Vianoce A.D. 2013

Založil Jerry.Gunman, December 24, 2012, 08:49:36 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

elpidio

Jediný přání měla a oni ji ho nedopřejí. Srstku na ně !
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

poteseni pro lidi, poteseni pro deti kua a kdyz nekdo chce udelat poteseni vovecce tak hnedle zatykacka *886*

elpidio

    Kvůli incidentu tak v centru Znojma končí vánoční atrakce, která se líbila především dětem při návštěvách adventních trhů.

    Zdroj: http://brno.idnes.cz/mladik-chtel-znasilnit-ovci-dpq-/brno-zpravy.aspx?c=A131211_121535_brno-zpravy_daj
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

já jsem si koupil v itálii dvoje nějaký slušnější ve výprodeji a jsou úplně boží.
--O-o-O--

elpidio

Já mám teda záda taky špatný a za dobrý boty si rád připlatím. Nejpohodlnější mi zatím připadly trekový adidasky. Ty mají podrážku skvěle tlumící narovnosti a nebolely v nich ani mé platfusky...  Co do kvality mě dost zklamaly Salomony, ale chodilo se v nich krásně. Teď mám asi půlroku Lowy a zatím dobrý, i když jsou tvrtdší. Na zimu mám North Face a ty jsou luxusní. Ty hřejou tak, že skoro až pálí :)   
Nejlepší boty co mám jsou ale stejně Dr. Martens, který mám někdy od roku 2004 a jsou pořád stejný.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

já ti to neberu, jenom si troufnu říct, že normální boty by ti pravděpodobně vyhovovaly taky (:
--O-o-O--

petrklm

woe :) tlumí otřesy, nesnesu moc měkký, ani moc tvrdý podrážky, to je celej ten trik.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

jo jasně, jsou tak křivý, že ti vyhovujou na křivě srostlej obratel (: to pak jo (:
--O-o-O--

petrklm

No jo, když máš záda zdravý... ale před lety pode mnou prasknul žebřík a spadnul jsem z cca pěti metrů na zadek. Že mám rozštípnutej obratel zjistil jeden ortoped až po půl roce, když už to samozřejmě bylo zase srostlý - ovšem křivě. Od tý doby si moc vybírat nemůžu.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

hm, tak to já radši chodím v normálních botách, taky mě z nich nebolí páteř.
--O-o-O--

petrklm

Taky kupuju Prestige, protože po mnoha pokusech jsem došel k tomu, že jsou to boty, se kterejma mě nebolí páteř, když chodím pěšky po městský dlažbě. Pokud si neberu auto, tak nejmenší náměr je 9 kiláčků/den, tak to si musím boty vybírat. Akorát, že vydrží tak rok, někdy i půl druhýho, pak je odkládám jako pracovní na chalupu. Co mi na nich štve, je ta image bot do práce, spousta firem je rozdává montérům, zedníkům a podobně místo pracovních bot...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek


Ladik

To jsem zvedav co bude na stitku tech ceskych bot :)

Krtek

No vidíš a já přecházim opačně. Adidasky i Pumy už mam odzkoušený. nechci holt boty z Vienamu nebo Číny ale něco vyrobený u nás. A nevadí mi že jsou o pětikilo dražší než ty "západní" skvosty. Já jsem teda nenáročnej a v botách jsem zatim nikdy nepoznal extra rozdíl. Teda jasně, vietnamky z trhu jsem měl troje do roka, páč nevydržely

jb

no hlavne v prestizich nesportuj... natahl jsem si vazy v noze diky teto skvele bote a mel 14dni sadru ... holt adidas tehdy stal jak mesicni brigada...

Krtek

Je třeba mít přehled. Takhle alespoň vim že v nejbližších 5 letech můžu z ročního rozpočtu vynechat položku tenisky a zimní boty.

Ladik

Citace: elpidio kdy December 02, 2013, 06:23:25 PM
To bude ono. Já ty svý velice rád zapomněl na Lužnici někdy v polovině devadesátých let.

*886* *974* *886*
woe Ktrku ty mě vždycky dostaneš, nejnovější tenisky mam Pumy z 26.3.2003.
woe  *974* přesně aj s datumem   *974* 

elpidio

Citace: Krtek kdy December 02, 2013, 05:51:42 PM
Prestige jsem nikdy neměl a strašně se mi líběj.

To bude ono. Já ty svý velice rád zapomněl na Lužnici někdy v polovině devadesátých let.

