Nějaký ameriky :-)

Založil petrklm, February 02, 2012, 11:01:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 12 Hosté prohlíží toto téma.

Gogo

No asi bych to nechtěl...i když kua mooooc pěkné moooc....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

February 03, 2012, 08:49:45 AM #9 Last Edit: February 06, 2012, 08:41:35 AM by petrklm
Nechcete někdo Camaro?


Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Není to tak zlý, záleží na každým, kolik si toho naloží. Já mám jednu ameriku, znám lidi, kteří jich mají 5, 10... to už pak je něco jinýho a je to i o jinejch prachách. Poslední rok, co mám konečně krytý stání, jsem dost omezil jezdění (tak na 6000km ročně) a údržba je jenom výměna olejů. Příští zimu chci nechat opravit asi tři místa na karosérii, jinak je to bez problémů.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Hele je při lásce k těmhle autům čas ještě na něco jiného?? Nebo to žere všechen volný čas?
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Ameriky vesměs couvačky maj, Lincoln taky, ale v mým případě jsou použitý namísto červenejch blinkrů. Takže jsem couvačku musel pověsit pod nárazník, stejně tak i mlhovku. Někdo jezdí s červenejma blinkrama a riskuje, někdo do nich vrazí silně svítící žlutý LED, který ve výsledku daj oranžovou. Já už to koupil takhle překopaný.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Jak to mají ameriky se zadní mlhovkou a couvací světlem ? Ty tvoje na mě působí domontovaným dojmem. Třeba SAABy 9000 pro usa měly parádní vychytávku - couvací světla i v předních blinkrech, svítící dozadu. Pořádnou garáž mi popisovala kamoška, coviděla u své dobře provdané spolužačky. Byla tak velká, že se tam po čumáku zajelo, otočilo a po čumáku zase vyjelo. A to tam bylo několik aut.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Chtělo by to nějakou větší garage - třeba takovou:


i s tím autem:

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

To máš pravdu, nějak tak to vypadalo :), ale ve výsledku tam bylo dost místa, jen zadní nárazník lícoval s prahem.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

NO hezké...
Ty do té garáže vlastně ani tak nezajíždíš, jako ji spíše na Lincolna navlékáš jako preservativ na banán :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Musím si tu svoji rubriku obnovit, snad proti tomu nebude nikdo nic mít  :P
Na začátek jedna kuriozita - Lincoln v garáži (jen zkušebně, jinak tam bude postávat Buick Riviera):


Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target