vw touran

Založil bibo, February 19, 2013, 11:30:07 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ladik

Citace: jb kdy February 22, 2013, 12:52:46 PM
ale desticky ma zas treba puvodni :)

ja jsem zvedav na fiat ullyse, co kupila segra.. potreboval uz autobus - 7mist minimum...
sama si vybrala, kupila, aspon me nebudou nadavat :) zitra to omrknu

ja co se zarekl v 19ti, po svem prvnim F128 sedan, ze fiat uz nikdy..tak uz rok a pul hrkam v benzinovem doblu 1.6 vyrobenem v Turecku a jako nechcu nic zakriknout.. ale s tim autem je nejmene problemu z toho vseho, co jsem mel..  a to ma 172tkm a 9let za chvilu..



Doblo jsem teď polepoval jedné stavební firmě, dobrá krabice

jb

ale desticky ma zas treba puvodni :)

ja jsem zvedav na fiat ullyse, co kupila segra.. potreboval uz autobus - 7mist minimum...
sama si vybrala, kupila, aspon me nebudou nadavat :) zitra to omrknu

ja co se zarekl v 19ti, po svem prvnim F128 sedan, ze fiat uz nikdy..tak uz rok a pul hrkam v benzinovem doblu 1.6 vyrobenem v Turecku a jako nechcu nic zakriknout.. ale s tim autem je nejmene problemu z toho vseho, co jsem mel..  a to ma 172tkm a 9let za chvilu..

 

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 21, 2013, 06:03:16 PM
tohlenc je krasnej touran OK

http://www.sauto.cz/osobni/detail/volvo/940/10593323?goFrom=list

tohle má kolega v combi v benzínu a na plyn, za tu dobu co to má vyměnil odhadem půl auta vč. motoru

bibo

liho kdy pro to jedeš :)

Romanius

no prosím, aké nebezpečné je vobec niečo napísať :)

petrklm

Hehe, to já na jednom fóru napsal, že za 25 let jsem jenom jednou měnil v autě žárovku a přitom svítím hlavníma pořád. Jeden magor z toho vydedukoval, že kupuju nový auta, stojí mě v garáži a měním je co dva roky :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius

Citace: LadYk kdy February 21, 2013, 05:46:52 PM
Ja chodim pesky

bacha ladYku, totok nepič, bo ti bude braňo písať, že máš auto furt v garáži :)

Lihobaron


Ladik


Lihobaron


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

kde berieš tu istotu že stojí v garáži? jazdí každý deň, či prší alebo sneží alebo neviem čo ešte sa deje vonku. a ten chyr o oploch ako otrasných autách - to isté sa hovorí o oktávkach a ako som tak čítal, tak jednu máš a že by si pri nej grcal sa mi nezdá. vela oplov jazdí ako služobných, alebo povedzme referentských aut a dostávajú teda riadne zabrať. lepím pre jednu firmu asi 5ty rok ich autá, menia to tak každý 2 alebo 3 rok, majú ople a pežoty a jazdia furt na východ a do čiech do centrály, tie autá lietajú a problémy s nimi sú také normálne. nikto tam neohrňa rypák nad tým že jazdí v hnoji, že je to odpad, tak neviem

Ladik

Citace: brano kdy February 20, 2013, 11:22:58 PM
Nie som zaujaty. Tak mas zafiru a si spokojny. Ja som mal niekedy oltcita a tiez bol ok. kazde auto je ok, mne sa auta nekazia. ale opel stratil dych uz davno a dobre to s  nim nevyzera.

ty jsi začal s tím že opel si koupí jen zoufalec, já měl tři, když nepočítám Vivaro což je renault a vždy jsem byl spokojenej
a že je na tom automobilka blbě s tím nemá nic společného, o tom řeč nebyla

brano

Nie som zaujaty. Tak mas zafiru a si spokojny. Ja som mal niekedy oltcita a tiez bol ok. kazde auto je ok, mne sa auta nekazia. ale opel stratil dych uz davno a dobre to s  nim nevyzera.