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Co se tlemíš ? Koukam že nejnovější tenisky mam Pumy z 26.3.2003. Sice se mi je nechce měnit páč jsou ještě OK ale když si mam něco vybrat, vezmu dvoje český boty. Prestige jsem nikdy neměl a strašně se mi líběj. láká mně jaká je to klasika, každej je zná a jsou furt hezký. Něco jako jedničková Oktávka s TDičkem

bibo

krtku nene :)

to ja musim pomalu začít řešit holky chtěj od ježucha nějakej book tak honim něco jetého do 2,5 tis víc nedám  a všichni ostatní dostanou flašku vína a tim to snad bude  srovnaný  nemám rád vánoce  se člověk jen honí za blbostma

Krtek

Mně zase moje dívenka starostlivá:

http://www.moleda.cz/product.php?id_product=24
a
http://www.moleda.cz/product.php?id_product=14

Normálně se zase těšim na Ježíška jak malej harant  *974*

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

I svýmu nejmilejšímu Lincolnovi jsem koupil dárek (by se na něj v hale neprášilo...):

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron


elpidio

Citace: Lihobaron kdy December 01, 2013, 07:13:56 PM
tos vubec nemusil. Ladik prej nam vsem tady zadarmo udela a rozesle.. letos se zemanem  ZEMAN  :lulka:

Letos prej s Babišem  BOHOUS
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Všechno připraveno. Dárky nakoupené na netu, protože tady v zapadákově všude zavírají dřív než jdu z práce. Dnes jsem osvětlil stromeček na zahradě. Už jenom upižlat v lese nějakou tu jólku.

Lihobaron

tos vubec nemusil. Ladik prej nam vsem tady zadarmo udela a rozesle.. letos se zemanem  ZEMAN  :lulka:

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Pánové , tak jak jste na tom s přípravou na vánoce 2013? Co huž máte nakoupené za dárky?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

December 26, 2012, 04:14:44 PM #28 Last Edit: December 26, 2012, 04:16:16 PM by Gogo
jo tááák, já myslel na výstavu o monarchii :-)) hehe soráč.
No jako sraz tady na horách... stačí říct pánové-není problém!!!
Chaloupku mám pod vlekem a na vleku je co...?
No lyžařská chata :-) Ubytování skromné ale v poho se  30 lidí vleze!
http://www.chataluzna.estranky.cz/fotoalbum/chata/chata2.html


Udírna je k dispozici....PIVO a ostatní důležité věci vybavím.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

on to asik myslel malicko jinaaac :)

Gogo

Tak Ti nevím, jsou svátky, ráno vstaneme, dáme si šťopku trnkovéj - na spálení červa :-)
pak něco pod zub, já většinou sladké, žena klobásku.....pak se jen tak povalujeme, čteme, posloucháme muziku
a takové ty věci :-) No odpoledne začnou návštěvy.....
Není to jednoduché :-(
Ale četl jsem teď knížecí historii možného presidenta a ta výstava mě moooc interesuje.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

Takže jak že to je s tím srazem, Gogo? (:
--O-o-O--

Krtek

pro mně, co nemá rád lidi naprosto ideální :D

Gogo

hehe Krtku, já už to mám, ale ještě na střední kolena .-)
Hoši, kdo to chce, tak je to balzám na nervy a duši!!!
Nejdříve to byla jen chalupa na víkendy ...no a postupně jsme tady zůstali :-)
Sousedi žádní, jen víkenďáci, chalupa u lesa, pod lyžařským vlekem :-) CHKO, takže čisto, pohoda, klídeček..
Defiku, samo, přijeď, už je potřeba mě kontrolovat.... dávám to chladit :-) *753*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Já si taky snim o nějakym zapadákově na starý kolena. Klidně Šumava, konec světa nebo tak něco. Lidi široko daleko nikde, v případě potřeby 4kolka v garáži a zásobování zajištěný internetem+poštou.

atnarfus

Ještě vocaď nemuset jedzit do rachoty.

T-Diesel

kurna kadibudka, hriby naproti na luce, udirna, napalene, tyjo to tam bude za chvilu jako raj na zemi  OK
budu moset nekdy dojet na inspekci

a kdes vubec zebral tolej prispefku?  *809*

Romanius

hehe, kadibudka, hezkééé  OK

Gogo

Krtku, to je jen na léto :-)
Jinak máme normální ve vnitř, ale tohle mě prostě tak nějak chybělo, je to na léto a na pohodu, nebo když se venku sejde pár přátel, narazí soudek píva a otevře udírna,  prostě klasika...
žily byly dvě kadibudky...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...