Úlety německé techniky

Založil Jerry.Gunman, March 18, 2013, 09:24:10 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy March 21, 2013, 09:34:01 PM
No tak rozdíl je poslat někoho do plynu a něco jinýho je naplánovat tak blbě hospodaření že ti půl národa pochcípá hlady. Fakt bych to nesrovnával.

Ono to bohužel bylo jinak...
Na základě rozhodnutí "zničit kulakyjako třídu" vedla Rudá armáda prakticky regulérní válku proti ukrajnským rolníkům a obilná komanda doslova drancovala vesnice od všech poživatin i ostatního majetku.

A proč posílat lidi do plynu, když na Sibiři mohou 10 let otročit a přát si rychlou smrt celý zbytek svého života? On se i Áda vyjádřil, že mít ruskou Sibiř, žádné plynové komory by nepotřeboval  *827*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Na Ukrajině to bylo podstatně jednoduší. Obyvatelstvu bylo znemožněno jakkoli se k potravinám dostat. Zabavením zásob i osiva a následnou izolací byl výsledek zajištěn při použití minima prostředků.

Krtek

No tak rozdíl je poslat někoho do plynu a něco jinýho je naplánovat tak blbě hospodaření že ti půl národa pochcípá hlady. Fakt bych to nesrovnával.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy March 21, 2013, 02:45:11 PM
Souhlas  OK Jen bych z toho vyjmul ten holokaust, protoze ten ma zaruceny monopol na "nejhorsi tragedii lidskych dejin" (ani ukrajinsky hladomor nebyl OSN uznan za genocidu!)

No to přece ani nemohl, vždyť to přece bylo v Sovětském Svazu :D
A tam se přece nemohly, úprostě protože NEMOHLY dít takové ošklivé věci jako genocida...  *827*  *917*  *1001*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy March 19, 2013, 09:19:25 AM
2 TOM: njn, máš pravdu. Nakonec když se podíváš do "našich novin", taky to vypadá, že celá II.W.W., včetně holocaustu, byla jenom takovou drobou dětskou strkanicí před genocidním odsunem (sudeto)německého národa z tradičního německého prostoru Böhmen und Maeren :(

Souhlas  OK Jen bych z toho vyjmul ten holokaust, protoze ten ma zaruceny monopol na "nejhorsi tragedii lidskych dejin" (ani ukrajinsky hladomor nebyl OSN uznan za genocidu!)

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 21, 2013, 10:38:34 AM
Nono, to zas přeháníš ty

Obávám se, že nijak zvlášť :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy March 19, 2013, 09:19:25 AM
2 TOM: njn, máš pravdu. Nakonec když se podíváš do "našich novin", taky to vypadá, že celá II.W.W., včetně holocaustu, byla jenom takovou drobou dětskou strkanicí před genocidním odsunem (sudeto)německého národa z tradičního německého prostoru Böhmen und Maeren :(

Nono, to zas přeháníš ty

petrklm

2 Tom: já zase miloval mapy a atlasy... za oněch časů byl hitem u nás dederonský Haackův Weltatlas, stál velký prachy na tehdejší dobu a naprostý zklamání - 3/4 mapovýho obsahu byly země tehdejšího SSSR... jasnej vlezdoprdelizmus.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

2 TOM: njn, máš pravdu. Nakonec když se podíváš do "našich novin", taky to vypadá, že celá II.W.W., včetně holocaustu, byla jenom takovou drobou dětskou strkanicí před genocidním odsunem (sudeto)německého národa z tradičního německého prostoru Böhmen und Maeren :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Tom

Trochu odbočení od tématu, ale:

Za komunistů tady byly k mání letecké knížky z NDR a Polska. Ty polské, pomineme-li kvalitu tisku a fotek, nebyly špatné. Faktograficky seděly. Horší to bylo z knihami z NDR. Ty byly na dobrém papíře a dobře vytištěny, ale obsah byl někdy dost neuvěřitelný. V těchto knížkách se střetávaly dvě ideologie: německý nacionalismus a lezení Rusům do zadku. Takže co bylo vyrobeno v Německu a v Sovětském svazu bylo skvělé a geniální a pokud možno první na světě. Velkoformátové knihy Flugzeuge aus aller Welt, to bylo pošušňáníčko! Když se jednalo o letadla mimo tato dvě teritoria a nebylo to přímo z říše satanovy, z USA, tak to bylo celkem v pořádku. Když to bylo letadlo z USA, tak bylo vždy špatné a mohla to být třeba DC-8, nemuselo to být vojenské letadlo. Jaké bylo mé překvapení, když jsem byl prvně v životě v bývalém Západním Německu, v technickém muzeu v Mnichově a v jeho letecké části v Ober Schleizheimu, kde to bylo, kromě amerického satana, stejné! Všechno, co bylo vyrobené v Německu bylo první, nejrychlejší, nejlepší, případně i největší. Pak jsem přestal chápat, proč tu válku nakonec prohráli. Nepamatuji si na nic podobného z muzeí v Anglii. Vyveďte mne z omylu, ale nikde u žádného, byť sebelepšího letadla jsem se na popisce nedočetl, že by to bylo nejlepší, prostě nej...Naopak, v Cossfordu u některých exponátů experimentálních letadel bylo napsáno, že to bylo vyloženě špatné letadlo a že si na tom i někteří namlátili hubu. Tím nechci proboha říci, že Němci neměli dobrá, ba vynikající letadla, to by byla samozřejmě blbost. A že spojenci dokázali postavit spoustu mizerných letadel a ještě je zavést do velkosériové výroby, to je také pravda, ale ani v muzeích v Americe, ani v Anglii jsem neviděl takové horování pro své vlastní konstrukce. Dokonce ani v Moninu! ( Rusko ) A to je už co říci.

Citováno z Planes.cz



Jerry.Gunman

Jsem přemejšlel, kam to hodit, ale žádné thema se k tomu nehodí, tak jsem založil nové...

Užijte si kretivity německých konstruktérů - a pochopíte, proč je Hroomster ještě pořád dost seriózní až elegantní :D :P
http://strangevehicles.greyfalcon.us/
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...