DAKAR 2015

Založil T-Diesel, January 05, 2013, 02:52:07 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

T-Diesel

je me trochu divne, ze si nekdo dovoli pokazit nekomu auto tesne pred startem

"Jsme doslova nasraní. Pořadatelům se podařilo ztratit naše klíčky od auta, kvůli tomu nám museli vysklít skla. Při nájezdu na loď nám zničili spojku na novém závoďáku, tím pádem odešla i převodovka. Celé to vyvrcholilo tím, že se jim "podařilo" vybít mj. i můj závoďák," pokračoval v kritice Macík.

opravdu to nechapu
rozumim temu ze tyto auta su dost jine nez seriovky, asi nemaju "standardni hacko", ale kura pustit za to nejakeho chuja co netusi, ako s tym narabat? Nejde o ty skla ale o tu prevodovku, ten dil nestoji malo a hlavne tyto skromnejsi tymy si vezu jednu nahradni na cely zavod, takze vcil uz macik mosi spolehat na to, ze tato vydrzi anebo si letadlem nechat dovezt jinu (esi vubec takovu ma)

no ale o to vic drzim palce a hlavne aj motorkarom, to su uplni blazni, 800 km za den v takovych podminkach, klobuk dole. OK

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

Tak, a zacina nam dalsi rocnik!
Loprais bez tatry, Liazku bude ridit synator M. Macika (kery minule dojel lip nez opevovany Loprais, resp. hlavne dojel :) )

No su zvedavy!
tome oprav prosim nazev na dakar 2015 ;)

jb

no ja bych to aj sledoval.. ale vecer usnu driv :) a pres den jaksi nemam  cas ani naladu ..

ale kdo rika, ze plastaci alias zmrzlinari jsou bezmozci, tak pak tito kluci z dakaru jsou uplne mimo tabulky :)




T-Diesel

jakto? ploblémy??? :o

Ladik

Letos je to poprve co to nesleduji, nejak na to nemam naladu

brano

Ale nejsu tam cernosky  *886*

T-Diesel

hm tak to pomalu odpadava...
walter, vcilka kolomy, kurna kdo si myslel ze afrika byla to prave dobrodruzstvi tak vcilka asi mosi cumet
maju to tam dost drsne hosani  OK

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy January 07, 2014, 03:29:51 PM
je pravda ze presun do ameriky asi nebyl uplne koser, na druhu stranu kdyby sa to neudelalo tak by to za chvilku prestali jezdit, tych incidentu dost pribyvalo a uz to bylo o drzku
bohuzel(?) je dakar tak silna znacka ze je tezke tento nazev opustit, asi by to bylo financne o dost drazsi

me osobne na tom trochu vadi spis ta vetsi komerce a ztrata "dobrodruzna". Nemyslim si ani, ze by novy region byl snazsi nez sahara.

Njn, dobře to vystihnul Hanzelka, když tvrdil, že jejich cestu už nikdy nikdo nezopakuje, protože to tam bude opět totálně o hubu. A měl recht...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

je pravda ze presun do ameriky asi nebyl uplne koser, na druhu stranu kdyby sa to neudelalo tak by to za chvilku prestali jezdit, tych incidentu dost pribyvalo a uz to bylo o drzku
bohuzel(?) je dakar tak silna znacka ze je tezke tento nazev opustit, asi by to bylo financne o dost drazsi

me osobne na tom trochu vadi spis ta vetsi komerce a ztrata "dobrodruzna". Nemyslim si ani, ze by novy region byl snazsi nez sahara.

elpidio

Jedno to možná je, ale já to od té body nesleduju. Bavilo mě sledovat i přípravu na Silvestra v Paříži. Párkrát jsem tady v hospodě mluvil s chlápkem co tam jezdil jako fotograf a bylo to zajímavé.
Jak je to dlouho co to dojel nějakej borec na motorce se zlomeným kotníkem ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

nevim, já tam nevidim písčitou poušť tak mně to nějak nebere

atnarfus

A neni to jedno. Trať je tam urcite zajimavejsi.

elpidio

Přesně to jsem myslel.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Dokud to byla Rallye Paříž-Dakkar, tak jsem to sledovával celkom pravidelně - ale fčíl? Jmenuje se to Dakkar, jede se to v jižní Émerice...  ::)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Já sledoval Dakar v Dakaru.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

me teda dakar nejak nebere..

T-Diesel


FPT

Citace: T-Diesel kdy January 05, 2014, 09:54:56 PM
Jo tome oprosti sa na chvilku od rozmnozovacich procedur a cinnosti s tim souvisejicich a prepis prosimte ten nazev na aktualni 2-14, me uz to nejde editovat.
dik ;)

Já už mám odprocedurováno (:
Zkusím najít počítač a udělat to.

