Parkování v Praze

Založil Krtek, August 02, 2015, 04:02:18 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek

O placení ani tak moc nejde (teda řekněme za kilo na den) ale spíš o to nepatlat se někde centrem města. Pamatuju, jak mi navigace kdysi na Smíchově zahlásila že nemá signál a já měl pak 2 hodiny zpocený i tkaničky od bot  :-\ Pořešim Zličínem, malá si užije tunel a já si alespoń zaběhnu do banky.

FPT

No, to záleží, jestli se ti chce platit, nebo ne. Parkovat se dá přímo na Malostranském náměstí, pak to je pěšky, ale je to 60 Kč/hod. a je tam jenom 74 míst. Pak je P+R samozřejmě na Zličíně, případně blíž na Nových Butovicích. Zaparkovat se dá i přímo u Hlavního nádraží, kdyby se ti chtělo do centra.
Pokud platit nechceš a nevadí ti výlet metrem, pak můžeš klidně nechat auto u nás před barákem, místa tu je dost (:
--O-o-O--

Krtek

no to je právě to co neřeší muj dotaz :-( Koukam někde mym směrem je nějakej Radotín ale cesta tam vede asi tak vrtulníkem. Nejpohodlnější to bude asi švihnout na Zličín a project se metrem.

Jerry.Gunman

Pod Andělem, resp. v OC Nový Smíchov je velké podzemní parkoviště, ale ne pro auťáky s plynem :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

V úterý se chytáme sem:

http://www.ngprague.cz/exposition-detail/vecernicek-slavi-50-let/

Přijedu do matičky měst po Strakonický dálnici, kde doporučujete parkovat muj plynomobil ? Od Berouna jsem to nechával vždycky na Zličíně. je nějaký záchytný parkoviště na Andělu, Smíchově nebo tak něco ? Abych se nemusel nikde motat a předem by byly ukazatele na počty volných míst. Počítam že tam dorazim kolem 9-10h a pak chceme pokračovat metrem. V nějakym tom obchoďáku na Andělu to asi kvůli plynu nejde.