Smartphones (Android, iPhone...)

Založil atnarfus, February 10, 2012, 09:32:03 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

pikoviny trepete
HTCčka s win su nalepšie
sony a nokie nebrat :)

Romanius


bibo

no já mám nějakou x8 a sem z ní trošku vedle ale nějak se snažim přijít na to ale mě ty chytrý telefony serou já pošlu 3 sms za měsíc a nic víc nepotřebuju  dejte tip teda co vzít  udělala nějaké skoušky a ruže je málo no tak foun :)

brano


Romanius

Od posledneho firmwaru je xperia super. Zrychlili sa reakcie, nie je problem s fejsbukom, ktory predtym obcas padal, internetovy prehliadac maka, fotak super. Vydrz pri wifi je tak 1,5 dna. Je lahka, dobre sa drzi, nenachdzam chyby

brano

No vidis, tak bud sme mali v rukach uplne odlisne telefony alebo  mame uplne odlisny nazor.
Zatial mozem povedat ze co sa tyka takeho mudrsejsieho telefonu je pre mna stale spica SGS II.
Vahou, displayom, vydrzou a spracovanim. Napriek tomu ze je to plastak tak som zatial nenarazil na nic lepsie.

FPT

tak zrovna tohle můžu úplně přesně stejně říct o samsungu.
--O-o-O--

brano

Sony ani zadarmo, kazda xperia co som zatial drzal bol shit najvacsi, toto fakt ne, jedine teda ze mas uchylku na sony. celkove spracovanie a prostredie  :BMS:

FPT

--O-o-O--

bibo

chci manželce pořídit novej foun a uvažuju o xperia neo  co vy na to nebo alternativu za podobnej peniz  ted má samsung star tak vše bude asi lepší

atnarfus

Nebo se méně potit. Včera večer jsem byl lyžovat v -16 a kapsy jsem měl suché. Dnes bylo jenom -11 a už jsem se potil. Klíče od auta jsem z kapsy vyndal úplně mokré.

War

Jezdil jsem ted po Alpách se skupinkou "technicky zaměřených lidí", kteří vlastnily od HTC, Nokie přes Iphone až po mého 5" Della a nikdo neměl vlhký mobil. Investoval bych do lepší bundy :-)
Saab 2.0i LPG

atnarfus

To je dobrá zpráva. Něco si objednám.

brano

Spat k povodnej otazke :) Ano , je to vodotesne, v niecom podobnom nosim aj kluce od auta pri ptapani a zatial to vydrzalo aj 50m pod hladinou.

FPT

já tyhle starosti vyřešil motorolou defy+ (:
--O-o-O--

Krtek

Já mam jeden a volam z něj tak 4x do měsíce :-) že doazim k našim podle plánu v sobotu kolem oběda a jestli mam cestou koupit noviny. Jinak vyjímečně když je potřeba záchranka, hasiči, policie nebo odtah. takže skoro nikdy :-)
Yfouna mam v tvrdym pouzdře (zadní strana) a ještě v takový tý fusekli. A na sportovnější akce ho dávam do vnitřní kapsy u bundy, jinak normálně do kapsy u kalhot.
Nedavno mně šéf zaskočil... prej bych měl do budoucna snad nějak povšovat či co s benefitam ajako službní notes a služební mobil... Na co mi to kurva bude ? Nejsem IDIOT jako někdo abych si nosil práci domu. Machrovat s půjčenym notesem na nikoho taky nepotřebuju. A služební tatranka pro mně může znamenat maximálně potenciální otravování v době pracovního klidu :-(
Ináč teď zrovna blbnu s novym (socko)tabletem a dojmy většinou kladný. Když jsem si přečet nejdřív co to všechno neumí a jakej je to klump tak jsem hlavně nebyl zklamanej :-)

atnarfus

Telefony mám dva. Jeden je služební. Ten ve tři odpoledne odložím a ignoruju. Druhý je soukromý a na něm mám jeden hovor za dva měsíce. Používám ho spíš jako počítač (navigace, čtení webu...). Například na kole si zapínám záznam trasy. Je docela zajímavé si pak prohlédnou kudy jsem se to vlastně toulal.

bibo

nebut krtek skus to a to se krásně dejchá věř mi

atnarfus

Já jsem loni na lyžích odrovnal starý siemens S35 a současný telefon bych nerad odepsal stejným způsobem.
Až se někde rozlámu, tak si budu nadávat že jsem telefon nechal doma  ;)

Samozřejmě že jsem magor, co by zapnul GPS a zaznamenával rychlost a ujetou vzdálenost, to nezapírám.

bibo

sem tohle vyřešil  mluvící kost nechávám v práci a jak mě je krásně

atnarfus

Opráším zde téma Android a spol.
Nezačnu zrovna stylově, ale s ohledem k počasí aktuálně. Nemáte někdo zkušenosti s vodotěsným obalem na telefon? Například http://www.smartgps.cz/vodotesna-pouzdra/
Při lyžování mám vždy v kapsách vlhko a tak telefon nechávám doma. Ne že bych byl tak závislý, že bych musel telefonovat i na sjezdovce, ale představa že hodím boudu a budu se doprošovat aby mi někdo zavolal pomoc, mne trochu hlodá.
Jsou tyhle futrály skutečně funkční, nebo je to na úrovní běžného igelitového pytlíku se zipem?