Napájení LED bateriemi

Založil FPT, December 26, 2012, 09:26:11 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

brano

Navyse pasek su bodove led na plaste ze ano. Zapojene po 3 kusy na napajanie 12V. Ale ked nema postroj tak komplet led s baterkou o rozmeroch 1,5x1,5 cm nema kam dat. Zato pasek, jo pane, to uz je ina vec. Milujem nedefinovane zadania a potom tie rady pre niekoho kto vlaste poradit nechce.  :WTF:

jb

no jiste ze chces pasek... ale jenom proto, ze nevis, ze ve skutecnosti pasek vubec nechces a nepotrebujes... potrebujes cokoli krome pasku... ale omlouva te neodbornost v led osvetleni psu :)


T-Diesel

Citace: FPT kdy January 18, 2013, 11:41:34 PM
a vůbec se s tím už nerozčiluj, už jsem si to sehnal.

howgh :)

Romanius

jo už to máš? to neva, my si to tady rozeberem  *1026*

FPT

brano, tohle zase sere mě u ostatních. místo toho, aby odpověděli na otázku, tak vymejšlej, na co to chci. když píšu, že potřebuju pásek, tak chci asi pásek.

a vůbec se s tím už nerozčiluj, už jsem si to sehnal.
--O-o-O--

Romanius

jj, či to von nechce nakonec na ňáké erotické hrátky ... :)

Lihobaron

buhvi kam si stim adminator chce posvititi :)

Krtek

Kdo jsmééé - ženýýýýý !!!!
Co chcemééééé - nevíméééé !!!!
Kdy to chcemééé - hnéééd !!!!!

brano

January 18, 2013, 05:25:31 PM #44 Last Edit: January 18, 2013, 05:30:26 PM by brano
Ty chces radu ale nechces povedat co chces spravit. Chces sa jebat s nejakymi baterkami a ledkami, prd o tom vies a nechces povedat co s tym ides robit. presne toto ma u bab privadza do vyvrtky. A co ked nemas postroj?  Chces led + baterku + letovacku aby si zostrojil nieco co bude svietit alebo blikat. To co som ti ukazal je led + baterka komplet spojene a funkcne, mozes to zavesit kam chces. je toho na trhu spusta. tak stale nechapem ake mas umysly.

Dalsia hotova vec :  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8850

Krtkovi sa zlomí lopatka a tak si povie: "Pôjdem za ježkom, on mi lopatku určite požičia" Je v polovici cesty a rozmýšľa "Čo keď mi ten ježko tú lopatku nepožičia? On je trošku lakomý. Ale keď už som tu, idem ďalej." Je v trištvrtine cesty a povie si: "Do riti! Čo keď mi ten jež tú lopatu predsa len nepožičia?! Nevadí, keď už som tu, tak idem ďalej." Už je skoro pri ježkovom dome a povie: "Kurva! Ten kokot mi tú skurvenú lopatu určite nepožičia!" Príde k ježkovmu domu, chytí kameň, hodí mu ho do okna a hovorí: "POJEB SI TÚ LOPATU!!!"

FPT

Ale nadělám, ale nechce se mi (:

Odesláno z mého ThinkPad Tablet pomocí Tapatalk 2
--O-o-O--

petrklm

Citace: FPT kdy January 18, 2013, 10:31:07 AM
ale já vím přesně, co chci, taky jsem se na to zeptal.
Jo, tohle téma už si žije vlastním životem a ani jako jeho zakladatel s tím nic nenaděláš... leda bys ho smazal, ale zase taková bestie nejsi, co, admine? :P
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

no, baba taky vetsinu neco chce ale pritom mysli ve skutecnosti neco uplne jineho a je nasrata ze to nedostala a klasicka odpoved to neres
v prekladu si totalni debil kdyz nevis co chcu a neumis me to dat tak di do čače

jb


FPT

ale já vím přesně, co chci, taky jsem se na to zeptal.
--O-o-O--

jb

neres je jeste dobre... nekdy uz to je pouze NESER :)

Ladik

Citace: FPT kdy January 18, 2013, 07:56:21 AM
To neřeš.

klasická odpověď ženské co něco chce, je nasraná že nevíte co chce a serou jí Vaše další a další dotazy abyste jí vyhověli

petrklm

Podíval bych se do OBI, to by v tom byl čert, aby tam neměli nějakej svítící lak ve spreji :). Sice se to pejskovi určitě nebude líbit, ale zato bude svítít celej  *1025*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

--O-o-O--

brano

A ked budes mat ledku s baterkou tu budes mat kam pripnut? Nejak stale nechapem co chces vlastne spravit.

FPT

Když nemám postroj, nemám to kam připnout.

Odesláno z mého ThinkPad Tablet pomocí Tapatalk 2
--O-o-O--

brano

Sorry, ale nejak som sa stratil v tvojich myslienkovych pochodoch....

chci to pro psa, ale ne obojek, ale postroj. stačily by mi tak cca 4 diody si myslím. a asi by nebylo dobrý, aby to byly ty vysokosvítivý, nepotřebuju, aby čokl oslňoval nízko letící letadla (:
[/quote]

FPT

to ale nic moc neřeší, pokud nemáš postroj
--O-o-O--

brano

Hele amatere, jeb na pokusy, nestoji to za to. kup nieco taketo :

http://www.bartonicek.cz/blikacka-skully-predni-bila-ilumenox-lebka~z12,24,101.html

blika to paradne, rozdelas to a primotujes kam chces.


