Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 7 Hosté prohlíží toto téma.

petrklm

Lincoln má 330, Alhambra 210... je to o péči, kterou tomu dáš, nejen o najetejch majlích. Pravda, obojí jsou ortodoxní motory, žádný oturbený chcípáci.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

No a mezi náma, kdo si koupí vědomě a dobrovolně auto se čtvrt megem na hrbu ? I když na svym najedu třeba víc, ojetinu s víc jak 150 t km bych nebral. 200t beru prostě jako strop spolehlivýho provozu jakýhokoliv auta.

FPT

btw "Řemen má prý vydržet celou dobu životnosti motoru, která je projektovaná na minimálně 240 000 kilometrů."

Takže už je to přiznaný oficiálně? Že malý turbo maximálně čtvrt mega a šlus?
--O-o-O--

elpidio

O trochu větší motor, a je z toho Ford Focus
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Mám elektriku ALKO 10 super spokojenost, Křoviňák jsem váhal, váhal a mám nakonec Hecht, ale je to 99% ALKO :-) Fakt všechny díly jsou stejné, jen značka a barva krytu je jiná hehe. Ale Alko prodává jen celou hlavu na strunu, kdežto Hecht i jednotlivé díly :-)))
Pilu mám elektriku Hecht a 5 let bez problémů. Benzínovou Stihl, páč Husq už je po smrti. U věcí které nejsou jen na parádu to smysl má, pokud to použiješ 2x ročně, stačí i Partner nebo Ferm :-))))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

Ono pri beznej kosacke je zrychlenie tociek asi nepodstatne. Tam su otacky v podstate konstantne. A krovinorez mam dvojtakt, ked som ho kupoval boli to vsetko dvojtakty. Teraz ani neviem, nesledujem to.
Pri tej lidlackej som nasiel jedinu zmienku na nete, ze sa niekomu vylamali zuby pojazdu.

Ladik

mám všecko Alko od řetězové pily až po sekačku a vše funguje mnoho let, pokud to nebudeš použiívat jako profík každý den ale jen normálně tak to je ok
pilu mám asi 14 let, sekačku přes 10 let, struno+kotoučovou ruční sekačku asi 12 let

brano

v zrychleni a maximalke :)

Romanius

Mam vybranu alko, mam na to servisaka znameho, navyse ze vraj mi dohidne cenu. Ale ta v lidlu ma zaujala, teda skor zo zaujimavosti.
A v com ma byt ten dvojtakt lepci Brano?

brano

Tak neviem, mam teraz dvojtakt a je to so styrtaktom neporovnatelne  ;D

elpidio

Ser na Ćínu. Máme čtyřtakt Hondu a spokojenost maximální.
Ne, hádejte, mám Rujánu.


atnarfus

March 25, 2012, 08:55:55 PM #203 Last Edit: March 25, 2012, 09:00:10 PM by atnarfus
Kup si čtyřtakt od Stihl a nevyhazuj peníze za nářadí ze supermarketu.

Kolega si podobný prevít koupil a víc to opravuje než s tím pracuje. Ještě že se v nástrojárně dá ledacos vyrobit. Loni zjistil, že do toho pasují díly z něčeho od Oleonemacu, tak nadále pokračuje v udržování v chodu.

S noži by nemusel být problém. Většinou to má palcovou díru (25,4mm) a nože jsou zaměnitelné. Případně ti to kde kdo vyřeže z plechu. Já jsem nůž nikdy nekupoval, nechávám si je řezat laserem z trojky plechu a jsou lepší než origoš.
Horší je to s hlavou na strunu. Ta je plastová, prošoupe se a musíš koupit novou. Na Oleonemac se dá kupodivu koupit i jenom ta spodní část která se prošoupává. Na Stihl nevím. Opět jsem si ale do té spodní části udělal na soustruhu nový špunt ze silonu a neřeším to.

Romanius

Pani a damy, chcem sa spytat na Vas nazor. Videl som dnes u lidla benzinovu kosacku za dakych 200 evro. Vcelku to vyzera zaujimavo, je to ta ich znacka florabest ci ako sa to vola, samozrejme cela cina. Ale zas mam vacsiu doveru k tymto veciam made in lidl ako k tym shitom oleomatic a hobby najlacnejsim baumaxom a obi a pod. Nepozeraliste tu lidlacku kosacku? Ja vidim problem v servise, resp. v dostupnosti napr vzduchoveho filtra, nozov, blbosticiek a prkotiniek. Co je tam za motor, neviete?

atnarfus

Posun času je hovadina. Nemám s tím problém, ale to postrkování hodin mne štve.

elpidio

S letním časem naštěstí problém nemám vůbec. Přetočím hodiny a je to. Už se těším na to, jak bude dýl vidět.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

U nas do konce brezna (March), kdyz je snih, namraza... Zatim kazde rano mrzne a na vsem je jinovatka tak nespěchám.

FPT

u nás nemusej, pokud je hezky.
--O-o-O--

Romanius

Cujte chlopi, do kedy podla vyhlasky musia byt zimaky? By ma to zaujimalo v cesku, austrii a u nas. :-)

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy March 23, 2012, 01:32:05 PM
v rusku by sa s nim nesrali...

Njn, v Rusku se nesrali nikdy s ničím už tak posledních 1.000 let :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

v rusku by sa s nim nesrali... ale zaujimave, francuzi pouzili nervovy plyn a nic, rusaci pustili do divadla plyn sovietsky a teroristi nestacili ani bombicku odpalit :) akurat to nevychytali potom s tou pomocou normalnym ludom...

