Tip na dobrý film

Založil Jerry.Gunman, February 06, 2012, 07:23:43 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

FPT

Žena s tchýní teď koukají na Perfect Days, musím říct, že je to docela dobrý. Si pamatuju, že jsme na tom byli v divadle, a že jsem se taky docela bavil.
--O-o-O--

Krtek

Taky na tyhle fantasmagóie nějak nejsem. Nadavno jsme rozkoukal asi 20 minut Transformerů. Dokoukat se to prostě nedalo.  :o

atnarfus

Fakt jo?
Asi nikdy nebudu mít dost odvahy to stáhnout a podívat se. Že bych na to vyrazil dokonce do kina, kde to nemůžu vypnout a smazat, to už by mne vůbec nenapadlo.

Jerry.Gunman

Tak jsme dnes bylo na
http://www.csfd.cz/film/241997-avengers/

A dlužno říci, ŠPICÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Pokud vás láká mix filmu komiksového, akčního a komedie, jděte do toho, stojí to za to.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Jsem docela zvědav na tohle ...
http://www.csfd.cz/film/1659-tucker-clovek-a-jeho-sen/

Ale mělo by to být dosti zajímavé
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

elpidio

A co pokračování Ashes to Ashes ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

jj, báječný, už jsem ho propagoval na starým fóru (:
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

March 30, 2012, 07:07:21 PM #26 Last Edit: March 30, 2012, 07:11:15 PM by Jerry.Gunman
Včera jsem v jakémsik pořadu zaslechl ústřední melodii - a nešlo jinak, musel jsem si kousek pustit.
A tak, jako před lety, i dneska je to dobrá komedie  ;D  ;D  ;D
http://www.csfd.cz/film/41734-simon-a-matous-jedou-na-rivieru/?all=1
http://www.csfd.cz/film/41738-simon-a-matous/

Vřele doporučuji - úžasná nostalgie, dobré gagy, neodolatelně padoušský šéf, skvělá fackovací smršť a epochálně chytlavá ústřední melodie
http://www.youtube.com/watch?v=DBfEXu8cJFY
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

   sem skouknul zajimavej filmek  Rough-Riders  válečnej 

Jerry.Gunman

Srdečný pozdrav ze zeměkoule - http://www.csfd.cz/film/5998-srdecny-pozdrav-ze-zemekoule/?all=1

Dnes shlédnuto, naprosto úžasné a o skutečné ekologii hovořící mnohem víc, nežli Bursík i s Kačenkou jau-jau-Žakovou


Maminko, maminečko nudle ne. Jenom nudle ne!
Dobrý den, neměl byste pro nás nějakou zasranou zkurvenou práci?
A pro ty, kteří to nepochopí, nabízím Lasicovu větu - "to nemůžete pochopit, vy jste jen služebně mladší substrát" a "Pane doktore, nezlobte se na nás. Víte co to je, harcovat se nehostinným vesmírem, od planety k planetě... s takovým hovadem?"

Naprosto dokonale úžasně božské konverzační komedie  ;D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Jojo. Skvělý Jeff Bridges. Přiznám se, že jsem si na čas stáhl i country soundtrack.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Na HBO2 právě běží film Crazy Heart. Už jsem o něm na starým fóru psal, je to skvělý. Vřele doporučuju!
--O-o-O--

elpidio

To mám  nachystaný na víkend. Nějak se mi to tu hromadí.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

včera jsem čučel na Rodina je základ státu, no a docela jako joo. Nic složitého, žádná bomba ale docela pohoda filmek s mírným poselstvím a nadějí :-)  Top to není ale dá se na to dívat. Nebo jsem byl naladěn tak, že mě to přesně sedlo do nálady, nevím....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Já se teda k severský kinematografii moc nedostanu, na druhou stranu z tý americký jsem právě dokoukal druhou sérii Fringe a...
...no, jako úplně pořád ještě nevím, co si mám o tom myslet.

Ale je to skvělý.
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Zajímavé dílko takové té jiné, severské, kinematografie...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

bibo


Jerry.Gunman

Nevíte, kde by se tohle dalo sehnat :D :P :D :P:

http://www.stream.cz/video/658126-film-ktery-videlo-nejvic-lidi

To musí být geniální snímek - vidělo ho prý už 7,3 milliardy lidí  ;)  :)  ;)  :) 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Teď jsem měl možnost sledovat "skorodokumentární" minisérii Francouzská Revoluce - http://www.csfd.cz/film/14244-francouzska-revoluce/
a dlužno říci, má to grády

Privilegia ze světa nikdy nezmizí. Možná občas změní majitele, ale zůstávají....
Slova jak z mramoru  :-X
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Taktéž souhlas s Frantou

Ono to takzvané "velké" umění, které se kritikům líbí, se poslední dobou vyznačuje  hlavně tím, že normálnímu člověku přijde totálně jeblé. Komedie ej pomalu sprosté slovo (BTW, kdy naposledy "kritika" ocenila nějakou dobrou komedii??) a aby kritici nějaký film pochválili, tak musí splňovat ideálně tato kritéria -
v hlavní roli musí být stočtyřicetikilová černošská lesba, kterou v mládí sexuálně zneužíval její otec.