--O-o-O--

atnarfus

Snad si kazdy vecer najdu pulhodinku a kouknu na prehled dne na ct4.

T-Diesel

Jo tome oprosti sa na chvilku od rozmnozovacich procedur a cinnosti s tim souvisejicich a prepis prosimte ten nazev na aktualni 2-14, me uz to nejde editovat.
dik ;)

T-Diesel

Tak uz nam to zase zacalo :)
kdo sleduje??

Romanius

ja len smutne dodám, že o peniazoch, ktore sa len v minimálnom množstve dostanú k športovcovi

Gogo

Bohužel sport je dnes jako každý jiný obor o penězích...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

tak jak tu psal Gogo, hodně dám na svůj osobní pocit jak na mne člověk působí a co z něj vyzařuje
Mladýmu moc nevěřím, pravda bude někde na cestě a on se dělá svatým a nepřizná, že v tom má taky podíl
Stačilo říct chtěl jsem být nejlepší a tak jsem bojoval až to asi nebylo úplně čisté a omlouvám se, nebo něco takového a bylo by to jiné kafe
takový věci dovedu ocenit

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy January 26, 2013, 12:04:13 PM
OK, beru zpet a opravuju - sanci bez penez ma enom nekdo s mega talentem, kereho sa ujme clovek, keremu taky nejde v prvni rade o penize.

no, smutny ale je ze me nikdo dalsi uz fakt nenapada..

T-Diesel

OK, beru zpet a opravuju - sanci bez penez ma enom nekdo s mega talentem, kereho sa ujme clovek, keremu taky nejde v prvni rade o penize.

FPT

--O-o-O--

Lihobaron

co trebas sablikova??

T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy January 26, 2013, 11:57:33 AM
kdepak sou ty doby kdy byl sport plnej amateru a fairplay..

tak sport asi nebyl nikdy uplne cisty, touha vyhrat je zakodovana v kazdem z nas a nekdo to tezko ovlada
ale je fakt ze neskaj uz to je vsecko vesmes enom o penezach, kdo na to nema nebo nesezene sponzora tak moze byt jak chce ferovy, nejede proste nikam

Lihobaron

kdepak sou ty doby kdy byl sport plnej amateru a fairplay..

T-Diesel

taky sem si ten clanek vcilka precetl a tak nejak nevim...
pocitove bych veril spis teto druhe verzi (mozna proto, ze k mlademu loprajsovi moc duvery nemam?)
ale ze zkusenosti odhaduju, ze pravda bude nekde uprostred
ale s tym odtahnutim loprajsa do cile to by smysl davalo - hosan nechtel byt zavisly na pomoci "nepritela" tak kdyz uz si myslel ze to zmakne tak ho poslal pryc, ale ouha, zapadnul tam nejak vic a bez pomoci sa neobesel.

Gogo

osobně mám z Lopraise tak nějak divný pocit.... nějak mu to co říká nevěřím.
Nemám žádné důkazy, ale když mluví, necítím z toho vyjádření rovného chlapa..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

ferinom


Ladik

No, já zaznamenal že se před akcí chtěli dát dohromady aby byli silní a taky to tak udělala většina jen Loprais řekl že do toho nepůjde
kdyby jo určitě by si pomáhali více a mohlo to být na bednu
starej Loprais byl rovnej chlap
u synovce ten pocit nemá, už z toho jak mluví v telce a mele furt to samé,
jsou to takové drobné věci, které se dají vysvětlit nedorozuměním v komunikaci a udělali z toho problém za hrob
samo obě strany bo si pak už připadali všichni ublížení


Gogo

škoda, letos měli na bednu 2 naši.... no co už.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

jo, uz je po
akce skoncila, kolotoc sa zabali a jede sa dom

elpidio

To už končí ? Zrovna když jsem to chtěl začít sledovat...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik


ferinom

Chlapci od Tatroviek by si asi mali precitat toto

http://sport.pravda.sk/ostatne-sporty/clanok/256019-dramy-kamionov-tatrovaci-pomohli-superom-a-prisli-o-triumf/


Dakar 1986:

Z tatrovákov o tom nikto nikdy nehovoril...

A prečo by mal? Že prešvihli víťazstvo kvôli pomoci liazákom i iným súperom? Každopádne nesklamali ako kolegovia, ani ako kamaráti.

Gogo

škoda té baterky, mohli jsme mít na bedně dva!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...