Jerry.Gunman

Citace: bibo kdy March 23, 2012, 08:13:56 AM
nechtěl bych ve francii bydlet ani náhodou muslimskej stát v evropě fuj

No neboj, z achvíli to bude i u nás...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

nechtěl bych ve francii bydlet ani náhodou muslimskej stát v evropě fuj

Romanius

náhodou sa tento týpek teraz mooooc hodil - madarský bolševik súdruh pán záchranca europy šarkézy má hned o pár hlasov viac. ten musí dakovať pánovi kamarátovi terroristovi ale stráááášne! tých pár hlasov má asi od ludí, čo majú tak krátku pamať, že si nepamatajú sluby spred pár rokov o zastavení prisťahovalectva, poriadku s nelegálnymi prisťahovalcami, poriadku v štátnej správe a bezpečnosti na uliciach ...

brano

18 krat trestana cerna huba co si cestuje po afganistane a vo francuzsku nema na nohe gulu, implantovany chip s gps a na cele vypalene znamenie co je to za kokota aby si ludia mohli davat pozor? tfuj...

atnarfus

Ted bych ho zašil do chcipleho prasete a zakopal, aby nam nahodou nefrnknul do raje.


Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 22, 2012, 11:49:00 AM
ty woe frajera obléhali 30 hodin, no to jsou výhledy do budoucna když každýho zmrda budou takhle řešit
jo a paní Bílá jinak samo černá prej skočí pod vlak když ji nedaj peníze, dejte jí jízdní řád, kdy to jede ať jí to neujede

booože jen tak dál ať to ten svět už začne řešit

No jen aby paní Bílá nezpůsobila Českým Drahám a Správě Železniční Dopravní Cesty moc velké škody na lokomotivě a traťovém svršku, jinak to tyto bohulibé organizace budou utrpěnou škodu vymáhat napřed po jejím příbuzenstvu a poté, co nezískají nic, to opět bude zaplácnuto "státními" penězi...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

ty woe frajera obléhali 30 hodin, no to jsou výhledy do budoucna když každýho zmrda budou takhle řešit
jo a paní Bílá jinak samo černá prej skočí pod vlak když ji nedaj peníze, dejte jí jízdní řád, kdy to jede ať jí to neujede

booože jen tak dál ať to ten svět už začne řešit

atnarfus

Do konce měsíce musím na STK. Letní nejsou nic moc, tak technickou udělám raději ještě na zimních. Stejně do konce dubna najedu 4km (2km na STK a 2 zpět), tak je to jedno.

Krtek

Já letos nějak odkládam všechno. Přezouvání, servisku...

petrklm

Alhambra dostane letní asi o víkendu, však už je zima v trapu, ne? Lineckej je na univerzálech, tam to mám jednoduchý, akorát už musím shánět nový, po létě už to budou mít za sebou  :-\
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: bibo kdy March 22, 2012, 08:39:28 AM
tak sem dneska uš nevydržel a přezul sem na letní  hned to auto vypadá líp
Mně to čeká v pondělí  8)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

tak sem dneska uš nevydržel a přezul sem na letní  hned to auto vypadá líp

Krtek

Citace: brano kdy March 18, 2012, 10:53:05 PM

specialne na blokove cistenia som citlivy, to je taka kokotina ze az.

Jo, s tim mam teď taky zkušennosti. V PB zúžili jednosměrku kolem školy, kam jsem chodíval. (kdo zná tak kdysi Fučíkova, teď bří Čapků). Dřív to byla sice pořád jednosměrka ale  se 2 pruhama a auta parkovaly podél obou směrů. Teď je to úzký sotva na jedno auto a parkujou tam auta jenom na jedný straně a napříč. Zato chodník má 4 metry šířku, z toho snad 3m cyklostezka. OK asi parkovacích míst neubylo... Ale kterej dement tam pošle před školu zametat zametací vůz V PROTISMĚRU V PŮL OSMÝ RÁNO ? Jede to metr za minutu, auta couvaj, vyjížděj na trávníky, chodníky a obrubníky aby tomu nesmyslu uhnuly.

Ladik

Citace: Gogo kdy March 19, 2012, 09:57:41 PM
V kolik jedeš, zavolám když tak po ránu :-)

jedu v pět :)

FPT

Citace: Ladik kdy March 19, 2012, 09:30:48 PM
Citace: FPT kdy March 19, 2012, 09:22:04 PM
A pak se stavíš?

pak mi jede zpátky v 16,17 vlak z hlavního ;-)
tak brzo? to já ještě učím... do 16.30 doma. vedle hlavního.
--O-o-O--

Gogo

V kolik jedeš, zavolám když tak po ránu :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy March 19, 2012, 09:43:59 PM
tě nemrdám-woe úúúúpím, že kdybych to věděl dřív, tak jsme se mohli potkat!!!! ;)
Mě neser kua woe dědku-jako by jsi mě n eznal nééé...  :) :)
Zavolám Ti asi zítra-co Ty na to, se budeš stejně v pendolinu nudit.

jede nás asi 6 a určo ne prnďolínem bo bych se nedoplatil, na výstavišti Tě moc neuslyším, ale klidně to zkus ;-)

Gogo

tě nemrdám-woe úúúúpím, že kdybych to věděl dřív, tak jsme se mohli potkat!!!! ;)
Mě neser kua woe dědku-jako by jsi mě n eznal nééé...  :) :)
Zavolám Ti asi zítra-co Ty na to, se budeš stejně v pendolinu nudit.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy March 19, 2012, 09:35:50 PM
Ty woeee jsi nemohl říct dřív...kuaaaa.
Letos na to rezignuju, měli jsme vystavovat, ale nějak to neklaplo.
Potřebuju s Tebou mluvit-konzultovat..... saaakryš-škoda.

klidně mě zmrdej ;-)
to bude tím sněhem. viď ;-)