Ladik

Mam zafiru od roku 1999, tedy první verzi, pul roku od začátku výroby, stále je ok a to s ni poslední 3 roky jezdi syn a ten ji dava zabrat dost, jsi zaujaty Brano sorry

brano

nene, on to kupil nove.

Krtek

aha, já myslel že on to zrovna koupil

brano

On to nepredava. a najazd je ok, len skratka nebrzi. keby brzdil tak sa nic nedeje, platnicky budu polovicne a je to ok.  on ma to auto celkovo ako nove.

Krtek

a kolik by měl za 5 let asi najezdit ? 10 tis za rok mi přijde akorát. Akorát bych teda takovýhle auto neprodával.

brano

No, po prve neviem ci jazdi alebo stoji v garazi. Po druhe, to bol stav co by asi 99 percent ludi neriesilo. No, jazdi ako pan klobouk a namiesto toho aby menil platnicky po opotrebeni tak mu zhniju. A sorry Romko,ako proti zafire nemam nic, ale opel je taka automobilka aka je a preto sa jej tak dari. vela horsich aut fakt nepoznam. teraz urcite urobia dieru do sveta adamom, to je uz fakt model priam predurceny na neuspech, sa tu rozculujete aka je skoda draha a opel za to poloauto pyta ako za cele.

Romanius

hmmm riešite blbosti, nebrzdiace brzdy čo sú OK a pritom sú na piku. mne ten blbý opel furt jazdí a nemám čo riešiť :)

brano

No, VW so to moze dovolit. To opel kupi len zufalec tak ho musia presviedcat :) Inak dnes sme riesili kamosovho tourana, ma taku mrdku oranzovu ze cross touran. a prisiel s tym ze mu to nejak divne brzdi. tak skusam a fakt to bolo take mdle, ako brzdit to brzdilo ale nejak divne, zvlastny pocit , cele take mdle.  Tak sme isli na brzdu, vsetko OK. Super stav. Zmerali sme podtlak, vsetko zas OK, vyzualne vsetko ako ma byt, kvapalinu sme vymenili, platnicky vyzerali ako nove. A to bol ten problem. Auto ma 5 rokov a najazdenych skoro 50.000 km. A platnicky oproti novym na hrubku take iste. A tam bol pes zakopany, on asi vobec nebrzdi a tie platnicky snad skameneli alebo co, nedala sa donich ani spravit ryka srobovakom, boli ako sklo. Tak sup nove a zas to brzdi ako ma.

Romanius

Mam voci tuuranu averziu. Skoro ho kupil, len ked som bol v saloone a videl ten nezajem predajcu, pobral som sa vedla do oplu a tam ten zajem bol. Odvtedy tak akosi tuuran ked vidim, spomeniem si na kretena s mobilom pozierajuceho bombonieru

T-Diesel

no lestenka z dovozu :)
ale to neznamena, ze to mosi byt spatne
inac ten motor jezdi moc pekne

jb

tak od petra z liberce to bude lestenka...

Lihobaron


bibo


Ladik

Me stačí 22cm manželka je spokojena :)

Lihobaron

25,5mm uz je moc, me staci 25mm :)

bibo

to já mám 25,5 a zas taká krava to neni spíš dědeček :)

Lihobaron

me uz ne.. ma to malej pruchod vretenem.. ja potrebuju min 25mm a to uz vypada na velkou kravu :(

bibo

ještě se poperou :)

brano

hele, to sa mi paci  *1033*

bibo


Lihobaron

dokazes vopravit motor na tomhle, nebo vtom muze bejt nejaka ficurina??

http://stroje.bazos.cz/inzerat/21096769/Soustruh.php

bibo

co si pamatuju tak ta 74 měla problém se spotřebou a ta 75 snad uš je v pohodě

T-Diesel

nebyla ta tragicka 1,6 MPI/74 pozdej 75 kw?

bibo

známej uvažuje o tomhle autí   já po skušenostech co má zidan s pašíkem nevim no  jakej motor do toho cena tak do 180 tis co si pamatuju tak 1,6 fsi traga  najede ročně tak 10-15 tis