázka jak to nemá vypadat. Pokaždé to ten jouda připálil.

bibo

dobré pohlreicha mám rád