Romanius


Lihobaron

no ja poridil nazkousku domu ledkovou jarofku a muzu rict jako dobry, sviti to docela dobre, jen to pusobi na hubnuti jako sfina, jidlo pod tim ma uplne jiny barvy az clovek ztati uplne chut k jidlu OK

bibo


Ladik


FPT

svítí ho jenom půlka a klouže.
--O-o-O--

Lihobaron

Citace: bibo kdy January 13, 2013, 06:39:19 PM
víc jak 30 kg to nemuže mít

kdyz pouzijes 3x2,5ku tak 45kg, ale i to je tak nejak akorat..

bibo

jak pršet klasika proudák ten to vyřeší holt zasuvka pak jistič s proudákem a pak ten pes no víc jak 30 kg to nemuže mít

Lihobaron


Ladik

Citace: elpidio kdy January 13, 2013, 06:26:19 PM
Citace: FPT kdy January 13, 2013, 01:05:33 PM
jo, obojky se dají normálně koupit, ale mají hned několik nevýhod. asi si nějakej rozeberu.

Jaký má blikací obojek nevýhody ? Tady běžně po nocích nosí červený blikací diody klacky...

nemělo by pršet, pak ten klacek lítá tak nějak divně :)

elpidio

Citace: FPT kdy January 13, 2013, 01:05:33 PM
jo, obojky se dají normálně koupit, ale mají hned několik nevýhod. asi si nějakej rozeberu.

Jaký má blikací obojek nevýhody ? Tady běžně po nocích nosí červený blikací diody klacky...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: bibo kdy January 13, 2013, 01:03:17 PM
to co vypadalo jako vodítko tak to byla prodlužka a v krámě to měl strčené normálně do zdi na 230v

jj, vodmotavaci verze, rad ji pouzivam v aute k mymu stereo..

FPT

jo, obojky se dají normálně koupit, ale mají hned několik nevýhod. asi si nějakej rozeberu.
--O-o-O--

bibo

to co vypadalo jako vodítko tak to byla prodlužka a v krámě to měl strčené normálně do zdi na 230v

Romanius

Ja to tu vidim na jednom zaparkovanom psovi pred samoskou, modre ledky na obojku, nikde ziadna bateria netrci, vyzera to dost profesionalne urobene. Ak stretnem panicka, spytam sa ho.

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 01:14:15 PM
jeee, jak von honi prispefky :)
at si je tam napise rovnou do pocitadla neee, me a Tim pomaha bezne :)

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 01:14:15 PM
jeee, jak von honi prispefky :)

No doufejme, že příspěvky  *810*  *820*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


FPT

--O-o-O--

Lihobaron

jeee, jak von honi prispefky :)

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 30, 2012, 10:36:26 PM
bych potreboval neco, co by nakopalo automaticky kocoury doprdele kdyz me naserou.. a ze me serou furt, bestije  *1001*

Njn, kocouři jsou od toho, aby své podřízené člověky nasírali, to už je holt takový přírodní zákon
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

bych potreboval neco, co by nakopalo automaticky kocoury doprdele kdyz me naserou.. a ze me serou furt, bestije  *1001*

FPT

elektrickej obojek ti zařídím na půjčení, když si pro něj dojedeš do ústí nebo do lovosic (:

chci to pro psa, ale ne obojek, ale postroj. stačily by mi tak cca 4 diody si myslím. a asi by nebylo dobrý, aby to byly ty vysokosvítivý, nepotřebuju, aby čokl oslňoval nízko letící letadla (:
--O-o-O--

petrklm

Citace: FPT kdy December 26, 2012, 09:26:11 PM
Hele, vy jste tady takoví koumesové (:

Potřeboval bych vyrobit svítící pásek z LEDkama, kterej budu moct napájet bateriema. Něco jako svítící obojek pro psy. Máte někdo nápad, jak to udělat, respektive kde to koupit?
Obojek pro manželku? To je celkem k prdu, stejně si bude dělat, co chce :). Uvažoval jsem právě o dvou obojkách pro vnučky, prej existuje něco pro psy, kterejm můžeš poslat bezdrátově elektrošok, když neposlechnou... ale prej by mě mohli zažalovat podle paragrafů na ochranu dětí. Není to blbost? :) :) :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

brano

Na co to potrebujes, kolko led tam chces?  tie pasiky su urcene priamo na napajanie 12V takze 8x1,5V bateriek co je dost alebo 3xl li-Ion. Pokial chces par lediek staci jedna li-ion baterka + odpor podla prudu aky pojde do led

atnarfus

Pásek s LEDkama se dá koupit v prodejnách potřeb pro elektrokutily (GME...). Mají je i v tuzingshopech, tam ale za jiné ceny.

http://www.gme.cz/led-pasky/led-pasek-flexibilni-samolepici-3x-led-bila-5-cm-p960-111/

mají toho slušný sortiment, tak stačí vybrat vhodné provedení
http://www.gme.cz/led-pasky/

Napájení se dá řešit pomocí akumulátorů a to například tužkových v nějakém boxu, nebo pomocí malého LiPol akumulátoru. K němu ale potřebuješ speciální nabíječku. Instalaci je nutné udělat pořádně včetně použití pojistky. Akumulátory dokáží dodávat slušný proud a při zkratu by to mohlo čoklíka popálit.

FPT

Hele, vy jste tady takoví koumesové (:

Potřeboval bych vyrobit svítící pásek z LEDkama, kterej budu moct napájet bateriema. Něco jako svítící obojek pro psy. Máte někdo nápad, jak to udělat, respektive kde to koupit?
--O-o-O--