Poznáte typ šroubu na zvonkovém tablu?

Založil War, September 16, 2014, 11:53:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron


War

Saab 2.0i LPG

Krtek

a co je na tom blbě ? Já mam voko z Kašparovo krávy

petrklm

Citace: War kdy September 19, 2014, 01:06:41 PM
no není. vždycky jsem si myslel, že největší šméčko se dá koupit v OBI, Bauhausu apod. Tak ne. V Libuši to překonali a pojedu tam samozřejmě znovu to vrátit


No tedy... to jsem ještě neviděl :(
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

A Já zjistil, že nějaký přibuzný tam má lahůdky :)

War

no není. vždycky jsem si myslel, že největší šméčko se dá koupit v OBI, Bauhausu apod. Tak ne. V Libuši to překonali a pojedu tam samozřejmě znovu to vrátit


Saab 2.0i LPG

Lihobaron

tak to je krasny zakonceni jednoho kurefsky zapeklityho bytovkovyho pribehu  ;D

petrklm

Je to tablo "Antivandal", výrobce už si nepamatuju. Ty šroubky jsou tam právě proti vandalům a nenechavcům, ale tohle tablo se zničí úplně jinak a definitivně - stačí zatlačit na jmenovku a ne na kulatý tlačítko. Jmenovky jsou zevnitř přidržovaný lištama z plexiskla, který jsou poddimenzovaný a časem i křehký. Všechno se to vysype dovnitř a je šmitec, náhradní díly neexistují. Hodně štěstí :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

War

máš pravdu, Máš Pravdu, MÁŠ PRAVDU. Tenhle odkaz sice vidím poprvé, ale večer to změřím a zítra utíkám pro ten bit. Děkuji, děkuji, děkuji.
Saab 2.0i LPG

elpidio

Díval ses na ten odkaz co jsem dával ? Tady máš bity za tři pětky a vyzvednutí na vzorkovně zdarma. A když si změříš tu rozteč na zvonku, tak se nemůžeš splést.

http://eshop.naradi-libus.cz/naradi-libus/eshop/24-1-Bity/132-2-Specialni/0/9/1/
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

na autohifi mi poradili Narex typ Spanner - http://www.landsmann.cz/rucni-naradi-sroubovaky-bity-plochy-s-vyrezem-spanner-sroubovaky_c6866.html
Bit by byl jednodušší, akorát ho mají vesměs v sadě nebo s poštovným. Ten šroubovák mi připadá praktičtější. Akorát mají 3 typy, tak se určitě netrefím :-)
Saab 2.0i LPG


War

September 16, 2014, 11:53:42 AM #1 Last Edit: September 16, 2014, 11:55:17 AM by War
Jedná se o zvonkové tablo asi od Tesla. Takto debilní šroub je tam nepochybně schválně, protože pro každou změnu na zvoncích je třeba zavolat tu certifikovanou lopatu, která přijede s papírkem a přejmenuje Vám nájemníka za 1500,-. Já bych ho chtěl z tohoto businessu vykopnout a pojmenovat si zvonek sám.
Nevíte prosím, co je to šroub a kde na to seženu nářadí?

Saab 2.0i LPG