Natočíte-li tohle, máte úspěch ve "vysokých uměleckých kruzích" prakticky zaručen

Ono se na celé havlovo "umělecké dílo" docela dobře hodí jedna básnička od Jiřího Haussmanna - popisuje básníka, zcela bez talentu, který psal verše, co tomu odpovídaly. A popisuje jeho celý život, jak mu napřed nikdo nerozuměl, pak vzbuzoval pobouření, pak ho umělecká kritika postupně přijala za své a nakonec se stal "národním klasikem" A celé to dílko končí verši
"... před jeho talentem pak bylo nutno klečet
jenže ty básně pořád nikdo nečet"

BTW, Jiří Haussmann byl současník Jiřího Wolkera a měl i podobný osud. Psal básně, povídky, dostal tuberkulózu a v poměrně jarém věku zemřel. I on (ta jako Wolker) si napsal svůj epitaf, jenž má vyryt na pomníku. Ovšem možná právě proto, že psal lehce, s nadhledem, s chutí a humorně, proto se do čítanek nedostal.
A proto bych si dovolil jeho epitaf (srovnání s patetickým Wolkerem nechávám na P.T. ctěném čtenářstvu)

Jiří Haussmann
mlád jak kotě
leží tady
Zemřel na souchotě
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Viděl jsem 4 "dílka" + nás něco nutili číst na učňáku.. To se fakt nedá. Ani jedno jsem nedokázal dokoukat do konce. Je mi jasný že umění je subjektivní záležitost. Ale můžu říct že pro mně jsou daleko snesitelnější Hitlerovo krajinky než Picassovo píčoviny a podobnej pseudostyl. To za umění nepovažuju vůbec a nechápu blázny co za ty patlaniny daj by't jedinou korunu. Ona se poslední dobou vyskytuje snaha pár jedinců "kteří tomu jakožto odborníci jediní fakt rozumí" vnutit ostatním názory na umění který jediný je správný. Vůbec je nezajímá že bytek světa (80-90%?) to považuje často za nechutnej humus. V tom Odcházení v TV jsem nechápal jestli ti herci ze sebe chtěj udělat debily schválně a ukončit kariéru nebo to je nějakej omyl ve vysílání.

Gogo

Hele Franta to napsal poměrně hezky a trefně, ceny a ocenění... ani se nevyjadřuji, je to spíš  otázka pro oceněné, Havlovy věci až tak nemusím (některé) a jiné zase snesu, ale Krtku ty jsi fakt machr!!! Opravdu znáš dobře jeho dílo v psané podobě? nebo soudíš dle jedné dvou inscenací, které Ti nic nedaly nebo spíše nasr...
Ono to je těžko-miluji Cimrmany a znám lidi co jejich humor bytostně nesnáší....

Ukončím to Krto slovy klasika:
můžeme o tom  polemizovat, můžeme s tím nesouhlasit , ale to je tak vše co s tím můžeme dělat :-)

No ale zaplat bůh že tohle klidně a svobodně můžeme a to i díky němu :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

February 13, 2012, 08:41:56 PM #9 Last Edit: February 13, 2012, 08:47:21 PM by atnarfus
Viděl jsem pouze dvě televizní inscenace. Audienci a Vernisáž. Jednalo se o poměrně nenáročné záležitosti, ale docela se mi to líbilo. Určitě si podle toho ale netroufám hodnotit Havlovo dílo celkově. Divák Havlových her asi musí mít určitý politický názor, nebo spíš nesmí mít ten jeden řekněme nepatřičný.

Obecně se mi většina současného umění nelíbí a nic mi neříká. Jsem prostě jednoduchý člověk, který chápe technické principy, ale abstraktní umění ho neoslovuje. Víc si užívám vystoupení ochotníků v sousední vesnici, než vyumělkovaný balet v Národním. Havel mi ale připadá docela přístupný.

Ty přihlouplé ceny někomu dát musí. Hážu to do stejného pytle jako ty hokejisty, fotbalisty, sportovce a kdo ví co jiného roku. Jediným cílem je vyplnit večerní vysílání v bedně levným programem do kterého se dá narvat extra porce reklamy.

Krtek

Nazvěte si mně barbarem ale všechny ty "veledíla" našeho neúspěšnýho dramatika a úspěšnýho alkoholika v jedný osobě považuju za PÍČOVINY ! A na tom ai trvam od doby co jsem se kvůli tomu pohádal s češtinářkou na účňáku.

Jerry.Gunman

Ale teď byl konečně oceněn po všech stránkách nejlepší film - Odcházení dostalo nominace na všechny České Lvy, co vůbec existují

Rektální alpinismus holt kvete vždy a fšude...  :-X
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Zid@n

tak ja koukal ......... do lednice a vono nic
tak sem sel na chodbu a vono tam to pivo bylo studenejsi nez z lednice

elpidio

Vy se v té Praze máte, že můžete zajít na takové pěkné filmy
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Tak já kouknul na první díl The Finder a docela jsem se bavil.
Pak kouknul na první díl Fringe, řekl si "co to kurva je?" a musel hned pustit druhej.
--O-o-O--

bibo

já sem skouknul zatim kousek serialu person-of-interest  a teda docela mě to dostalo

Jerry.Gunman

To je také= jedno z témat, které bych rád přenesl.

Takže...
Včera a dnes k večernímu veslování jsem si nadvakrát pustil Vabank I http://www.csfd.cz/film/37901-vabank/ a zejtra si dám Vabank II http://www.csfd.cz/film/37902-vabank-ii/

Vivat Henryk Kwinta!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...